Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Łuczak Justyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
102 | Balcerowski Andrzej | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Silgan | opłacono on-line |
103 | Maciejewski Maciej | Tczew | Polska | START 10 km | Reebok run crew | opłacono on-line |
104 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | START 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
105 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | START 10 km | Run babys | opłacono on-line |
106 | Pawlicha Agnieszka | Gdynia | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
107 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | START 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
108 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
109 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | START 10 km | #BBKTS | opłacono on-line |
110 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
111 | Schulz Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
112 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | START 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
113 | Stasica Andrzej | Łęgowo | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
114 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
115 | Pick Tomek | Koszalin | Polska | START 10 km | SKSG KORONA SZCZECIN | opłacono on-line |
116 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | ||
117 | Stangenberg Magdalena | Tczew | Polska | START 10 km | Invictus3city | |
118 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
119 | Piasecka Magdalena | Lublin | Polska | START 10 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line |
120 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | START 10 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
121 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
122 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Polska | START 10 km | Packman Team/ SowińskiTEAM | opłacono |
123 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
124 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
125 | Roszak Daniel | Trąbki Wielkie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
126 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | START 10 km | Przodkowski Tean | opłacono on-line |
127 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | START 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
128 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | START 10 km | Farben Lehre | opłacono on-line |
129 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
130 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
131 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
132 | Żylicz Paweł | Słupsk | Polska | START 10 km | STOPA Słupsk / USB Ustka | opłacono |
133 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | START 10 km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
134 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | START 10 km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
135 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
136 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
137 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | START 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
138 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
139 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
140 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
141 | Ropinska Kamila | Grudziâdz | Polska | START 10 km | Biegowe Wariacje | opłacono on-line |
142 | Jaszczerski Paweł | Grudziądz | Polska | START 10 km | Invictus 3City | opłacono on-line |
143 | Jaszczerska Grażyna | Grudziądz | Polska | START 10 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
144 | Szatkowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | START 10 km | ProfiLingua Gdańsk | opłacono on-line |
145 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | START 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
146 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | START 10 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
147 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
148 | Szweda Grażyna | ZBLEWO | Polska | START 10 km | MORSY ZBLEWO | opłacono on-line |
149 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | START 10 km | MORSY ZBLEWO | opłacono on-line |
150 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
151 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
152 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | START 10 km | RulińskiRunningTeam | |
153 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | START 10 km | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
154 | Rosa Sebastian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
155 | Muszarski Łukasz | Kokoszkowy | Polska | START 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
156 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | START 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
157 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
158 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | START 10 km | LKS Bogmar / Presto | opłacono on-line |
159 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
160 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
161 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | START 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line |
162 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
163 | Kamińska Daniela | Tczew | Polska | START 10 km | SportLevel Tczew | opłacono on-line |
164 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km | DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono |
165 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
166 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
167 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | START 10 km | MKS Chojniczanka 1930 S. A. | opłacono on-line |
168 | Koska-Czapiewska Emilia | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | opłacono on-line |
169 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
170 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
171 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | START 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
172 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
173 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | START 10 km | ||
174 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | START 10 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
175 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
176 | GUZ Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
177 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
178 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
179 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | START 10 km | opłacono | |
180 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
181 | TARKOWSKI Jacek | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite Tczew | opłacono on-line |
182 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | START 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
183 | Witt Henryk | Sopot | Polska | START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Norbsoft.pl | opłacono |
184 | Redzimski Adam | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
185 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
186 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | START 10 km | ||
187 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | START 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
188 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | START 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
189 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | START 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
190 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
191 | Pustówka Marcin | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
192 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | START 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
193 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | START 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
194 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | START 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
195 | WOODS MICHAEL | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
196 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
197 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
198 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
199 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | START 10 km | Biegiem ku marzeniom | opłacono on-line |
200 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21854