V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Łuczak Justyna Tczew START 10 km opłacono on-line
102 Balcerowski Andrzej Tczew START 10 km Biegający Silgan opłacono on-line
103 Maciejewski Maciej Tczew START 10 km Reebok run crew opłacono on-line
104 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk START 10 km Taka RYBA opłacono on-line
105 Małek Aleksandra Kąpino START 10 km Run babys opłacono on-line
106 Pawlicha Agnieszka Gdynia START 10 km CrossElite opłacono on-line
107 Bloch Przemysław Czersk START 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
108 Trzciński Krzysztof Tczew START 10 km opłacono on-line
109 Sikorska Agnieszką Gdynia START 10 km #BBKTS opłacono on-line
110 Rumkowski Piotr Gdynia START 10 km opłacono on-line
111 Schulz Maciej Pruszcz Gdański START 10 km opłacono on-line
112 Rekowski Kazimierz Tczew START 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
113 Stasica Andrzej Łęgowo START 10 km opłacono on-line
114 Posmyk Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
115 Pick Tomek Koszalin START 10 km SKSG KORONA SZCZECIN opłacono on-line
116 Szpyra Edward Gdynia START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia)
117 Stangenberg Magdalena Tczew START 10 km Invictus3city
118 Olkowski Jurek Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
119 Piasecka Magdalena Lublin START 10 km Pszczółkowski Team opłacono on-line
120 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
121 Suchomski Marcin Nowy Staw START 10 km opłacono on-line
122 Sowiński Patryk Olsztyn START 10 km Packman Team/ SowińskiTEAM opłacono
123 Dywelski Mirosław Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
124 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie START 10 km opłacono on-line
125 Roszak Daniel Trąbki Wielkie START 10 km opłacono on-line
126 Richert Piotr Przodkowo START 10 km Przodkowski Tean opłacono on-line
127 Redlin Mateusz Malbork START 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
128 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń START 10 km Farben Lehre opłacono on-line
129 Chabowski Tomasz Tczew START 10 km opłacono on-line
130 Nowak Grzegorz Tczew START 10 km opłacono on-line
131 Nowak Katarzyna Tczew START 10 km opłacono on-line
132 Żylicz Paweł Słupsk START 10 km STOPA Słupsk / USB Ustka opłacono
133 Wesiora Mariusz Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
134 Zaborowska Beata Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
135 Lenkiewicz Andrzej Bądki START 10 km opłacono on-line
136 Kuciński Łukasz Elbląg START 10 km opłacono on-line
137 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
138 Nawrocki Dariusz Gdańsk START 10 km opłacono on-line
139 Śrutkowski Sylwester Sztum START 10 km opłacono on-line
140 Dekowska Monika Wętfie START 10 km opłacono on-line
141 Ropinska Kamila Grudziâdz START 10 km Biegowe Wariacje opłacono on-line
142 Jaszczerski Paweł Grudziądz START 10 km Invictus 3City opłacono on-line
143 Jaszczerska Grażyna Grudziądz START 10 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
144 Szatkowski Marcin Bydgoszcz START 10 km ProfiLingua Gdańsk opłacono on-line
145 Chamski Michał Gdańsk START 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
146 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START 10 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
147 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański START 10 km Oracze z Kociewia opłacono on-line
148 Szweda Grażyna ZBLEWO START 10 km MORSY ZBLEWO opłacono on-line
149 SZWEDA MAREK ZBLEWO START 10 km MORSY ZBLEWO opłacono on-line
150 Bładzikowski Rafał Tczew START 10 km opłacono on-line
151 Gibas Lucyna Tczew START 10 km opłacono on-line
152 Legaszewski Roman Skórcz START 10 km RulińskiRunningTeam
153 Zieńczuk Piotr Gdańsk START 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
154 Rosa Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
155 Muszarski Łukasz Kokoszkowy START 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
156 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
157 Olejarczyk Piotr Elbląg START 10 km opłacono on-line
158 Retecki Krzysztof Ostromecko START 10 km LKS Bogmar / Presto opłacono on-line
159 Siwczak Mariusz Sobowidz START 10 km opłacono on-line
160 Trygalska Paulina Pinczyn START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
161 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
162 szczypior marcin Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
163 Kamińska Daniela Tczew START 10 km SportLevel Tczew opłacono on-line
164 Wolski Jarosław Tczew START 10 km DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW opłacono
165 Abryszyńska Karolina Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
166 Szoska Sławomir Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
167 Czapiewski Paweł Osówko START 10 km MKS Chojniczanka 1930 S. A. opłacono on-line
168 Koska-Czapiewska Emilia Starogard Gdański START 10 km BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line
169 Rudek Małgorzata Rumia START 10 km opłacono on-line
170 Kuhn Rafał Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
171 Wiernicka Paulina KWIDZYN START 10 km Gmina Gardeja Biega
172 Maciejewski Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
173 Czyszejuk Izabela Pasłęk START 10 km
174 Zawadzki Kazimierz Błotnia START 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
175 Szubartowicz Marek Gdynia START 10 km opłacono on-line
176 GUZ Robert Tczew START 10 km opłacono on-line
177 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI START 10 km CrossElite opłacono on-line
178 Küchler Paweł Gdynia START 10 km opłacono on-line
179 milkowski mariusz gdynia START 10 km opłacono
180 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk START 10 km opłacono on-line
181 TARKOWSKI Jacek Tczew START 10 km CrossElite Tczew opłacono on-line
182 Witt Grażyna Sopot START 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
183 Witt Henryk Sopot START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) Norbsoft.pl opłacono
184 Redzimski Adam Gdynia START 10 km opłacono on-line
185 Dzierliński Paweł Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
186 Frątczak Łukasz Pelplin START 10 km
187 CIAPKA JANINA GOSZYN START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
188 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
189 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
190 Kuźma Anna Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
191 Pustówka Marcin Gdynia START 10 km opłacono on-line
192 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
193 Malinowska Karolina Gniew START 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
194 Wielgos Joanna Gdynia START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
195 WOODS MICHAEL Tczew START 10 km opłacono on-line
196 Hoffmann Daniel Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
197 Sowiński Łukasz Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
198 Zinka Maciej Łubiana START 10 km opłacono on-line
199 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START 10 km Biegiem ku marzeniom opłacono on-line
200 Sowiński Błażej Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line


Wyświetleń: 13029

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ