V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Konieczka Michał Osie START 10 km opłacono on-line
202 Żuchowski Grzegorz Grudziądz START 10 km Delfin Run Grudziądz opłacono on-line
203 Pawlak Magdalena Grudziądz START 10 km Wtorkowy Trening
204 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ START 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
205 Znarowska Bożena Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia
206 Stolarów Agnieszka Malbork START 10 km Drużyna Pierścienia opłacono
207 Pepliński Marek Elbląg START 10 km Biegacze Wolności opłacono on-line
208 Kulińska Agnieszka Grudziądz START 10 km opłacono on-line
209 Michałowski Krzysztof Grudziądza START 10 km opłacono on-line
210 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START 10 km BBL Starogard Gd. opłacono on-line
211 Tocha Zbigniew Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
212 Komasara Piotr Malbork START 10 km JRG Malbork
213 Dębski Tomasz Kwidzyn START 10 km
214 Janka Maciej Pelplin START 10 km opłacono on-line
215 Warachewicz Anna MALBORK START 10 km opłacono on-line
216 Witkowska Kamila Malbork START 10 km opłacono on-line
217 Jankowicz Artur Malbork START 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
218 Baczewski Robert Tczew START 10 km opłacono on-line
219 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
220 ziemann tomasz tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
221 Walas Damian Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
222 Rogocki Jarosław Tczew START 10 km opłacono on-line
223 Kołecki Michał Iława START 10 km MiSiEk Runner / ULG opłacono on-line
224 Bondar Dmytro Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
225 Plutowski Marcin Tczewskie Łąki START 10 km Biegający Tczew
226 Gąsior Pawel Susz START 10 km Rozbiegany Susz opłacono
227 Pęśko Michał Gdańsk START 10 km
228 Molenda Tomasz Malbork START 10 km Grupa Malbork opłacono on-line
229 Babński Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
230 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański START 10 km
231 Torłop Małgorzata Gdańsk START 10 km Grupa Trójmiasto opłacono
232 Torłop Przemysław Gdańsk START 10 km opłacono
233 Dorszewski Rafał Malbork START 10 km Run 4 Fun opłacono on-line
234 Zawacki Daniel Tczew START 10 km opłacono on-line
235 Loose Bartosz Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
236 Witkowski Jarosław Gdańsk START 10 km RMDC opłacono on-line
237 Żuchowski Jan Gdynia START 10 km opłacono on-line
238 Krzak Jerzy Gdańsk START 10 km TKKF Rozstaje opłacono on-line
239 Ruchlewicz Urszula Sztum START 10 km opłacono on-line
240 Stanuch Damian Tczew START 10 km opłacono on-line
241 Klin Anna Skórcz START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
242 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie START 10 km opłacono on-line
243 Biniszkiewicz Marcin Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
244 Serocki Adam Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia opłacono
245 Szwedowski Łukasz Kulice START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
246 Różycki Ryszard Tczew START 10 km opłacono
247 Dagga Dawid Rywałd START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
248 Duch Mateusz Koźliny START 10 km (pierwsze 30 osób)
249 Ruchlewicz Natalia Sztum START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
250 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska START 10 km (pierwsze 30 osób) BOSY BIEGACZ - gm . Bochnia - MAŁO. Rekord Polski NA NAJDŁUŻSZY DYSTANS BOSO W 24 godz . - 113.110 km ( 01 - 02.06.2019 BYTÓW opłacono
251 Laskowski Radosław Tczew START 10 km
252 Ścisłowski Andrzej Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
253 Jagodda Adam Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CFMT opłacono on-line
254 Kruszyńska Barbara Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
255 Czaplewski Wojciech Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
256 Pańka Marcin Elbląg START 10 km (pierwsze 30 osób)
257 Daszkiewicz Artur Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
258 Grzonka Kamila Bytonia START 10 km (pierwsze 30 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
259 Derlaga Kamil Szymankowo START 10 km (pierwsze 30 osób) NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
260 Pałkowska Agnieszka Swarożyn START 10 km (pierwsze 30 osób) Sowiński Team opłacono on-line
261 JANIK Roman KWIDZYN START 10 km (pierwsze 30 osób) KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
262 Ciecholińska Kamila Borkowo START 10 km (pierwsze 30 osób)
263 Kurkowski Marek Starogard Gdański START 10 km (pierwsze 30 osób) Starogard gdański opłacono on-line
264 Skwiot Stanisław Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
265 Piórkowski Mariusz Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA opłacono on-line
266 Ambroziak Adam Kowale START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA opłacono on-line
267 Szczyglak Mariusz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CrossElite opłacono on-line
268 Piekut Anna Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CrossElite opłacono
269 Kreja Łukasz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
270 Matyskiel Anita Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
271 Michalak Marek Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
272 Śmistek Paweł Starogard Gdański START 10 km (pierwsze 30 osób) Ślęzak Team opłacono on-line
273 Zawistowski Mariusz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób)
274 Banach Tomasz Grudziądz START 10 km (pierwsze 30 osób) The Runners Świecie opłacono on-line
275 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line


Wyświetleń: 13074

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ