Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 szczepański leszek Kwidzyn START dorośli Traktor Team Gmina Kwidzyn
2 Włodarczyk Krzysztof Prabuty START dorośli opłacono
3 Czeszejko Patryk Czeszejko Prabuty START dorośli opłacono
4 Czeszejko Paweł Iława START dorośli opłacono
5 Charkiewicz Piotr Mikołajki Pomorskie START dorośli
6 Czeszejko Grzegorz Prabuty START dorośli Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
7 Liszewska Paulina Prabuty START dorośli
8 Liszewski Paweł Prabuty START dorośli
9 Jankowski Filip Kwidzyn START dzieci i młodzież do 18 lat
10 Jankowski Piotr Kwidzyn START dorośli opłacono
11 Liss Rafał Kwidzyn START dorośli
12 Markuszewska Anna Prabuty START dzieci i młodzież do 18 lat
13 Leśniewska Beata Prabuty START dorośli opłacono
14 Strzelczyk Marcin Kwidzyn START dorośli Kwidzyn Bike Racing Team opłacono
15 Saliński Michal kwidzyn START dorośli opłacono
16 Jóźwik Robert kwidzyn START dorośli Bursztyn Pizza Cycling Team opłacono
17 Homa Damian Kwidzyn START dorośli MTB KWIDZYN TEAM opłacono
18 Kubicki Jakub Tczew START dorośli GK Gryf Tczew
19 Łomnicki Michał Kwidzyn START dorośli MTB Kwidzyn Team opłacono
20 Mechliński Mateusz Kwidzyn START dorośli IP Kwidzyn Bike Team opłacono
21 Janiewicz Dawid Prabuty START dorośli DPJ Prabuty opłacono
22 Wolanin Andrzej TCZEW START dorośli
23 Wolanin Jakub Malbork START dorośli GK Malbork
24 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec START dorośli
25 Baranowska Agnieszka Prabuty START dorośli opłacono
26 Galiniewski Przemysław Prabuty START dorośli opłacono
27 Stromecki Nico Kwidzyn START dorośli MTB KWIDZYN TEAM
28 Urbaniak Pola Prabuty START dzieci i młodzież do 18 lat Urbaniaki idą jak przcinaki
29 Urbaniak Monika Prabuty START dorośli Urbaniaki idą jak przcinaki opłacono
30 Tamiła Rafal Kwidzyn START dorośli opłacono
31 Promiński Bartosz Prabuty START dorośli opłacono
32 Kulling Monika Gnieżdżewo START dorośli
33 Rydel Wiktor Kwidzyn START dorośli AKJ Kwidzyn
34 MĄCZEWSKI Andrzej Grudziądz START dorośli Sara Workwear Wheel Brothers Racing opłacono
35 Baranowski Karol Prabuty START dorośli opłacono
36 Baranowski Filip Prabuty START dorośli opłacono
37 Baranowski Mateusz Gdańsk START dorośli opłacono
38 Wilk Michał Kwidzyn START dorośli MTB KWIDZYN TEAM opłacono
39 Piasecki Tomasz Prabuty START dorośli
40 furmanek slawomir Tczew START dorośli Mtb Start Trec Kartuzy
41 Szmiendowska-Krolak Paulina Kwidzyn START dorośli MTB KWIDZYN TEAM opłacono
42 Zdzichowski Piotr Adamowo START dorośli EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
43 Ruciński Przemek Braniewo START dzieci i młodzież do 18 lat Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
44 Leszczyński Kacper Braniewo START dzieci i młodzież do 18 lat Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
45 Frąc Dariusz Braniewo START dorośli Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
46 Kołodziejczyk Mateusz Kwidzyn START dorośli Kwidzyn Bike Racing Team opłacono
47 Krajnik Oskar Pelplin START dorośli GK Gryf Tczew opłacono
48 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska START dorośli New Village Team/#Świry
49 Kula Tomasz Rakowiec START dorośli opłacono
50 Jankowski Michal Kwidzyn START dorośli Kwidzyn Bike Racing Team opłacono
51 Janiszewski Wojciech Janiszewski Smętowo Graniczne START dorośli TEAM MX SKÓRCZ
52 Orzędowski Dominik Kwidzyn START dorośli Kwidzyn Bike Racing Team opłacono
53 SZAGAŁA STANISŁAW Susz START dorośli EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
54 SZAGAŁA PATRYCJA SUSZ START dorośli EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
55 Sobieralski Piotr tczew START dorośli VO2max MTB Team opłacono
56 Tymiński Jacek Starogard Gdański START dorośli Gk Stg
57 Podgórski Grzegorz Kwidzyn START dorośli CYKLO KWIDZYN opłacono
58 Lange Adam Prabuty START dzieci i młodzież do 18 lat Lange Team
59 Lange Wiktor Prabuty START dzieci i młodzież do 18 lat Lange Team
60 Lange Magdalena Prabuty START dorośli Lange Team opłacono
61 Lange Piotr Prabuty START dorośli Lange Team opłacono
62 Klekowski Adrian Prabuty START dorośli Orbit One opłacono
63 Marowski Stasiu Kwidzyn START dzieci i młodzież do 18 lat MTB KWIDZYN TEAM
64 Marowski Franek Kwidzyn START dzieci i młodzież do 18 lat MTB KWIDZYN TEAM
65 Marowska Paulina Kwidzyn START dorośli MTB KWIDZYN TEAM opłacono
66 Janicki Leon Prabuty START dzieci i młodzież do 18 lat
67 Janicki Zbiganiew Prabuty START dorośli opłacono
68 Szczepański Krzysztof Rakowiec START dorośli MTB KWIDZYN TEAM opłacono
69 Olszewski Bogusław Kwidzyn START dorośli CYKLO KWIDZYN opłacono
70 Majewski Hubert Prabuty START dzieci i młodzież do 18 lat Majek Team Family
71 Majewska Małgorzata Prabuty START dorośli Majek Team Family opłacono
72 Majewski Piotr Prabuty START dorośli MAJEK TEAM FAMILY opłacono
73 Baran Jessica PRABUTY START dzieci i młodzież do 18 lat
74 Baran Marcel PRABUTY START dzieci i młodzież do 18 lat
75 Baran Krystyna PRABUTY START dorośli opłacono
76 Kwaśniewski Łukasz Osiek START dorośli TEAM MX SKÓRCZ opłacono
77 Kruszczyński Marcin Kwidzyn START dorośli Cyklo Kwidzyn opłacono
78 Krzaczkowski Paweł Stężyca START dorośli LYNXNET Stężyca opłacono
79 Kasicki Marcin Prabuty START dorośli opłacono
80 Mańkowski Radosław Pasłęk START dorośli opłacono
81 rogala krzysztof susz START dorośli EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
82 Szmidt Dariusz Kwidzyn START dorośli
83 Szmidt Marcin Kwidzyn START dzieci i młodzież do 18 lat
84 Szmidt Joanna Kwidzyn START dorośli
85 MACKIEWICZ SZYMON BRANIEWO START dzieci i młodzież do 18 lat Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
86 MACKIEWICZ PIOTR BRANIEWO START dzieci i młodzież do 18 lat Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
87 MACKIEWICZ EWELINA BRANIEWO START dorośli Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
88 MACKIEWICZ MACIEJ BRANIEWO START dorośli Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
89 Lemkowski Rafał Rakowiec START dorośli CYKLO KWIDZYN opłacono
90 Reks Bernard Prabuty START dorośli opłacono
91 Jahn Daniel Kwidzyn START dorośli Kwidzyn Bike Racing Team
92 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ START dorośli EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
93 CZERWIŃSKI RAFAŁ MALBORK START dorośli
94 Kalinowski Marcin Malbork START dorośli
95 Kawski Bartłomiej Kisielice START dorośli opłacono
96 Bińczak Arkadiusz Kwidzyn START dorośli CYKLO KWIDZYN opłacono
97 Piłat Henryk Susz Białe Błoto START dorośli Nadleśnictwo Susz opłacono
98 Anders Jan Prabuty START dzieci i młodzież do 18 lat
99 Anders Marian Prabuty START dorośli opłacono
100 Krysik Barbara Bisztynek START dorośli Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono


Wyświetleń: 4128

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ