Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włodarczyk Krzysztof | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
2 | Czeszejko Patryk Czeszejko | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
3 | Czeszejko Paweł | Iława | Polska | START dorośli | opłacono | |
4 | Czeszejko Grzegorz | Prabuty | Polska | START dorośli | Epidemia Cyklozy MTB Susz | opłacono |
5 | Jankowski Filip | Kwidzyn | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
6 | Jankowski Piotr | Kwidzyn | Polska | START dorośli | opłacono | |
7 | Markuszewska Anna | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
8 | Leśniewska Beata | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
9 | Strzelczyk Marcin | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono |
10 | Saliński Michal | kwidzyn | Polska | START dorośli | opłacono | |
11 | Jóźwik Robert | kwidzyn | Polska | START dorośli | Bursztyn Pizza Cycling Team | opłacono |
12 | Homa Damian | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
13 | Łomnicki Michał | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB Kwidzyn Team | opłacono |
14 | Mechliński Mateusz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | IP Kwidzyn Bike Team | opłacono |
15 | Janiewicz Dawid | Prabuty | Polska | START dorośli | DPJ Prabuty | opłacono |
16 | Baranowska Agnieszka | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
17 | Galiniewski Przemysław | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
18 | Urbaniak Pola | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Urbaniaki idą jak przcinaki | |
19 | Urbaniak Monika | Prabuty | Polska | START dorośli | Urbaniaki idą jak przcinaki | opłacono |
20 | Tamiła Rafal | Kwidzyn | Polska | START dorośli | opłacono | |
21 | Promiński Bartosz | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
22 | MĄCZEWSKI Andrzej | Grudziądz | Polska | START dorośli | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | opłacono |
23 | Baranowski Karol | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
24 | Baranowski Filip | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
25 | Baranowski Mateusz | Gdańsk | Polska | START dorośli | opłacono | |
26 | Wilk Michał | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
27 | Szmiendowska-Krolak Paulina | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
28 | Zdzichowski Piotr | Adamowo | Polska | START dorośli | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono |
29 | Ruciński Przemek | Braniewo | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
30 | Leszczyński Kacper | Braniewo | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
31 | Kołodziejczyk Mateusz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono |
32 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | START dorośli | GK Gryf Tczew | opłacono |
33 | Kula Tomasz | Rakowiec | Polska | START dorośli | opłacono | |
34 | Jankowski Michal | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono |
35 | Orzędowski Dominik | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Kwidzyn Bike Racing Team | opłacono |
36 | Sobieralski Piotr | tczew | Polska | START dorośli | VO2max MTB Team | opłacono |
37 | Podgórski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | CYKLO KWIDZYN | opłacono |
38 | Lange Adam | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Lange Team | |
39 | Lange Wiktor | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Lange Team | |
40 | Lange Magdalena | Prabuty | Polska | START dorośli | Lange Team | opłacono |
41 | Lange Piotr | Prabuty | Polska | START dorośli | Lange Team | opłacono |
42 | Klekowski Adrian | Prabuty | Polska | START dorośli | Orbit One | opłacono |
43 | Marowski Stasiu | Kwidzyn | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | MTB KWIDZYN TEAM | |
44 | Marowski Franek | Kwidzyn | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | MTB KWIDZYN TEAM | |
45 | Marowska Paulina | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
46 | Janicki Leon | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
47 | Janicki Zbiganiew | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
48 | Szczepański Krzysztof | Rakowiec | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
49 | Olszewski Bogusław | Kwidzyn | Polska | START dorośli | CYKLO KWIDZYN | opłacono |
50 | Majewski Hubert | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Majek Team Family | |
51 | Majewska Małgorzata | Prabuty | Polska | START dorośli | Majek Team Family | opłacono |
52 | Majewski Piotr | Prabuty | Polska | START dorośli | MAJEK TEAM FAMILY | opłacono |
53 | Baran Jessica | PRABUTY | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
54 | Baran Marcel | PRABUTY | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
55 | Baran Krystyna | PRABUTY | Polska | START dorośli | opłacono | |
56 | Kwaśniewski Łukasz | Osiek | Polska | START dorośli | TEAM MX SKÓRCZ | opłacono |
57 | Kruszczyński Marcin | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Cyklo Kwidzyn | opłacono |
58 | Krzaczkowski Paweł | Stężyca | Polska | START dorośli | LYNXNET Stężyca | opłacono |
59 | Kasicki Marcin | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
60 | Mańkowski Radosław | Pasłęk | Polska | START dorośli | opłacono | |
61 | Szmidt Marcin | Kwidzyn | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
62 | MACKIEWICZ SZYMON | BRANIEWO | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
63 | MACKIEWICZ PIOTR | BRANIEWO | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
64 | MACKIEWICZ EWELINA | BRANIEWO | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
65 | MACKIEWICZ MACIEJ | BRANIEWO | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
66 | Lemkowski Rafał | Rakowiec | Polska | START dorośli | CYKLO KWIDZYN | opłacono |
67 | Reks Bernard | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
68 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | START dorośli | opłacono | |
69 | Bińczak Arkadiusz | Kwidzyn | Polska | START dorośli | CYKLO KWIDZYN | opłacono |
70 | Piłat Henryk | Susz Białe Błoto | Polska | START dorośli | Nadleśnictwo Susz | opłacono |
71 | Anders Jan | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
72 | Anders Marian | Prabuty | Polska | START dorośli | opłacono | |
73 | Krysik Barbara | Bisztynek | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
74 | Pędzik Dominika | Bisztynek | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy | opłacono |
75 | Wojciechowicz Bożena | Bisztynek | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
76 | Wojciechowicz Paulina | Bisztynek | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
77 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
78 | Miklaszewska Barbara | Warszawa | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
79 | Iwaszkiewicz Teresa | Braniewo | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
80 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
81 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
82 | Wądołowska Agnieszka | Braniewo | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
83 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | START dorośli | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
84 | Brocki Artur | Kwidzyn | Polska | START dorośli | opłacono | |
85 | Brocka-Tymińska Joanna | Kwidzyn | Polska | START dorośli | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
86 | Galicki Bartłomiej | Kwidzyn | Polska | START dorośli | MTB KWIDZYN TEAM | opłacono |
87 | Tomaszewski Jakub | Dzierzgoń | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | MTB Dzierzgoń | |
88 | Sitarz Maja | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | KOLONIA | |
89 | Domagalski Mateusz | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | KOLONIA | |
90 | Sitarz Dominik | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | KOLONIA | |
91 | Sitarz Hubert | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | KOLONIA | |
92 | Redmer Szymon | PRABUTY | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
93 | Zaleś Roman | Elbląg | Polska | START dorośli | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ | opłacono |
94 | Nadolski Jakub | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Drużyna Olbrzyma | |
95 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | START dorośli | Niezrzeszony | opłacono |
96 | Arendt Zuzia | Prabuty | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
97 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | START dorośli | opłacono | |
98 | Majewski Marek | Prabuty | Polska | START dorośli | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono |
99 | Szkodziński Piotr | Kwidzyn | Polska | START dorośli | SM Pomezania | opłacono |
100 | Żułma Daniel | Kwidzyn | Polska | START dorośli | Orbit One | opłacono |
Wyświetleń: 10134