V Rajdu Rowerowego Pamięci Kresowian - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 203 JABŁONSKI PIOTR M 1 PRABUTY CXINPARK 10km 0:30:25 19.73 [km/h] 10:03 [min/km]
2 165 SITARZ DOMINIK M 2 PRABUTY KOLONIA 10km 0:30:28 19.69 [km/h] 10:03 [min/km]
3 166 SITARZ HUBERT M 3 PRABUTY KOLONIA 10km 0:30:32 19.65 [km/h] 10:03 [min/km]
3 202 DROSINSKI CEZARY M 4 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 10km 0:30:32 19.65 [km/h] 10:03 [min/km]
5 201 DROSINSKI SZYMON M 5 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 10km 0:33:23 17.97 [km/h] 10:20 [min/km]
6 155 MAJEWSKI HUBERT M 6 PRABUTY MAJEK TEAM FAMILY 10km 0:35:39 16.83 [km/h] 10:34 [min/km]
7 154 MAJEWSKA MAŁGORZATA K 1 PRABUTY MAJEK TEAM FAMILY 10km 0:35:43 16.80 [km/h] 10:34 [min/km]
8 137 JANICKI ZBIGANIEW M 7 PRABUTY 10km 0:36:57 16.24 [km/h] 10:42 [min/km]
9 136 JANICKI LEON M 8 PRABUTY 10km 0:37:04 16.19 [km/h] 10:42 [min/km]
10 131 BARAN JESSICA K 2 PRABUTY 10km 0:37:08 16.16 [km/h] 10:43 [min/km]
11 143 LANGE ADAM M 9 PRABUTY LANGE TEAM 10km 0:39:28 15.20 [km/h] 10:57 [min/km]
12 145 LANGE PIOTR M 10 PRABUTY LANGE TEAM 10km 0:39:28 15.20 [km/h] 10:57 [min/km]
13 180 KĘPIŃSKA AGNIESZKA M 11 SUSZ JAKI CHCESZ 10km 0:39:47 15.08 [km/h] 10:59 [min/km]
14 182 DUDAJEK JOANNA K 3 PRABUTY KS ŁUCKA 10km 0:39:49 15.07 [km/h] 10:59 [min/km]
15 138 JANKOWSKI FILIP M 12 KWIDZYN 10km 0:40:02 14.99 [km/h] 10:00 [min/km]
16 139 JANKOWSKI PIOTR M 13 KWIDZYN 10km 0:40:03 14.98 [km/h] 10:00 [min/km]
17 204 SZCZEPAŃSKI ANTONI M 14 RAKOWIEC MTB KWIDZYN TEAM 10km 0:40:22 14.86 [km/h] 10:02 [min/km]
18 146 LANGE WIKTOR M 15 PRABUTY LANGE TEAM 10km 0:40:44 14.73 [km/h] 10:04 [min/km]
19 144 LANGE MAGDALENA K 4 PRABUTY LANGE TEAM 10km 0:40:45 14.72 [km/h] 10:05 [min/km]
20 140 KAPICA KLARA K 5 PRABUTY KASZTANOWA STREET TEAM 10km 0:41:26 14.48 [km/h] 10:09 [min/km]
21 168 STRZELEC AGATA K 6 PRABUTY KASZTANOWA STREET TEAM 10km 0:41:26 14.48 [km/h] 10:09 [min/km]
22 177 KAPICA PAWEŁ M 16 PRABUTY KASZTANOWA STREET TEAM 10km 0:41:29 14.46 [km/h] 10:09 [min/km]
23 178 NIZIAŁEK JAKUB M 17 PRABUTY - 10km 0:41:31 14.45 [km/h] 10:09 [min/km]
24 179 NIZIAŁEK KRZYSZTOF M 18 PRABUTY - 10km 0:41:45 14.37 [km/h] 10:11 [min/km]
25 161 NADOLSKI JAKUB M 19 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 10km 0:42:16 14.20 [km/h] 10:14 [min/km]
26 195 RUSEK MAJA K 7 PRABUTY 10km 0:42:35 14.09 [km/h] 10:16 [min/km]
27 194 NADOLSKI TOMASZ M 20 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 10km 0:43:40 13.74 [km/h] 10:22 [min/km]
28 181 DUDAJEK MAŁGORZATA K 8 PRABUTY KS KUCKA 10km 0:43:40 13.74 [km/h] 10:22 [min/km]
29 132 BARAN KRYSTYNA K 9 PRABUTY 10km 0:44:53 13.37 [km/h] 10:29 [min/km]
30 133 BARAN MARCEL M 21 PRABUTY 10km 0:44:53 13.37 [km/h] 10:29 [min/km]
31 156 MARKUSZEWSKA ANNA K 10 PRABUTY 10km 0:46:30 12.90 [km/h] 10:39 [min/km]
32 148 LEŚNIEWSKA BEATA K 11 PRABUTY 10km 0:46:30 12.90 [km/h] 10:39 [min/km]
33 158 MAROWSKI FRANEK M 22 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 10km 0:47:24 12.66 [km/h] 10:44 [min/km]
34 159 MAROWSKI STASIU M 23 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 10km 0:47:38 12.60 [km/h] 10:46 [min/km]
35 157 MAROWSKA PAULINA K 12 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 10km 0:47:38 12.60 [km/h] 10:46 [min/km]
36 191 MOCZADŁO MARIUSZ M 24 KWIDZYN 10km 0:51:03 11.75 [km/h] 10:06 [min/km]
37 196 SITARZ RAFAŁ M 25 PRABUTY 10km 0:54:05 11.09 [km/h] 10:25 [min/km]
38 167 SITARZ MAJA K 13 PRABUTY KOLONIA 10km 0:54:05 11.09 [km/h] 10:25 [min/km]
39 193 STĘPKA KACPER M 26 PRABUTY SANREMO TEAM 10km 0:58:11 10.31 [km/h] 10:49 [min/km]
40 192 STĘPKA OLIWIA K 14 PRABUTY SANREMO TEAM 10km 0:58:13 10.31 [km/h] 10:49 [min/km]
41 185 LISZEWSKA IGA K 15 PRABUTY - 10km 1:00:13 9.96 [km/h] 10:01 [min/km]
42 186 LISZEWSKA NINA K 16 PRABUTY - 10km 1:00:17 9.95 [km/h] 10:02 [min/km]
43 184 LISZEWSKA PAULINA K 17 PRABUTY 10km 1:00:24 9.93 [km/h] 10:02 [min/km]
44 183 LISZEWSKI PAWEŁ M 27 PRABUTY 10km 1:00:41 9.89 [km/h] 10:04 [min/km]
45 147 LESZCZYŃSKI KACPER M 28 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:00:46 9.87 [km/h] 10:05 [min/km]
46 164 RUCIŃSKI PRZEMEK M 29 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:02:07 9.66 [km/h] 10:13 [min/km]
47 170 URBANIAK POLA K 18 PRABUTY URBANIAKI IDĄ JAK PRZCINAKI 10km 1:04:07 9.36 [km/h] 10:25 [min/km]
48 189 PIETRASIAK MARIA K 19 PRABUTY JAKI CHCESZ 10km 1:04:17 9.33 [km/h] 10:26 [min/km]
49 169 URBANIAK MONIKA K 20 PRABUTY URBANIAKI IDĄ JAK PRZCINAKI 10km 1:04:21 9.32 [km/h] 10:26 [min/km]
50 190 PIETRASIAK PIOTR M 30 PRABUTY JAKI CHCESZ 10km 1:08:02 8.82 [km/h] 10:48 [min/km]
51 188 PIETRASIAK KATARZYNA K 21 PRABUTY JAKI CHCESZ 10km 1:08:03 8.82 [km/h] 10:48 [min/km]
52 176 WOJCIECHOWICZ PAULINA K 22 BISZTYNEK BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:08:51 8.71 [km/h] 10:53 [min/km]
53 162 PĘDZIK DOMINIKA K 23 BISZTYNEK BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY 10km 1:08:52 8.71 [km/h] 10:53 [min/km]
54 142 KRYSIK BARBARA K 24 BISZTYNEK BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:08:55 8.71 [km/h] 10:54 [min/km]
55 175 WOJCIECHOWICZ BOŻENA K 25 BISZTYNEK BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:09:02 8.69 [km/h] 10:54 [min/km]
56 174 WIECZOREK EWA K 26 BISZTYNEK BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:09:19 8.66 [km/h] 10:56 [min/km]
57 172 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 27 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:09:26 8.64 [km/h] 10:57 [min/km]
58 160 MIKLASZEWSKA BARBARA K 28 WARSZAWA BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:09:27 8.64 [km/h] 10:57 [min/km]
59 153 MACKIEWICZ SZYMON M 31 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:09:34 8.62 [km/h] 10:57 [min/km]
60 149 MACKIEWICZ EWELINA K 29 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:09:34 8.62 [km/h] 10:57 [min/km]
61 151 MACKIEWICZ MACIEJ M 32 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:09:37 8.62 [km/h] 10:58 [min/km]
62 152 MACKIEWICZ PIOTR M 33 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:09:38 8.62 [km/h] 10:58 [min/km]
63 173 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 34 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:09:38 8.62 [km/h] 10:58 [min/km]
64 135 IWASZKIEWICZ TERESA K 30 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:10:51 8.47 [km/h] 10:05 [min/km]
65 171 WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA K 31 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:10:52 8.47 [km/h] 10:05 [min/km]
66 150 MACKIEWICZ KRYSTYNA K 32 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:11:05 8.44 [km/h] 10:07 [min/km]
67 187 FRĄC DARIUSZ M 35 BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" 10km 1:11:07 8.44 [km/h] 10:07 [min/km]

V Rajdu Rowerowego Pamięci Kresowian - 27km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 39 BIŃCZAK ARKADIUSZ M 1 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 27km 0:45:48 35.37 [km/h] 10:42 [min/km]
2 57 KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ M 2 OSIEK TEAM MX SKÓRCZ 27km 0:46:00 35.22 [km/h] 10:42 [min/km]
3 124 FURMANEK SLAWOMIR M 3 TCZEW MTB START TREC KARTUZY 27km 0:46:03 35.18 [km/h] 10:42 [min/km]
4 74 SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF M 4 RAKOWIEC MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:46:05 35.15 [km/h] 10:42 [min/km]
5 53 KLEKOWSKI ADRIAN M 5 PRABUTY ORBIT ONE 27km 0:46:06 35.14 [km/h] 10:42 [min/km]
6 113 KORALEWSKI MARIUSZ M 6 KWIDZYN TRTK 27km 0:46:16 35.01 [km/h] 10:43 [min/km]
7 43 GALICKI BARTŁOMIEJ M 7 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:46:56 34.52 [km/h] 10:44 [min/km]
8 101 KOWALCZYK WOJCIECH M 8 SUSZ KOMOBIKE SCOTT 27km 0:47:21 34.21 [km/h] 10:45 [min/km]
9 34 BARAN JACEK M 9 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:47:23 34.19 [km/h] 10:45 [min/km]
10 71 SOBIERALSKI PIOTR M 10 TCZEW VO2MAX MTB TEAM 27km 0:47:25 34.17 [km/h] 10:45 [min/km]
11 42 CZESZEJKO GRZEGORZ M 11 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:49:02 33.04 [km/h] 10:49 [min/km]
12 110 STROMECKI NICO M 12 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:49:19 32.85 [km/h] 10:50 [min/km]
13 134 WNUK JAROSŁAW M 13 KWIDZYN 0 27km 0:49:30 32.73 [km/h] 10:50 [min/km]
14 81 WILK MICHAŁ M 14 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:50:04 32.36 [km/h] 10:51 [min/km]
15 69 SALIŃSKI MICHAL M 15 KWIDZYN 27km 0:50:27 32.11 [km/h] 10:52 [min/km]
16 109 MICHALIK JAREK M 16 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:50:37 32.01 [km/h] 10:52 [min/km]
17 141 POKWICKI JAKUB M 17 KWIDZYN 0 27km 0:51:06 31.70 [km/h] 10:54 [min/km]
18 58 LEMKOWSKI RAFAŁ M 18 RAKOWIEC CYKLO KWIDZYN 27km 0:51:28 31.48 [km/h] 10:54 [min/km]
19 38 BARANOWSKI MATEUSZ M 19 GDAŃSK 27km 0:51:33 31.43 [km/h] 10:55 [min/km]
20 54 KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ M 20 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 27km 0:51:47 31.28 [km/h] 10:55 [min/km]
21 108 RYDEL WIKTOR M 21 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 0:52:38 30.78 [km/h] 10:57 [min/km]
22 114 CZERWIŃSKI RAFAŁ M 22 MALBORK 27km 0:53:01 30.56 [km/h] 10:58 [min/km]
23 63 MECHLIŃSKI MATEUSZ M 23 KWIDZYN IP KWIDZYN BIKE TEAM 27km 0:53:40 30.19 [km/h] 10:59 [min/km]
24 107 OLPETER ADAM M 24 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 0:53:50 30.09 [km/h] 10:00 [min/km]
25 64 ORZĘDOWSKI DOMINIK M 25 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 27km 0:53:52 30.07 [km/h] 10:00 [min/km]
26 123 JAHN DANIEL M 26 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 27km 0:54:08 29.93 [km/h] 10:00 [min/km]
27 59 MAJEWSKI MAREK M 27 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:54:11 29.90 [km/h] 10:00 [min/km]
28 86 ŻUŁMA DANIEL M 28 KWIDZYN ORBIT ONE 27km 0:54:25 29.77 [km/h] 10:01 [min/km]
29 91 CHARKIEWICZ ANDRZEJ JAN M 29 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:55:06 29.40 [km/h] 10:02 [min/km]
30 197 KOŚKA TOMASZ M 30 SOPOT KOLONIA 27km 0:55:14 29.33 [km/h] 10:03 [min/km]
31 49 JAWORSKI BARTOSZ M 31 KWIDZYN EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:56:06 28.88 [km/h] 10:05 [min/km]
32 89 TALARSKI ADRIAN M 32 KWIDZYN 27km 0:56:35 28.63 [km/h] 10:06 [min/km]
33 90 TALARSKI ALEKSANDER M 33 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 27km 0:56:35 28.63 [km/h] 10:06 [min/km]
34 72 STRZELCZYK MARCIN M 34 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 27km 0:56:36 28.62 [km/h] 10:06 [min/km]
35 106 MAZIŃSKI ZBIGNIEW M 35 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:56:39 28.60 [km/h] 10:06 [min/km]
36 45 GRABKA KONRAD M 36 PRABUTY 27km 0:56:44 28.55 [km/h] 10:06 [min/km]
37 52 KASICKI MARCIN M 37 PRABUTY 27km 0:56:47 28.53 [km/h] 10:06 [min/km]
38 55 KRZACZKOWSKI PAWEŁ M 38 STĘŻYCA LYNXNET STĘŻYCA 27km 0:57:10 28.34 [km/h] 10:07 [min/km]
39 120 LISS RAFAŁ M 39 KWIDZYN 27km 0:57:35 28.13 [km/h] 10:08 [min/km]
40 122 SOWIŃSKI STEFAN M 40 ADAMOWO EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:57:43 28.07 [km/h] 10:08 [min/km]
41 88 DYBAŁA KAROL M 41 SUSZ - 27km 0:57:53 27.99 [km/h] 10:09 [min/km]
42 46 HOMA DAMIAN M 42 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:58:07 27.87 [km/h] 10:09 [min/km]
43 76 SZMIENDOWSKA-KROLAK PAULINA K 1 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:58:08 27.87 [km/h] 10:09 [min/km]
44 66 PIŁAT HENRYK M 43 SUSZ BIAŁE BŁOTO NADLEŚNICTWO SUSZ 27km 0:58:44 27.58 [km/h] 10:11 [min/km]
45 79 TOMASZEWSKI PIOTR M 44 KWIDZYN GKW 27km 0:58:53 27.51 [km/h] 10:11 [min/km]
46 70 SKRAJDA SZYMON M 45 PAWLICE NIEZRZESZONY 27km 0:58:57 27.48 [km/h] 10:11 [min/km]
47 111 WILK CEZARY M 46 PASŁĘK 27km 0:59:47 27.10 [km/h] 10:13 [min/km]
48 98 BAGIŃSKI ROMAN M 47 KWIDZYN SM POMEZANIA 27km 0:59:52 27.06 [km/h] 10:13 [min/km]
49 84 ZALEŚ ROMAN M 48 ELBLĄG EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:59:53 27.05 [km/h] 10:13 [min/km]
50 121 KŁUBA PAWEŁ M 49 SUSZ 27km 0:59:54 27.05 [km/h] 10:13 [min/km]
51 75 SZKODZIŃSKI PIOTR M 50 KWIDZYN SM POMEZANIA 27km 0:59:56 27.03 [km/h] 10:13 [min/km]
52 112 WILK ZUZANNA K 2 PASŁĘK MORE WOMEN'S TEAM 27km 1:00:21 26.84 [km/h] 10:14 [min/km]
53 82 WIŚNIEWSKI DAWID M 51 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:00:25 26.81 [km/h] 10:14 [min/km]
54 103 SIEBERT KRZYSZTOF M 52 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:01:04 26.53 [km/h] 10:16 [min/km]
55 73 SZCZEPAŃSKI DANIEL M 53 KAMIENIEC KS TĘCZA KAMIENIEC 27km 1:03:45 25.41 [km/h] 10:22 [min/km]
56 56 KULA TOMASZ M 54 RAKOWIEC 27km 1:04:17 25.20 [km/h] 10:23 [min/km]
57 126 WIĘCZKOWSKA MONIKA K 3 GDAŃSK 27km 1:04:43 25.03 [km/h] 10:24 [min/km]
58 68 REKS BERNARD M 55 PRABUTY 27km 1:04:47 25.01 [km/h] 10:24 [min/km]
59 102 NIEMIEROWICZ MICHAŁ M 56 SUSZ 27km 1:06:09 24.49 [km/h] 10:27 [min/km]
60 94 KOZŁOWSKI ANDRZEJ M 57 KORZENIEWO JAKI CHCESZ 27km 1:07:02 24.17 [km/h] 10:29 [min/km]
61 61 MAŃKOWSKI RADOSŁAW M 58 PASŁĘK 27km 1:07:06 24.14 [km/h] 10:29 [min/km]
62 118 KALINOWSKI MARCIN M 59 MALBORK 27km 1:07:08 24.13 [km/h] 10:29 [min/km]
63 97 SZAGAŁA STANISŁAW M 60 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:07:11 24.11 [km/h] 10:29 [min/km]
64 41 BROCKI ARTUR M 61 KWIDZYN 27km 1:07:15 24.09 [km/h] 10:29 [min/km]
65 50 JONATOWSKI ZYGMUNT M 62 MALBORK GK MALBORK 27km 1:08:10 23.77 [km/h] 10:31 [min/km]
66 77 TAMIŁA RAFAL M 63 KWIDZYN 27km 1:08:40 23.59 [km/h] 10:33 [min/km]
67 96 SZAGAŁA PATRYCJA K 4 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:08:48 23.55 [km/h] 10:33 [min/km]
68 60 MAJEWSKI PIOTR M 64 PRABUTY MAJEK TEAM FAMILY 27km 1:09:38 23.26 [km/h] 10:35 [min/km]
69 83 WŁODARCZYK KRZYSZTOF M 65 PRABUTY 27km 1:09:39 23.26 [km/h] 10:35 [min/km]
70 127 SZMISZKE ROBERT M 66 PRABUTY CXINPARK 27km 1:09:45 23.23 [km/h] 10:35 [min/km]
71 78 TELEGA MAŁGORZATA K 5 KWIDZYN 27km 1:10:27 23.00 [km/h] 10:37 [min/km]
72 85 ZDZICHOWSKI PIOTR M 67 ADAMOWO EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:10:29 22.98 [km/h] 10:37 [min/km]
73 47 JANIEWICZ DAWID M 68 PRABUTY DPJ PRABUTY 27km 1:10:32 22.97 [km/h] 10:37 [min/km]
74 104 BANAŚ SZYMON M 69 BRACHLEWO 27km 1:12:47 22.26 [km/h] 10:42 [min/km]
75 105 BANAŚ PIOTR M 70 BRACHLEWO 27km 1:12:48 22.25 [km/h] 10:42 [min/km]
76 31 ANDERS JAN M 71 PRABUTY 27km 1:13:20 22.09 [km/h] 10:43 [min/km]
77 32 ANDERS MARIAN M 72 PRABUTY 27km 1:13:21 22.09 [km/h] 10:43 [min/km]
78 40 BROCKA-TYMIŃSKA JOANNA K 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 27km 1:13:35 22.02 [km/h] 10:44 [min/km]
79 93 PIROŻEK FILIP M 73 PRABUTY - 27km 1:13:47 21.96 [km/h] 10:44 [min/km]
80 87 IGNACY GDULA K 7 GDAKOWO - 27km 1:14:14 21.82 [km/h] 10:45 [min/km]
81 129 JAHN HENRYK M 74 KWIDZYN CXINPARK 27km 1:15:50 21.36 [km/h] 10:49 [min/km]
82 92 PIROŻEK ADAM M 75 PRABUTY - 27km 1:18:17 20.69 [km/h] 10:54 [min/km]
83 95 JANOWSKI KRZYSZTOF M 76 GDAŃSK 27km 1:18:36 20.61 [km/h] 10:55 [min/km]
84 65 PERLIK DAWID M 77 RAKOWIEC 27km 1:22:22 19.67 [km/h] 10:03 [min/km]
85 67 PROMIŃSKI BARTOSZ M 78 PRABUTY 27km 1:23:37 19.37 [km/h] 10:06 [min/km]
86 35 BARANOWSKA AGNIESZKA K 8 PRABUTY 27km 1:23:43 19.35 [km/h] 10:06 [min/km]
87 99 LICHACZEWSKA ANETA K 9 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:23:54 19.31 [km/h] 10:06 [min/km]
88 100 LICHACZEWSKI ZBIGNIEW M 79 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:23:55 19.30 [km/h] 10:06 [min/km]
89 116 CHARKIEWICZ PIOTR M 80 MIKOŁAJKI POMORSKIE 27km 1:30:42 17.86 [km/h] 10:22 [min/km]
90 125 WOLANIN ANDRZEJ M 81 TCZEW 27km 1:31:44 17.66 [km/h] 10:24 [min/km]
91 62 MAROWSKI MARIUSZ M 82 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 1:33:02 17.41 [km/h] 10:27 [min/km]
92 36 BARANOWSKI FILIP M 83 PRABUTY 27km 1:39:22 16.30 [km/h] 10:41 [min/km]
93 44 GALINIEWSKI PRZEMYSŁAW M 84 PRABUTY 27km 1:39:23 16.30 [km/h] 10:41 [min/km]
94 33 ARENDT ZUZIA K 10 PRABUTY 27km 1:48:12 14.97 [km/h] 10:00 [min/km]
95 115 ARENDT KACPER M 85 PRABUTY 27km 1:48:17 14.96 [km/h] 10:01 [min/km]
96 117 MARYAŃSKA AGATA K 11 PRUSZKÓW 27km 1:48:18 14.96 [km/h] 10:01 [min/km]
97 119 ŁABECKA ZOFIA K 12 PRABUTY CXINPARK 27km 2:41:32 10.03 [km/h] 10:59 [min/km]
98 19 WYSZYŃSKA RACHELA K 13 PRABUTY 27km 2:41:34 10.03 [km/h] 10:59 [min/km]
99 128 MIOTK TERESA K 14 PRABUTY 27km 2:41:36 10.02 [km/h] 10:59 [min/km]

V Rajdu Rowerowego Pamięci Kresowian - 54km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 13 KOŁODZIK GRZEGORZ M 1 ŻARNOWIEC 54km 1:30:44 35.71 [km/h] 10:41 [min/km]
2 9 PODGÓRSKI GRZEGORZ M 2 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 54km 1:33:27 34.67 [km/h] 10:44 [min/km]
3 6 ŁOMNICKI MICHAŁ M 3 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 54km 1:33:30 34.65 [km/h] 10:44 [min/km]
4 12 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 4 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 54km 1:35:59 33.76 [km/h] 10:47 [min/km]
5 16 WOLANIN JAKUB M 5 MALBORK GK MALBORK 54km 1:42:36 31.58 [km/h] 10:54 [min/km]
6 15 KUBICKI JAKUB M 6 TCZEW GK GRYF TCZEW 54km 1:45:28 30.72 [km/h] 10:57 [min/km]
7 14 KULLING MONIKA K 1 GNIEŻDŻEWO 54km 1:45:28 30.72 [km/h] 10:57 [min/km]
8 7 MĄCZEWSKI ANDRZEJ M 7 GRUDZIĄDZ SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING 54km 1:48:00 30.00 [km/h] 10:00 [min/km]
9 8 OLSZEWSKI BOGUSŁAW M 8 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 54km 1:58:47 27.28 [km/h] 10:12 [min/km]
10 10 SZMIDT MARCIN M 9 KWIDZYN 54km 2:13:05 24.35 [km/h] 10:28 [min/km]
11 17 SZMIDT DARIUSZ M 10 KWIDZYN 54km 2:13:05 24.35 [km/h] 10:28 [min/km]
12 18 SZMIDT JOANNA K 2 KWIDZYN 54km 2:13:06 24.34 [km/h] 10:28 [min/km]
13 11 PIASECKI TOMASZ M 11 PRABUTY 54km 2:18:12 23.44 [km/h] 10:34 [min/km]
14 3 KAWSKI BARTŁOMIEJ M 12 KISIELICE 54km 2:28:17 21.85 [km/h] 10:45 [min/km]
15 1 CZESZEJKO PATRYK M 13 PRABUTY 54km 2:43:08 19.86 [km/h] 10:01 [min/km]
16 2 CZESZEJKO PAWEŁ M 14 IŁAWA 54km 2:43:08 19.86 [km/h] 10:01 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ