Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
2 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | Bieg główny | opłacono | |
3 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg główny | opłacono | |
4 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | PUMA STG | |
5 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny | S...K...S | |
6 | Seniuś Marcin | Egiertowo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
7 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Bieg główny | Step by step Trójmiasto | opłacono |
8 | Nowodworska Justyna | Bytów | Polska | Bieg główny | Runtastyczni Team Bytów | opłacono |
9 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
10 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg główny | Morsy Skarszewy | opłacono |
11 | Sowulewski Oliver | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Lightbox Runners Team | opłacono |
12 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Polska | Bieg główny | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono |
13 | Lubińska Izabela | Kościerzyna | Polska | Bieg główny | Biegiem ku marzeniom | |
14 | Żywicka Roma | Sarnowy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
15 | Potrykus Piotr | Somonino | Polska | Bieg główny | opłacono | |
16 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg główny | opłacono | |
17 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg główny | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono |
18 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | Piękny | opłacono |
19 | Filip Krzysztof | Dębogórze | Polska | Bieg główny | noClub | opłacono |
20 | Ostrowski Mirosław | Przywidz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
21 | Kosiecki Nikodem | Liniewo | Polska | Bieg główny | Remus | opłacono |
22 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Grupa Trójmiasto | opłacono |
23 | Wysiecki Arkadiusz | Lubań | Polska | Bieg główny | ||
24 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | CrossElite | opłacono |
25 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
26 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono |
27 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Bieg główny | Koscierski Klub Morsa Forrest Gump | opłacono |
28 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | Polska | Bieg główny | Czarne Biega | opłacono |
29 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono | |
30 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | Bieg główny | MajaTeam | opłacono |
31 | Franczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono | |
32 | KLEBBA ARTUR | BYTÓW | Polska | Bieg główny | DRUTEX | opłacono |
33 | ZĘBALA DARIUSZ | BYTÓW | Polska | Bieg główny | DRUTEX | opłacono |
34 | Regliński Jakub | Glincz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
35 | Gleinert Magda | Żukowo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
36 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono | |
37 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | Bieg główny | Keramzyt GNIEW | opłacono |
38 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
39 | Kopczynski Filip | Gdansk | Polska | Bieg główny | Minionki | |
40 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny | Minionki | |
41 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | |
42 | Łącki Jarosław | Kościerzyna | Polska | Bieg główny | opłacono | |
43 | Barton Krystyna | Przechlewo | Polska | Bieg główny | opłacono | |
44 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Bieg główny | ACTIV EAGLES PRO | |
45 | Krześniak Wojciech | Gródek | Polska | Bieg główny | opłacono | |
46 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | Bieg główny | biegam bo chcę | opłacono |
47 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | Bieg główny | biegam bo lubię | opłacono |
48 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg główny | PROCAR Gdynia | opłacono |
49 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg główny | Atlas Running Team | opłacono |
50 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Polska | Bieg główny | MOTYWATORNIA TEAM | |
51 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Polska | Bieg główny | WIKING RYCHNOWY | opłacono |
52 | Syldatk Karol | Mściszewice | Polska | Bieg główny | Metrożercy | opłacono |
53 | Syldatk Wioleta | Mściszewice | Polska | Bieg główny | Metrożercy | opłacono |
54 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
55 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
56 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
57 | Gnyba Mariusz | STĘŻYCA | Polska | Bieg główny | Metrożercy | opłacono |
58 | Lubecki Janusz | BĘDOMIN | Polska | Bieg główny | opłacono | |
59 | Kaszynska Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Lightbox Runners Team | opłacono |
60 | Kaszyński Piotr | Sopot | Polska | Bieg główny | Lightbox Runners Team | opłacono |
61 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny | KS Sokół Zblewo | opłacono |
62 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg główny | opłacono | |
63 | Cichosz-Mielewczyk Mateusz | Rzepnica | Polska | Bieg główny | opłacono | |
64 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg główny | ||
65 | Miotk Henryk | Liniewo | Polska | Bieg główny | liniewo biega | opłacono |
66 | Gołembowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) | opłacono |
67 | Kuklinski Maciej | Miroszewo | Polska | Bieg główny | Mertożercy | opłacono |
68 | Drewczyński Daniel | Liniewo | Polska | Bieg główny | Liniewo Biega/PGB Sportowa Paczka | opłacono |
69 | Klasa Michał | Mściszewice | Polska | Bieg główny | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono |
70 | Knitter-Klasa Edyta | Mściszewice | Polska | Bieg główny | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono |
71 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | Bieg główny | Metrożercy | opłacono |
72 | Piwowarczyk Piotr | Liniewo | Polska | Bieg główny | Rajsklep.pl/Liniewo Biega | opłacono |
Wyświetleń: 8989