III Bieg Patriotów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Bieg 5 km
2 Wojcieszek Krzysztof Wejherowo Nordic Walking 5 km MTB - Małe Trójmiasto Biega
3 Sokół Marcin Pobłocie Bieg 5 km
4 Banasiak Damian. Sołectwo Dąbrowa Brzezieńska Bieg 5 km KreativSport opłacono
5 Kankowska Dominika Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono
6 Kankowski Paweł Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono
7 Kankowska Justyna Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono
8 Kowalski Bartosz Słupsk Bieg 5 km Samolej ZTS opłacono
9 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg 5 km GMINA WICKO opłacono
10 SZRAMA Marian Lębork Bieg 5 km BAZA 44 opłacono
11 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking 5 km Morsik Weteran Gdynia opłacono
12 Czerniak Robert Mosty Bieg 5 km UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork opłacono
13 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg 5 km Kolarz-Pol
14 Trela Zenek Żuromino Nordic Walking 5 km Metrożercy opłacono
15 Hinz Mariola Świetlino Nordic Walking 5 km opłacono
16 Karcz Sabina Sołectwo Świetlino Nordic Walking 5 km Sołectwo Świetlino opłacono
17 Kwidzińska Aneta Łebień Bieg 5 km opłacono
18 Adamska Kinga Sołectwo Dąbrowa Brzezieńska Nordic Walking 5 km Sołectwo Dąbrowa Brzezieńska opłacono
19 Konkol Kamila Sołectwo Świetlino Bieg 5 km opłacono
20 Roda Jolanta Sołectwo Łęczyce Nordic Walking 5 km Sołectwo Łęczyce opłacono
21 Ruszkowska Karolina Sołectwo Łęczyce Bieg 5 km Sołectwo Łęczyce opłacono
22 Hałas Bernadetta Sołectwo Dzięcielec Nordic Walking 5 km Sołectwo Dzięcielec opłacono
23 Skrzypkowska Mariola Dzięcielec Nordic Walking 5 km Dzięcielec
24 Kwiatkowska Kamila Sołectwo Bożepole Małe Nordic Walking 5 km Sołectwo Bożepole Małe opłacono
25 Mancewicz Daniel Sołectwo Kaczkowo Bieg 5 km Sołectwo Kaczkowo opłacono
26 Halk Paweł Luzino Bieg 5 km Banda Świrów Running Team opłacono
27 Okrój Tomasz Okrój Lębork Bieg 5 km opłacono
28 Banasiak Damian Sołectwo Dąbrowa Brzezieńska Nordic Walking 5 km Sołectwo Dąbrowa Brzezieńska opłacono
29 Pobrucki Konrad Sołectwo Nawcz Bieg 5 km Sołectwo Nawcz opłacono
30 Pobrucka Agnieszka Sołectwo Nawcz Nordic Walking 5 km Sołectwo Nawcz opłacono
31 Pallach Paweł . Sołectwo Strzebielino Wieś Bieg 5 km Sołectwo Strzebielino Wieś opłacono
32 Szefke Marlena Sołectwo Strzebielino Wieś Bieg 5 km Sołectwo Strzebielino Wieś opłacono
33 Syldatk Adrian Syldatk Lębork Bieg 5 km
34 Wegner Beata Lębork Bieg 5 km Active Gym
35 Domski Jakub Sołectwo Łęczyce Bieg 5 km Sołectwo Łęczyce opłacono
36 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg 5 km Run babys opłacono
37 Pogorzelski Paweł Gdynia Bieg 5 km opłacono
38 Jędzura Michał Świetlino Bieg 5 km Świetlino opłacono
39 Grabowski Jarosław Sołectwo Dzięcielec Bieg 5 km Sołectwo Dzięcielec opłacono
40 Grabowska Beata Sołectwo Dzięcielec Bieg 5 km Sołectwo Dzięcielec opłacono
41 Kostuch Andrzej Sołectwo Bożepole Małe Nordic Walking 5 km Sołectwo Bożepole Małe opłacono
42 Sawicki Patryk Kniewo Nordic Walking 5 km OSP KNIEWO opłacono
43 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg 5 km Run babys opłacono
44 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg 5 km Run babys opłacono
45 Radtka Paweł Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
46 Małek Aleksandra Kąpino Bieg 5 km Run babys opłacono
47 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg 5 km KS Rozłazino
48 Małek Andrzej Kąpino Bieg 5 km opłacono
49 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg 5 km Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk opłacono
50 Maszota Izabela Rozłazino Bieg 5 km Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk opłacono
51 Maszota Brygida Rozłazino Bieg 5 km opłacono
52 Mielewczyk Łukasz Wicko Bieg 5 km Grupa Biegowa MRT opłacono
53 Heyka Jarosław Lębork Bieg 5 km MJR opłacono
54 Nowicki Artur Malczyce Bieg 5 km 1bz Lębork opłacono
55 Halmann Mirek Wejherowo Bieg 5 km PGB sportowa paczka opłacono
56 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
57 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
58 Licau Anetta Sołectwo Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
59 Licau Krzysztof Sołectwo Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
60 Formela Gabriela Kolonia Nordic Walking 5 km GIKiB Strzebielino opłacono
61 Lademann Halina Sołectwo Strzebielino Osiedle Nordic Walking 5 km Sołectwo Strzebielino Osiedle opłacono
62 Filipów Tadeusz Lębork Nordic Walking 5 km niezrzeszony
63 Wieżel Weronika Sołectwo Strzebielino Wieś Nordic Walking 5 km Sołectwo Strzebielino Wieś opłacono
64 Pallach Paweł Sołectwo Strzebielino Wieś Nordic Walking 5 km Sołectwo Strzebielino Wieś opłacono
65 Bikowski Marek Lębork Nordic Walking 5 km Lęborskie Lwy opłacono
66 Mach Michał Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
67 Bladowski Adam Reda Bieg 5 km opłacono
68 Jaffke Patrycja Łebcz Bieg 5 km Team Jaffke opłacono
69 Jaffke Jarosław Łebcz Bieg 5 km Jaffi z Łebcza opłacono
70 Witowski Krzysztof Siemirowice Bieg 5 km opłacono
71 Kowalska Aleksandra Lębork Bieg 5 km opłacono
72 Toporek Marcin Czeczewo Bieg 5 km opłacono
73 Pirska Beata Gdańsk Nordic Walking 5 km
74 Pirski Adam Gdańsk Bieg 5 km opłacono
75 Pirska Beata Gdańsk Bieg 5 km opłacono
76 Jabłonowski Wojciech Lębork Bieg 5 km Fm2012 /klub 42,2 opłacono
77 Litzbarski Marek Puck Bieg 5 km opłacono
78 Maszota Rozalia Strzebielino Bieg 5 km
79 Szymański Adam Lębork Bieg 5 km Lębork Biegacze opłacono
80 Wiśniewski Bartłomiej Opole Bieg 5 km opłacono
81 Kaliszewski Dominik Stężyca Bieg 5 km Metrożercy opłacono
82 Stencel Zuzanna MŚCISZEWICE Bieg 5 km Metrożercy opłacono
83 Stencel Piotr MŚCISZEWICE Bieg 5 km Metrożercy opłacono
84 Stencel Magdalena Mściszewice Nordic Walking 5 km Metrożercy opłacono
85 Gawin Rafał kościerzyna Bieg 5 km opłacono
86 Maszota Janusz Strzebielino Bieg 5 km opłacono
87 Maszota Szymon Strzebielino Bieg 5 km opłacono
88 Cemerys Karol Siemirowice Bieg 5 km opłacono
89 Płotka Karol Lębork Bieg 5 km opłacono
90 Młyński Bartłomiej Zwartowo Bieg 5 km opłacono
91 Tarasiuk Joanna Świetlino Bieg 5 km Świetlino
92 Kiełtyka Łukasz Sołectwo Świetlino Bieg 5 km Sołectwo Świetlino opłacono
93 Lubińska Barbara cewice Bieg 5 km opłacono
94 Wenta Piotr ŁEBUNIA Bieg 5 km opłacono
95 Wenta Brygida ŁEBUNIA Bieg 5 km opłacono
96 Paczuła Urszula Cewice Bieg 5 km opłacono
97 Paczuła Stanisław Cewice Bieg 5 km opłacono
98 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA Nordic Walking 5 km Metrożercy opłacono
99 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Bieg 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
100 Klasa Michał Mściszewice Bieg 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono


Wyświetleń: 3981

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ