III Bieg Patriotów
Bieg 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wenta Brygida ŁEBUNIA Bieg 5 km opłacono
2 Wenta Piotr ŁEBUNIA Bieg 5 km opłacono
3 Okrój Tomasz Okrój Lębork Bieg 5 km opłacono
4 Toporek Marcin Czeczewo Bieg 5 km opłacono
5 Kowalska Aleksandra Lębork Bieg 5 km opłacono
6 Klamrowski Paweł Lębork Bieg 5 km opłacono
7 Maszota Rozalia Strzebielino Bieg 5 km
8 Skurtys Cezary REDA Bieg 5 km
9 Pogorzelski Paweł Gdynia Bieg 5 km opłacono
10 Litzbarski Marek Puck Bieg 5 km opłacono
11 Płotka Karol Lębork Bieg 5 km opłacono
12 Wiśniewski Bartłomiej Opole Bieg 5 km opłacono
13 Pirska Beata Gdańsk Bieg 5 km opłacono
14 Pirski Adam Gdańsk Bieg 5 km opłacono
15 Maszota Brygida Rozłazino Bieg 5 km opłacono
16 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg 5 km
17 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg 5 km
18 Murakowski Robert Rozłazino Bieg 5 km
19 Lubińska Barbara cewice Bieg 5 km opłacono
20 Syldatk Adrian Syldatk Lębork Bieg 5 km
21 Małek Andrzej Kąpino Bieg 5 km opłacono
22 Sokół Marcin Pobłocie Bieg 5 km
23 Gawin Rafał kościerzyna Bieg 5 km opłacono
24 Konkol Kamila Sołectwo Świetlino Bieg 5 km opłacono
25 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Bieg 5 km
26 Młyński Bartłomiej Zwartowo Bieg 5 km opłacono
27 Bladowski Adam Reda Bieg 5 km opłacono
28 Maszota Szymon Strzebielino Bieg 5 km opłacono
29 Maszota Janusz Strzebielino Bieg 5 km opłacono
30 Kwidzińska Aneta Łebień Bieg 5 km opłacono
31 Cemerys Karol Siemirowice Bieg 5 km opłacono
32 Terman Dariusz Lubowidz Bieg 5 km
33 Witowski Krzysztof Siemirowice Bieg 5 km opłacono
34 Paczuła Stanisław Cewice Bieg 5 km opłacono
35 Paczuła Urszula Cewice Bieg 5 km opłacono
36 Nowicki Artur Malczyce Bieg 5 km 1bz Lębork opłacono
37 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg 5 km 42,2 opłacono
38 Wegner Beata Lębork Bieg 5 km Active Gym
39 Klasa Michał Mściszewice Bieg 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
40 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Bieg 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
41 Halk Paweł Luzino Bieg 5 km Banda Świrów Running Team opłacono
42 SZRAMA Marian Lębork Bieg 5 km BAZA 44 opłacono
43 Kościelski Mariusz Gdynia Bieg 5 km COM-DKM opłacono
44 Jabłonowski Wojciech Lębork Bieg 5 km Fm2012 /klub 42,2 opłacono
45 Kankowska Justyna Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono
46 Kankowski Paweł Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono
47 Kankowska Dominika Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono
48 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg 5 km GMINA WICKO opłacono
49 Mielewczyk Łukasz Wicko Bieg 5 km Grupa Biegowa MRT opłacono
50 Jaffke Jarosław Łebcz Bieg 5 km Jaffi z Łebcza opłacono
51 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg 5 km JW 5718
52 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg 5 km Kolarz-Pol
53 Banasiak Damian. Sołectwo Dąbrowa Brzezieńska Bieg 5 km KreativSport opłacono
54 Glinka Agnieszka Glinka Lębork Bieg 5 km KreativSport opłacono
55 Stefański Łukasz Redystowo Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
56 Mach Michał Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
57 Licau Krzysztof Sołectwo Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
58 Licau Anetta Sołectwo Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
59 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
60 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
61 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg 5 km KS Rozłazino
62 Radtka Paweł Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
63 Szymański Adam Lębork Bieg 5 km Lębork Biegacze opłacono
64 Maszota Izabela Rozłazino Bieg 5 km Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk opłacono
65 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg 5 km Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk opłacono
66 Kaliszewski Dominik Stężyca Bieg 5 km Metrożercy opłacono
67 Lewańczyk Marcin Stężyca Bieg 5 km Metrożercy opłacono
68 Stencel Piotr MŚCISZEWICE Bieg 5 km Metrożercy opłacono
69 Stencel Zuzanna MŚCISZEWICE Bieg 5 km Metrożercy opłacono
70 Heyka Jarosław Lębork Bieg 5 km MJR opłacono
71 Halmann Mirek Wejherowo Bieg 5 km PGB sportowa paczka opłacono
72 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg 5 km Run babys opłacono
73 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg 5 km Run babys opłacono
74 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg 5 km Run babys opłacono
75 Małek Aleksandra Kąpino Bieg 5 km Run babys opłacono
76 Kowalski Bartosz Słupsk Bieg 5 km Samolej ZTS opłacono
77 Grabowska Beata Sołectwo Dzięcielec Bieg 5 km Sołectwo Dzięcielec opłacono
78 Grabowski Jarosław Sołectwo Dzięcielec Bieg 5 km Sołectwo Dzięcielec opłacono
79 Mancewicz Daniel Sołectwo Kaczkowo Bieg 5 km Sołectwo Kaczkowo opłacono
80 Domski Jakub Sołectwo Łęczyce Bieg 5 km Sołectwo Łęczyce opłacono
81 Ruszkowska Karolina Sołectwo Łęczyce Bieg 5 km Sołectwo Łęczyce opłacono
82 Pobrucki Konrad Sołectwo Nawcz Bieg 5 km Sołectwo Nawcz opłacono
83 Szefke Marlena Sołectwo Strzebielino Wieś Bieg 5 km Sołectwo Strzebielino Wieś opłacono
84 Pallach Paweł . Sołectwo Strzebielino Wieś Bieg 5 km Sołectwo Strzebielino Wieś opłacono
85 Kiełtyka Łukasz Sołectwo Świetlino Bieg 5 km Sołectwo Świetlino opłacono
86 Jędzura Michał Świetlino Bieg 5 km Świetlino opłacono
87 Tarasiuk Joanna Świetlino Bieg 5 km Świetlino
88 Jaffke Patrycja Łebcz Bieg 5 km Team Jaffke opłacono
89 Czerniak Robert Mosty Bieg 5 km UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork opłacono


Wyświetleń: 6499

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ