III Bieg Patriotów
Bieg 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Bieg 5 km
2 Sokół Marcin Pobłocie Bieg 5 km
3 Banasiak Damian. Sołectwo Dąbrowa Brzezieńska Bieg 5 km KreativSport opłacono
4 Kankowska Dominika Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono
5 Kankowski Paweł Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono
6 Kankowska Justyna Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono
7 Kowalski Bartosz Słupsk Bieg 5 km Samolej ZTS opłacono
8 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg 5 km GMINA WICKO opłacono
9 SZRAMA Marian Lębork Bieg 5 km BAZA 44 opłacono
10 Czerniak Robert Mosty Bieg 5 km UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork opłacono
11 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg 5 km Kolarz-Pol
12 Kwidzińska Aneta Łebień Bieg 5 km opłacono
13 Konkol Kamila Sołectwo Świetlino Bieg 5 km opłacono
14 Ruszkowska Karolina Sołectwo Łęczyce Bieg 5 km Sołectwo Łęczyce opłacono
15 Mancewicz Daniel Sołectwo Kaczkowo Bieg 5 km Sołectwo Kaczkowo opłacono
16 Halk Paweł Luzino Bieg 5 km Banda Świrów Running Team opłacono
17 Okrój Tomasz Okrój Lębork Bieg 5 km opłacono
18 Pobrucki Konrad Sołectwo Nawcz Bieg 5 km Sołectwo Nawcz opłacono
19 Pallach Paweł . Sołectwo Strzebielino Wieś Bieg 5 km Sołectwo Strzebielino Wieś opłacono
20 Szefke Marlena Sołectwo Strzebielino Wieś Bieg 5 km Sołectwo Strzebielino Wieś opłacono
21 Syldatk Adrian Syldatk Lębork Bieg 5 km
22 Wegner Beata Lębork Bieg 5 km Active Gym
23 Domski Jakub Sołectwo Łęczyce Bieg 5 km Sołectwo Łęczyce opłacono
24 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg 5 km Run babys opłacono
25 Pogorzelski Paweł Gdynia Bieg 5 km opłacono
26 Jędzura Michał Świetlino Bieg 5 km Świetlino opłacono
27 Grabowski Jarosław Sołectwo Dzięcielec Bieg 5 km Sołectwo Dzięcielec opłacono
28 Grabowska Beata Sołectwo Dzięcielec Bieg 5 km Sołectwo Dzięcielec opłacono
29 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg 5 km Run babys opłacono
30 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg 5 km Run babys opłacono
31 Radtka Paweł Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
32 Małek Aleksandra Kąpino Bieg 5 km Run babys opłacono
33 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg 5 km KS Rozłazino
34 Małek Andrzej Kąpino Bieg 5 km opłacono
35 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg 5 km Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk opłacono
36 Maszota Izabela Rozłazino Bieg 5 km Lęborski Klub biegacza im. Braci Petk opłacono
37 Maszota Brygida Rozłazino Bieg 5 km opłacono
38 Mielewczyk Łukasz Wicko Bieg 5 km Grupa Biegowa MRT opłacono
39 Heyka Jarosław Lębork Bieg 5 km MJR opłacono
40 Nowicki Artur Malczyce Bieg 5 km 1bz Lębork opłacono
41 Halmann Mirek Wejherowo Bieg 5 km PGB sportowa paczka opłacono
42 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
43 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
44 Licau Anetta Sołectwo Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
45 Licau Krzysztof Sołectwo Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
46 Mach Michał Rozłazino Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
47 Bladowski Adam Reda Bieg 5 km opłacono
48 Jaffke Patrycja Łebcz Bieg 5 km Team Jaffke opłacono
49 Jaffke Jarosław Łebcz Bieg 5 km Jaffi z Łebcza opłacono
50 Witowski Krzysztof Siemirowice Bieg 5 km opłacono
51 Kowalska Aleksandra Lębork Bieg 5 km opłacono
52 Toporek Marcin Czeczewo Bieg 5 km opłacono
53 Pirski Adam Gdańsk Bieg 5 km opłacono
54 Pirska Beata Gdańsk Bieg 5 km opłacono
55 Jabłonowski Wojciech Lębork Bieg 5 km Fm2012 /klub 42,2 opłacono
56 Litzbarski Marek Puck Bieg 5 km opłacono
57 Maszota Rozalia Strzebielino Bieg 5 km
58 Szymański Adam Lębork Bieg 5 km Lębork Biegacze opłacono
59 Wiśniewski Bartłomiej Opole Bieg 5 km opłacono
60 Kaliszewski Dominik Stężyca Bieg 5 km Metrożercy opłacono
61 Stencel Zuzanna MŚCISZEWICE Bieg 5 km Metrożercy opłacono
62 Stencel Piotr MŚCISZEWICE Bieg 5 km Metrożercy opłacono
63 Gawin Rafał kościerzyna Bieg 5 km opłacono
64 Maszota Janusz Strzebielino Bieg 5 km opłacono
65 Maszota Szymon Strzebielino Bieg 5 km opłacono
66 Cemerys Karol Siemirowice Bieg 5 km opłacono
67 Płotka Karol Lębork Bieg 5 km opłacono
68 Młyński Bartłomiej Zwartowo Bieg 5 km opłacono
69 Tarasiuk Joanna Świetlino Bieg 5 km Świetlino
70 Kiełtyka Łukasz Sołectwo Świetlino Bieg 5 km Sołectwo Świetlino opłacono
71 Lubińska Barbara cewice Bieg 5 km opłacono
72 Wenta Piotr ŁEBUNIA Bieg 5 km opłacono
73 Wenta Brygida ŁEBUNIA Bieg 5 km opłacono
74 Paczuła Urszula Cewice Bieg 5 km opłacono
75 Paczuła Stanisław Cewice Bieg 5 km opłacono
76 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Bieg 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
77 Klasa Michał Mściszewice Bieg 5 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
78 Lewańczyk Marcin Stężyca Bieg 5 km Metrożercy opłacono
79 Murakowski Robert Rozłazino Bieg 5 km
80 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg 5 km
81 Glinka Agnieszka Glinka Lębork Bieg 5 km KreativSport opłacono
82 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg 5 km
83 Terman Dariusz Lubowidz Bieg 5 km
84 Stefański Łukasz Redystowo Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono
85 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg 5 km JW 5718
86 Klamrowski Paweł Lębork Bieg 5 km opłacono
87 Skurtys Cezary REDA Bieg 5 km
88 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg 5 km 42,2 opłacono
89 Kościelski Mariusz Gdynia Bieg 5 km COM-DKM opłacono


Wyświetleń: 4725

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ