LOTTO Bieg Cysterski 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Warda Igor Rajkowy 100 m (do 6 lat)
2 Warda Wojciech Rajkowy 200 m (7-8 lat)
3 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny (5 km) OSP POGRODZIE
4 Kołtonowski WIKTOR Gniew 600 m (11-13 lat) SP 1 Gniew
5 Zieliński Adam Pelplin 100 m (do 6 lat) Przedszkole nr 2 w Pelplinie
6 Świtalla Paweł Tymawa 800 m (14-15 lat) SPSK Tymawa
7 Połeć Arkadiusz Gdynia Bieg główny (5 km) opłacono on-line
8 Kowalski Arkadiusz Międzyłęż 800 m (14-15 lat) Sp Małe Walichnowy
9 Lisewski miłosz Małe Walichnowy 800 m (14-15 lat) Sp Małe Walichnowy
10 Schwarz Oliwier Wielkie Walichnowy 600 m (11-13 lat) Sp Małe Walichnowy
11 Kamrowski Dastin Małe Walichnowy 600 m (11-13 lat) Sp Małe Walichnowy
12 Reda Zuzanna Małe Walichnowy 600 m (11-13 lat) Sp Małe Walichnowy
13 Sadłowski Igor Międzyłęż 600 m (11-13 lat) Sp Małe Walichnowy
14 Migus Michał Małe Walichnowy 400 m (9-10 lat) Sp Małe Walichnowy
15 Kamrowska Natalia Małe Walichnowy 400 m (9-10 lat) Sp Małe Walichnowy
16 Gębczyk Bartosz Międzyłęż 400 m (9-10 lat) Sp Małe Walichnowy
17 Kowalski Rafał Międzyłęż 400 m (9-10 lat) Sp Małe Walichnowy
18 Kamrowska Zuzanna Małe Walichnowy 400 m (9-10 lat) Sp Małe Walichnowy
19 Kamrowska Rozalia Małe Walichnowy 200 m (7-8 lat) Sp Małe Walichnowy
20 Reda Magdalena Małe Walichnowy 200 m (7-8 lat) Sp Małe Walichnowy
21 Gębczyk Blanka Międzyłęż 100 m (do 6 lat) Sp Małe Walichnowy
22 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg główny (5 km) Drzewiarz Szlachta
23 Flak Zuzanna Polskie Gronowo 600 m (11-13 lat) SP Polskie Gronowo
24 Mierzwicka Ewelina Polskie Gronowo 600 m (11-13 lat) SP Polskie Gronowo
25 Koper Mateusz Tczew Bieg główny (5 km) GK Gryf Tczew / Eaton opłacono on-line
26 Chyła Mirosław Pelplin Bieg główny (5 km) Urząd Miasta i Gminy Pelplin opłacono on-line
27 Lokś Paulina Janowo 800 m (14-15 lat) 1 LO w Starogardzie Gdańskim
28 Lokś Piotr Janowo 600 m (11-13 lat)
29 Wrzeciono Artur Grudziądz Bieg główny (5 km) Sportowa Olimpia
30 Manikowski Kacper Rudno 400 m (9-10 lat) ZKIW RUDNO
31 Wiecka Milena Kulice 200 m (7-8 lat) Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach
32 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny (5 km) GK Gryf Tczew opłacono
33 Mokwa Monika Lubichowo 600 m (11-13 lat)
34 Szarmach Aleksandra Lubichowo 600 m (11-13 lat)
35 Bielaszewska Agata Lubichowo 400 m (9-10 lat)
36 Hrabski Oliwier Lubichowo 400 m (9-10 lat)
37 Hossa Barbara Lubichowo 600 m (11-13 lat)
38 Michalska Magdalena Lubichowo 400 m (9-10 lat)
39 Michalska Witoria Lubichowo 800 m (14-15 lat)
40 SAWCZAK ZOFIA ROŻENTAL 400 m (9-10 lat) Szkoła podstawowa nr 2
41 ĆWIKLIŃSKA MAJA ROŻENTAL 400 m (9-10 lat) Szkoła podstawowa nr 2
42 Kołtonowska Agnieszka Gniew Bieg główny (5 km) tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
43 Etmański Aleks Kursztyn 100 m (do 6 lat)
44 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny (5 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
45 Manikowska Zuzanna Rudno 100 m (do 6 lat) Przedszkole Rudno
46 Rubaj Adam Kwidzyn Bieg główny (5 km) Kwidzyn Biega/KTS Ironman opłacono on-line
47 Nelke Sara Tczew 100 m (do 6 lat)
48 Delewska Marta Rożental 200 m (7-8 lat) ZKiW Kulice
49 Skupsz Jędrzej Kazimerz Bydgoszcz Bieg główny (5 km) Bydgoszcz Fordon Team opłacono on-line
50 Blok Julian Rożental 400 m (9-10 lat) Szkoła podstawowa nr 2 w Pelplinie
51 Andruszkiewicz Stanisław Bydgoszcz Bieg główny (5 km) Bydgoszcz Fordon Team opłacono on-line
52 Blok Wiktor Rożental 100 m (do 6 lat) Przedszkole nr 2 w Pelplinie
53 Blok Klara Rożental 100 m (do 6 lat) Przedszkole nr 2 w Pelplinie
54 Hinz Adam Gniew Bieg główny (5 km) RulińskiRunningTeam opłacono on-line
55 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny (5 km)
56 Bonin Marcel Nowa Cerkiew 600 m (11-13 lat) SP Nowa Cerkiew
57 Mgłosiek Alan Nowa Cerkiew 600 m (11-13 lat) SP Nowa Cerkiew
58 Wróbel Mateusz Nowa Cerkiew 600 m (11-13 lat) SP Nowa Cerkiew
59 Wróbel Dominik Borkowo 800 m (14-15 lat) SP Nowa Cerkiew
60 Ostrowski Adam Bietowo 600 m (11-13 lat) PSP Lubichowo
61 Ostrowski Konrad Bietowo 400 m (9-10 lat) PSP Lubichowo
62 Hinc Hubert Gdynia 400 m (9-10 lat)
63 FASICZKA Mateusz RAJKOWY 200 m (7-8 lat) ZKiW RAJKOWY
64 FASICZKA MICHAŁ RAJKOWY 400 m (9-10 lat) ZKiW RAJKOWY
65 Sarach Karolina Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Tczew opłacono on-line
66 Tokarski Hubert Lignowy Szlacheckie 100 m (do 6 lat) ZKIW RUDNO
67 Grabowska Katarzyna Swarożyn Bieg główny (5 km) WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
68 Górski Jakub Gręblin 100 m (do 6 lat)
69 Ciosek Paulina Gręblin 400 m (9-10 lat) Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie
70 Ciosek Adam Gręblin 100 m (do 6 lat) Przedszkole Lignowy Szlacheckie
71 Śledz Filip Lignowy Szlacheckie 100 m (do 6 lat) ZKIW RUDNO
72 Gort Marcin Lubichowo 600 m (11-13 lat) PsP Lubichowo
73 Kacperska Marta Dzierzgoń 400 m (9-10 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
74 Wichrowska Oliwia Kwidzyn 600 m (11-13 lat)
75 Posmyk Łukasz Tczew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
76 Wendt Kornelia Kościerzyna 100 m (do 6 lat) Wencik Team
77 Wendt Franek Kościerzyna 400 m (9-10 lat) Wencik Team
78 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg główny (5 km) Wencik Team
79 Ziółkowska Maria Tczew 200 m (7-8 lat) SP 7 Tczew
80 Ziółkowska Karolina Tczew 400 m (9-10 lat) SP 7 Tczew
81 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew Bieg główny (5 km) Biegający Tczew opłacono on-line
82 Szumal Paulina Polskie Gronowo 400 m (9-10 lat) SP Polskie Gronowo
83 Szumal Sławomir Polskie Gronowo 100 m (do 6 lat) SP Polskie Gronowo
84 Rychlewska Julia Opalenie 400 m (9-10 lat) ZS Opalenie
85 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg główny (5 km)
86 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg główny (5 km)
87 Wysocka Agata Lignowy Szlacheckie 400 m (9-10 lat) ZKIW RUDNO
88 WYSOCKA ALICJA Lignowy Szlacheckie 100 m (do 6 lat) ZKIW RUDNO
89 Rokitnicki Igor Gręblin 100 m (do 6 lat) Przedszkole Lignowy Szlacheckie
90 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg główny (5 km) PACKMAN TEAN
91 Wylęgły Kinga Lipinki Szlacheckie 400 m (9-10 lat) PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES
92 Zaręba Samuel Kaliska 400 m (9-10 lat) ZSP Kaliska
93 Zaręba Beata Kaliska Bieg główny (5 km) niezrzeszona opłacono on-line
94 Witkowska Oliwia Tczew 200 m (7-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie
95 Waszczyk-Witkowska Maja Tczew 100 m (do 6 lat)
96 Waszczyk Anna Tczew 400 m (9-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie
97 Szymański Sebastian Szprudowo Bieg główny (5 km) RulińskiRunningTeam opłacono on-line
98 Gałązka Jan Rudno 100 m (do 6 lat) Przedszkole Lignowy Szlacheckie
99 Grenz Julia Gręblin 100 m (do 6 lat) Przedszkole Lignowy Szlacheckie
100 Gort Filip Lubichowo 200 m (7-8 lat) PsP Lubichowo


Wyświetleń: 9295

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ