Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warda Igor | Rajkowy | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
2 | Warda Wojciech | Rajkowy | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
3 | Kołtonowski WIKTOR | Gniew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP 1 Gniew | |
4 | Zieliński Adam | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
5 | Świtalla Paweł | Tymawa | Polska | 800 m (14-15 lat) | SPSK Tymawa | |
6 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
7 | Kowalski Arkadiusz | Międzyłęż | Polska | 800 m (14-15 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
8 | Lisewski miłosz | Małe Walichnowy | Polska | 800 m (14-15 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
9 | Schwarz Oliwier | Wielkie Walichnowy | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
10 | Kamrowski Dastin | Małe Walichnowy | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
11 | Reda Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
12 | Sadłowski Igor | Międzyłęż | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
13 | Migus Michał | Małe Walichnowy | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
14 | Kamrowska Natalia | Małe Walichnowy | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
15 | Gębczyk Bartosz | Międzyłęż | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
16 | Kowalski Rafał | Międzyłęż | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
17 | Kamrowska Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
18 | Kamrowska Rozalia | Małe Walichnowy | Polska | 200 m (7-8 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
19 | Reda Magdalena | Małe Walichnowy | Polska | 200 m (7-8 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
20 | Gębczyk Blanka | Międzyłęż | Polska | 100 m (do 6 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
21 | Flak Zuzanna | Polskie Gronowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Polskie Gronowo | |
22 | Mierzwicka Ewelina | Polskie Gronowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Polskie Gronowo | |
23 | Koper Mateusz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | GK Gryf Tczew / Eaton | opłacono on-line |
24 | Chyła Mirosław | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | Urząd Miasta i Gminy Pelplin | opłacono on-line |
25 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | 800 m (14-15 lat) | 1 LO w Starogardzie Gdańskim | |
26 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
27 | Manikowski Kacper | Rudno | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZKIW RUDNO | |
28 | Wiecka Milena | Kulice | Polska | 200 m (7-8 lat) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |
29 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | GK Gryf Tczew | opłacono |
30 | Mokwa Monika | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
31 | Szarmach Aleksandra | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
32 | Bielaszewska Agata | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
33 | Hrabski Oliwier | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
34 | Hossa Barbara | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
35 | Michalska Magdalena | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
36 | Michalska Witoria | Lubichowo | Polska | 800 m (14-15 lat) | ||
37 | SAWCZAK ZOFIA | ROŻENTAL | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 2 | |
38 | ĆWIKLIŃSKA MAJA | ROŻENTAL | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 2 | |
39 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Bieg główny (5 km) | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
40 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
41 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny (5 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
42 | Manikowska Zuzanna | Rudno | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Rudno | |
43 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (5 km) | Kwidzyn Biega/KTS Ironman | opłacono on-line |
44 | Nelke Sara | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
45 | Delewska Marta | Rożental | Polska | 200 m (7-8 lat) | ZKiW Kulice | |
46 | Skupsz Jędrzej Kazimerz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (5 km) | Bydgoszcz Fordon Team | opłacono on-line |
47 | Blok Julian | Rożental | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
48 | Andruszkiewicz Stanisław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (5 km) | Bydgoszcz Fordon Team | opłacono on-line |
49 | Blok Wiktor | Rożental | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
50 | Blok Klara | Rożental | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
51 | Hinz Adam | Gniew | Polska | Bieg główny (5 km) | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
52 | Bonin Marcel | Nowa Cerkiew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Nowa Cerkiew | |
53 | Mgłosiek Alan | Nowa Cerkiew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Nowa Cerkiew | |
54 | Wróbel Mateusz | Nowa Cerkiew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Nowa Cerkiew | |
55 | Wróbel Dominik | Borkowo | Polska | 800 m (14-15 lat) | SP Nowa Cerkiew | |
56 | Ostrowski Adam | Bietowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | PSP Lubichowo | |
57 | Ostrowski Konrad | Bietowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | PSP Lubichowo | |
58 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
59 | FASICZKA Mateusz | RAJKOWY | Polska | 200 m (7-8 lat) | ZKiW RAJKOWY | |
60 | FASICZKA MICHAŁ | RAJKOWY | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZKiW RAJKOWY | |
61 | Sarach Karolina | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
62 | Tokarski Hubert | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKIW RUDNO | |
63 | Grabowska Katarzyna | Swarożyn | Polska | Bieg główny (5 km) | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
64 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
65 | Ciosek Paulina | Gręblin | Polska | 400 m (9-10 lat) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie | |
66 | Ciosek Adam | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
67 | Śledz Filip | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKIW RUDNO | |
68 | Gort Marcin | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | PsP Lubichowo | |
69 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | 400 m (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
70 | Wichrowska Oliwia | Kwidzyn | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
71 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
72 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | 100 m (do 6 lat) | Wencik Team | |
73 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | 400 m (9-10 lat) | Wencik Team | |
74 | Ziółkowska Maria | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | SP 7 Tczew | |
75 | Ziółkowska Karolina | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | SP 7 Tczew | |
76 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
77 | Szumal Paulina | Polskie Gronowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | SP Polskie Gronowo | |
78 | Szumal Sławomir | Polskie Gronowo | Polska | 100 m (do 6 lat) | SP Polskie Gronowo | |
79 | Rychlewska Julia | Opalenie | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZS Opalenie | |
80 | Wysocka Agata | Lignowy Szlacheckie | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZKIW RUDNO | |
81 | WYSOCKA ALICJA | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKIW RUDNO | |
82 | Rokitnicki Igor | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
83 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Polska | 400 m (9-10 lat) | PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES | |
84 | Zaręba Samuel | Kaliska | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
85 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg główny (5 km) | niezrzeszona | opłacono on-line |
86 | Witkowska Oliwia | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie | |
87 | Waszczyk-Witkowska Maja | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
88 | Waszczyk Anna | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie | |
89 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | Bieg główny (5 km) | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
90 | Gałązka Jan | Rudno | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
91 | Grenz Julia | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
92 | Gort Filip | Lubichowo | Polska | 200 m (7-8 lat) | PsP Lubichowo | |
93 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
94 | Wiecka Wiktoria | Kulice | Polska | 600 m (11-13 lat) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |
95 | Grzelak Sylwia | Gardeja | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
96 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | Polska | 600 m (11-13 lat) | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
97 | Derheld Dorota | Gdynia | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
98 | Trzcińska Natalia | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | |
99 | Trzcińska Marta | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | |
100 | Trzciński Jakub | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Sióstr w Tczewie |
Wyświetleń: 24286