Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wajerska Wiktoria | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Jodełka Tczew | |
2 | ŻACZEK Nikola | Baldram | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
3 | Reimus Amelia | Lubichowo | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
4 | Mieczkowska Marta | Lubichowo | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole w Lubichowie | |
5 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
6 | Stoffa Izabela | Lubichowo | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole w Lubichowie | |
7 | Lech Antonina | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
8 | Trzciński Jakub | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Sióstr w Tczewie | |
9 | Grenz Julia | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
10 | Gałązka Jan | Rudno | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
11 | Waszczyk-Witkowska Maja | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
12 | Rokitnicki Igor | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
13 | WYSOCKA ALICJA | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKIW RUDNO | |
14 | Szumal Sławomir | Polskie Gronowo | Polska | 100 m (do 6 lat) | SP Polskie Gronowo | |
15 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | 100 m (do 6 lat) | Wencik Team | |
16 | Śledz Filip | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKIW RUDNO | |
17 | Ciosek Adam | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
18 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
19 | Tokarski Hubert | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKIW RUDNO | |
20 | Blok Klara | Rożental | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
21 | Blok Wiktor | Rożental | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
22 | Nelke Sara | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
23 | Manikowska Zuzanna | Rudno | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Rudno | |
24 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
25 | Gębczyk Blanka | Międzyłęż | Polska | 100 m (do 6 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
26 | Zieliński Adam | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
27 | Warda Igor | Rajkowy | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
28 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Miłobądz | |
29 | Kuc Igor | Owidz | Polska | 100 m (do 6 lat) | Bloczek Team Pelplin | |
30 | Wegrzyn Adam | Gdańsk | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
31 | Kiel Łucja | Gdynia | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
32 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
33 | Kolos Leon | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | BBS Bączuś Bączunio Squad | |
34 | GÓRACZYŃSKI Bartek | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | Biegający Tczew | |
35 | Konkel Alex | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
36 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
37 | Czech Stasio | Marki | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
38 | Wiatrowska Iga | Gniew | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Gniew | |
39 | Nowak Nela Natalia | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
40 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKiW Kulice | |
41 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
42 | Nowak Nela Natalia | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
43 | Gasińska Karolina | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
44 | Józefiak Gaja | Starogard Gdański | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
45 | Frątczak Antoni | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKiW Kulice | |
46 | Śledź Marcel | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
47 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
48 | Gemba Hania | Dąbrówka | Polska | 100 m (do 6 lat) | PSP Dąbrówka | |
49 | Skweres Hanna | PELPLIN | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
50 | Skweres Zosia | PELPLIN | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |
51 | Żaczek Igor | Kwidzyn | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
52 | Szczepaniak Aleksander | Starogard gdanski | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
53 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Miłobądz | |
54 | Zawistowska Zosia | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
55 | Zawistowska Marysia | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
56 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | 100 m (do 6 lat) | Godlewski Runners | |
57 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
58 | Kruszyńska Olga | M I Ł O B Ą D Z | Polska | 200 m (7-8 lat) | SP Miłobądz | |
59 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | 200 m (7-8 lat) | Bloczek Team Pelplin | |
60 | Rozek JAKUB | Frank | Polska | 200 m (7-8 lat) | SP KALISKA | |
61 | CIAPKA MIŁOSZ | GOSZYN | Polska | 200 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa w Swarożynie | |
62 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | 200 m (7-8 lat) | Rotmanka | |
63 | Targowski Tobiasz | Kamionka | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
64 | Węgrzyn Marcin | Gdańsk | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
65 | Zaborowski Marek | Bydgoszcz | Polska | 200 m (7-8 lat) | SP31 Bydgoszcz | |
66 | Zbroch Julian | Starogard Gdański | Polska | 200 m (7-8 lat) | PSP 1 Starogard Gd. | |
67 | Szmagliński Maksymilian | Kwidzyn | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
68 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | 200 m (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | |
69 | Etmański Filip | Kursztyn | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
70 | Ratajczak Kinga | Starogard Gdański | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
71 | Wajerski Artur | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | SP 11 Tczew | |
72 | Stoffa Mikołaj | Lubichowo | Polska | 200 m (7-8 lat) | PsP Lubichowo | |
73 | Segar Mikołaj | Lubichowo | Polska | 200 m (7-8 lat) | PSP lubichowo/biofeed shuto Stg | |
74 | Żardecka Ewa | Starogard Gdański | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
75 | Malkowska Agata | Starogard Gdański | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
76 | Trzcińska Marta | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | |
77 | Gort Filip | Lubichowo | Polska | 200 m (7-8 lat) | PsP Lubichowo | |
78 | Witkowska Oliwia | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie | |
79 | Ziółkowska Maria | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | SP 7 Tczew | |
80 | FASICZKA Mateusz | RAJKOWY | Polska | 200 m (7-8 lat) | ZKiW RAJKOWY | |
81 | Delewska Marta | Rożental | Polska | 200 m (7-8 lat) | ZKiW Kulice | |
82 | Wiecka Milena | Kulice | Polska | 200 m (7-8 lat) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |
83 | Reda Magdalena | Małe Walichnowy | Polska | 200 m (7-8 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
84 | Kamrowska Rozalia | Małe Walichnowy | Polska | 200 m (7-8 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
85 | Warda Wojciech | Rajkowy | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
86 | Reimus Nikola | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
87 | Mieczkowska Agata | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa Lubichowo | |
88 | Szyca Weronika | Szteklin | Polska | 400 m (9-10 lat) | PsP Lubichowo | |
89 | Kaiser Jakub | Gniew | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
90 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | 400 m (9-10 lat) | Samrun Stg | |
91 | Trzcińska Natalia | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | |
92 | Waszczyk Anna | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie | |
93 | Zaręba Samuel | Kaliska | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
94 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Polska | 400 m (9-10 lat) | PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES | |
95 | Wysocka Agata | Lignowy Szlacheckie | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZKIW RUDNO | |
96 | Rychlewska Julia | Opalenie | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZS Opalenie | |
97 | Szumal Paulina | Polskie Gronowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | SP Polskie Gronowo | |
98 | Ziółkowska Karolina | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | SP 7 Tczew | |
99 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | 400 m (9-10 lat) | Wencik Team | |
100 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | 400 m (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ |
Wyświetleń: 24287