LOTTO Bieg Cysterski 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ŻACZEK Nikola Baldram 100 m (do 6 lat)
2 Adamska Justyna Banino Bieg główny (5 km) TRIMs
3 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny (5 km) Piękny
4 Ostrowski Konrad Bietowo 400 m (9-10 lat) PSP Lubichowo
5 Ostrowski Adam Bietowo 600 m (11-13 lat) PSP Lubichowo
6 Piankowski Piotr Bobowo Bieg główny (5 km) SKL Filippides/BBL Starogard Gd
7 Kosecka Ewelina Boręty Bieg główny (5 km)
8 Wróbel Dominik Borkowo 800 m (14-15 lat) SP Nowa Cerkiew
9 Adamczyk Karol Brzuśce Bieg główny (5 km) opłacono on-line
10 Zaborowski Marek Bydgoszcz 200 m (7-8 lat) SP31 Bydgoszcz
11 Andruszkiewicz Stanisław Bydgoszcz Bieg główny (5 km) Bydgoszcz Fordon Team opłacono on-line
12 Skupsz Jędrzej Kazimerz Bydgoszcz Bieg główny (5 km) Bydgoszcz Fordon Team opłacono on-line
13 Skalska Anna Bytonia Bieg główny (5 km) KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
14 Gemba Katarzyna Dąbrówka 600 m (11-13 lat) PSP Dąbrówka
15 Gemba Piotr Dąbrówka 200 m (7-8 lat) PSP Dąbrówka
16 Gemba Hania Dąbrówka 100 m (do 6 lat) PSP Dąbrówka
17 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg główny (5 km)
18 Kacperska Marta Dzierzgoń 400 m (9-10 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
19 Mańka Sandra Dzierzgoń 800 m (14-15 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
20 Kacperski Mateusz Dzierzgoń 800 m (14-15 lat) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
21 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg główny (5 km) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
22 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg główny (5 km) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
23 Pepliński Marek Elbląg Bieg główny (5 km) Biegacze Wolności opłacono on-line
24 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Bieg główny (5 km)
25 Kwiatkowska Iwona Elbląg Bieg główny (5 km)
26 Rozek JAKUB Frank 200 m (7-8 lat) SP KALISKA
27 Grzelak Robert Gardeja Bieg główny (5 km) Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
28 Grzelak Sylwia Gardeja Bieg główny (5 km) opłacono on-line
29 Nawrocki Dariusz Gdańsk Bieg główny (5 km) opłacono on-line
30 Goluch Adam Gdańsk Bieg główny (5 km) Dla zdrowia opłacono on-line
31 Węgrzyn Marcin Gdańsk 200 m (7-8 lat)
32 Malinowska Katarzyna Gdańsk Bieg główny (5 km)
33 Kwaśnik Jan Gdańsk Bieg główny (5 km) Fighting Dreamers opłacono on-line
34 Heland Grzegorz Gdańsk 600 m (11-13 lat) Sp. 48 Gdańsk
35 Knapik Alicja Gdańsk Bieg główny (5 km) MAMY TO opłacono on-line
36 Wegrzyn Adam Gdańsk 100 m (do 6 lat)
37 Mitura Maciej Gdańsk Bieg główny (5 km) opłacono on-line
38 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg główny (5 km) opłacono on-line
39 Kiel Emilia Gdynia 400 m (9-10 lat)
40 Połeć Arkadiusz Gdynia Bieg główny (5 km) opłacono on-line
41 Kiel Katarzyna Gdynia Bieg główny (5 km) opłacono on-line
42 Kiel Łucja Gdynia 100 m (do 6 lat)
43 Rumkowska Nikola gdynia 100 m (do 6 lat)
44 Rumkowska Beata gdynia Bieg główny (5 km) opłacono on-line
45 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg główny (5 km) opłacono on-line
46 Derheld Dorota Gdynia Bieg główny (5 km) opłacono on-line
47 Hinc Hubert Gdynia 400 m (9-10 lat)
48 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny (5 km) OSP POGRODZIE
49 Rezmer Ryszard Gniew Bieg główny (5 km) Trunsformacja Gniew opłacono on-line
50 Wiatrowska Mirosława Gniew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
51 Wiatrowska Iga Gniew 100 m (do 6 lat) Przedszkole Gniew
52 Połomski Jarosław Gniew Bieg główny (5 km) Trunsformacja Gniew opłacono on-line
53 Hinz Adam Gniew Bieg główny (5 km) RulińskiRunningTeam opłacono on-line
54 Kaiser Krzysztof Gniew Bieg główny (5 km) opłacono on-line
55 Górski Kamil Gniew Bieg główny (5 km) domRustykalny.pl opłacono on-line
56 Kołtonowski WIKTOR Gniew 600 m (11-13 lat) SP 1 Gniew
57 Kołtonowska Agnieszka Gniew Bieg główny (5 km) tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
58 Kaiser Jakub Gniew 400 m (9-10 lat)
59 Malinowska Karolina Gniew Bieg główny (5 km) Trunsformacja Gniew opłacono on-line
60 Kujawska Małgorzata Gniew Bieg główny (5 km) tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
61 Kujawski Igor Gniew 600 m (11-13 lat)
62 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg główny (5 km) opłacono on-line
63 CIAPKA JANINA GOSZYN Bieg główny (5 km) WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
64 CIAPKA MIŁOSZ GOSZYN 200 m (7-8 lat) Szkoła Podstawowa w Swarożynie
65 wójcik Zuzanna gozdawa osada 600 m (11-13 lat) LKS Żuławy nowy dwór gdański
66 wójcik Michalina gozdawa osada 400 m (9-10 lat) LKS Żuławy nowy dwór gdański
67 Górski Jakub Gręblin 100 m (do 6 lat)
68 Rokitnicki Igor Gręblin 100 m (do 6 lat) Przedszkole Lignowy Szlacheckie
69 Grenz Julia Gręblin 100 m (do 6 lat) Przedszkole Lignowy Szlacheckie
70 Ciosek Adam Gręblin 100 m (do 6 lat) Przedszkole Lignowy Szlacheckie
71 Ciosek Paulina Gręblin 400 m (9-10 lat) Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie
72 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg główny (5 km) PACKMAN TEAN
73 Kowalczyk Adam Grudziądz Bieg główny (5 km) opłacono on-line
74 Wrzeciono Artur Grudziądz Bieg główny (5 km) Sportowa Olimpia
75 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Bieg główny (5 km) ŻOŁNIERZE opłacono on-line
76 Ciekliński Jakub Jabłowo Bieg główny (5 km) opłacono on-line
77 Lokś Piotr Janowo 600 m (11-13 lat)
78 Lokś Paulina Janowo 800 m (14-15 lat) 1 LO w Starogardzie Gdańskim
79 Kaczorowska Małgorzata juszkowo Bieg główny (5 km)
80 Zaręba Beata Kaliska Bieg główny (5 km) niezrzeszona opłacono on-line
81 Zaręba Samuel Kaliska 400 m (9-10 lat) ZSP Kaliska
82 Targowski Tobiasz Kamionka 200 m (7-8 lat)
83 Sobczyk Aleksander Sobczyk Karpiny 400 m (9-10 lat) Karpiny
84 Sobczyk Mariusz Sobczyk Karpiny Bieg główny (5 km)
85 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg główny (5 km) Wencik Team
86 Wendt Franek Kościerzyna 400 m (9-10 lat) Wencik Team
87 Wendt Kornelia Kościerzyna 100 m (do 6 lat) Wencik Team
88 Wiśniewski Kamil Krąg Bieg główny (5 km) opłacono on-line
89 Wiecka Wiktoria Kulice 600 m (11-13 lat) Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach
90 Szwedowska Julia Kulice 100 m (do 6 lat)
91 Szwedowska Martyna Kulice 100 m (do 6 lat) ZKiW Kulice
92 Szwedowska Laura Kulice 400 m (9-10 lat) ZKiW Kulice
93 Szwedowski Kacper Kulice 600 m (11-13 lat) ZKiW Kulice
94 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg główny (5 km) opłacono on-line
95 Wiecka Milena Kulice 200 m (7-8 lat) Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach
96 Etmański Aleks Kursztyn 100 m (do 6 lat)
97 Etmański Filip Kursztyn 200 m (7-8 lat)
98 Etmański Aleks Kursztyn 100 m (do 6 lat)
99 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg główny (5 km) opłacono on-line
100 Łęgowska Ania Kwidzyn Bieg główny (5 km) opłacono on-line


Wyświetleń: 9393

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ