Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Gołąbek Mariusz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
302 | Gołąbek Agnieszka | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
303 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
304 | ziemann tomasz | tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | CrossElite | |
305 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
306 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
307 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
308 | Balcerowski Andrzej | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Silgan | opłacono on-line |
309 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
310 | Gasińska Karolina | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
311 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line |
312 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
313 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
314 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Tczew | opłacono on-line |
315 | Frankiewicz Miłosz | Tczew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP 11 Tczew | |
316 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
317 | Michalak Marek | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
318 | GÓRACZYŃSKI Bartek | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | Biegający Tczew | |
319 | Kulas Jan | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
320 | Steinka Mariusz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
321 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
322 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew/ Pamir Team | opłacono on-line |
323 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
324 | Wajerski Dawid | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | run-log.com | opłacono on-line |
325 | Wajerska Wiktoria | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Jodełka Tczew | |
326 | Wajerski Artur | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | SP 11 Tczew | |
327 | Szcześniak Adam | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
328 | Janas Anna | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Sowiński Team/ Biegający Tczew | opłacono on-line |
329 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka | opłacono on-line |
330 | Lech Antonina | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
331 | Trzciński Jakub | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Sióstr w Tczewie | |
332 | Trzcińska Marta | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | |
333 | Trzcińska Natalia | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew | |
334 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
335 | Waszczyk Anna | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie | |
336 | Waszczyk-Witkowska Maja | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
337 | Witkowska Oliwia | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie | |
338 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
339 | Ziółkowska Karolina | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | SP 7 Tczew | |
340 | Ziółkowska Maria | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | SP 7 Tczew | |
341 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
342 | Sarach Karolina | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
343 | Nelke Sara | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
344 | Koper Mateusz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | GK Gryf Tczew / Eaton | opłacono on-line |
345 | Świtalla Paweł | Tymawa | Polska | 800 m (14-15 lat) | SPSK Tymawa | |
346 | Kłos Beata | Warlubie | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
347 | Schwarz Oliwier | Wielkie Walichnowy | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
348 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny (5 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
349 | Michna Monika | Zelgoszcz | Polska | Bieg główny (5 km) | AQ Bieg | opłacono |
350 | Szwoch Aneta | Zelgoszcz | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24455