Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warda Igor | Rajkowy | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
2 | Warda Wojciech | Rajkowy | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
3 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP POGRODZIE | |
4 | Kołtonowski WIKTOR | Gniew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP 1 Gniew | |
5 | Zieliński Adam | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
6 | Świtalla Paweł | Tymawa | Polska | 800 m (14-15 lat) | SPSK Tymawa | |
7 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
8 | Kowalski Arkadiusz | Międzyłęż | Polska | 800 m (14-15 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
9 | Lisewski miłosz | Małe Walichnowy | Polska | 800 m (14-15 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
10 | Schwarz Oliwier | Wielkie Walichnowy | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
11 | Kamrowski Dastin | Małe Walichnowy | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
12 | Reda Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
13 | Sadłowski Igor | Międzyłęż | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
14 | Migus Michał | Małe Walichnowy | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
15 | Kamrowska Natalia | Małe Walichnowy | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
16 | Gębczyk Bartosz | Międzyłęż | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
17 | Kowalski Rafał | Międzyłęż | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
18 | Kamrowska Zuzanna | Małe Walichnowy | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
19 | Kamrowska Rozalia | Małe Walichnowy | Polska | 200 m (7-8 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
20 | Reda Magdalena | Małe Walichnowy | Polska | 200 m (7-8 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
21 | Gębczyk Blanka | Międzyłęż | Polska | 100 m (do 6 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
22 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Polska | Bieg główny (5 km) | Drzewiarz Szlachta | |
23 | Flak Zuzanna | Polskie Gronowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Polskie Gronowo | |
24 | Mierzwicka Ewelina | Polskie Gronowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Polskie Gronowo | |
25 | Koper Mateusz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | GK Gryf Tczew / Eaton | opłacono on-line |
26 | Chyła Mirosław | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | Urząd Miasta i Gminy Pelplin | opłacono on-line |
27 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | 800 m (14-15 lat) | 1 LO w Starogardzie Gdańskim | |
28 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
29 | Wrzeciono Artur | Grudziądz | Polska | Bieg główny (5 km) | Sportowa Olimpia | |
30 | Manikowski Kacper | Rudno | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZKIW RUDNO | |
31 | Wiecka Milena | Kulice | Polska | 200 m (7-8 lat) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Kulicach | |
32 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | GK Gryf Tczew | opłacono |
33 | Mokwa Monika | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
34 | Szarmach Aleksandra | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
35 | Bielaszewska Agata | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
36 | Hrabski Oliwier | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
37 | Hossa Barbara | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
38 | Michalska Magdalena | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
39 | Michalska Witoria | Lubichowo | Polska | 800 m (14-15 lat) | ||
40 | SAWCZAK ZOFIA | ROŻENTAL | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 2 | |
41 | ĆWIKLIŃSKA MAJA | ROŻENTAL | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 2 | |
42 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Bieg główny (5 km) | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
43 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
44 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny (5 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
45 | Manikowska Zuzanna | Rudno | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Rudno | |
46 | Rubaj Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (5 km) | Kwidzyn Biega/KTS Ironman | opłacono on-line |
47 | Nelke Sara | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
48 | Delewska Marta | Rożental | Polska | 200 m (7-8 lat) | ZKiW Kulice | |
49 | Skupsz Jędrzej Kazimerz | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (5 km) | Bydgoszcz Fordon Team | opłacono on-line |
50 | Blok Julian | Rożental | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
51 | Andruszkiewicz Stanisław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (5 km) | Bydgoszcz Fordon Team | opłacono on-line |
52 | Blok Wiktor | Rożental | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
53 | Blok Klara | Rożental | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
54 | Hinz Adam | Gniew | Polska | Bieg główny (5 km) | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
55 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
56 | Bonin Marcel | Nowa Cerkiew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Nowa Cerkiew | |
57 | Mgłosiek Alan | Nowa Cerkiew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Nowa Cerkiew | |
58 | Wróbel Mateusz | Nowa Cerkiew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Nowa Cerkiew | |
59 | Wróbel Dominik | Borkowo | Polska | 800 m (14-15 lat) | SP Nowa Cerkiew | |
60 | Ostrowski Adam | Bietowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | PSP Lubichowo | |
61 | Ostrowski Konrad | Bietowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | PSP Lubichowo | |
62 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
63 | FASICZKA Mateusz | RAJKOWY | Polska | 200 m (7-8 lat) | ZKiW RAJKOWY | |
64 | FASICZKA MICHAŁ | RAJKOWY | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZKiW RAJKOWY | |
65 | Sarach Karolina | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
66 | Tokarski Hubert | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKIW RUDNO | |
67 | Grabowska Katarzyna | Swarożyn | Polska | Bieg główny (5 km) | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
68 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
69 | Ciosek Paulina | Gręblin | Polska | 400 m (9-10 lat) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie | |
70 | Ciosek Adam | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
71 | Śledz Filip | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKIW RUDNO | |
72 | Gort Marcin | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | PsP Lubichowo | |
73 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | 400 m (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
74 | Wichrowska Oliwia | Kwidzyn | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
75 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
76 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | 100 m (do 6 lat) | Wencik Team | |
77 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | 400 m (9-10 lat) | Wencik Team | |
78 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny (5 km) | Wencik Team | |
79 | Ziółkowska Maria | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | SP 7 Tczew | |
80 | Ziółkowska Karolina | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | SP 7 Tczew | |
81 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
82 | Szumal Paulina | Polskie Gronowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | SP Polskie Gronowo | |
83 | Szumal Sławomir | Polskie Gronowo | Polska | 100 m (do 6 lat) | SP Polskie Gronowo | |
84 | Rychlewska Julia | Opalenie | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZS Opalenie | |
85 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
86 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
87 | Wysocka Agata | Lignowy Szlacheckie | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZKIW RUDNO | |
88 | WYSOCKA ALICJA | Lignowy Szlacheckie | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKIW RUDNO | |
89 | Rokitnicki Igor | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
90 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny (5 km) | PACKMAN TEAN | |
91 | Wylęgły Kinga | Lipinki Szlacheckie | Polska | 400 m (9-10 lat) | PSP JABŁOWO/ SKL FILIPPIDES | |
92 | Zaręba Samuel | Kaliska | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZSP Kaliska | |
93 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | Bieg główny (5 km) | niezrzeszona | opłacono on-line |
94 | Witkowska Oliwia | Tczew | Polska | 200 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie | |
95 | Waszczyk-Witkowska Maja | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
96 | Waszczyk Anna | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie | |
97 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | Bieg główny (5 km) | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
98 | Gałązka Jan | Rudno | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
99 | Grenz Julia | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
100 | Gort Filip | Lubichowo | Polska | 200 m (7-8 lat) | PsP Lubichowo |
Wyświetleń: 24585