Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Karol | Brzuśce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
2 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Bieg główny (5 km) | TRIMs | |
3 | Andruszkiewicz Stanisław | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (5 km) | Bydgoszcz Fordon Team | opłacono on-line |
4 | Babński Sebastian | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
5 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
6 | Balcerowski Andrzej | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Silgan | opłacono on-line |
7 | Baniak Wioleta | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (5 km) | AQ BIEG | opłacono |
8 | Bielaszewska Agata | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
9 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
10 | Blok Julian | Rożental | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 2 w Pelplinie | |
11 | Blok Klara | Rożental | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
12 | Blok Wiktor | Rożental | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | |
13 | Bonin Marcel | Nowa Cerkiew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Nowa Cerkiew | |
14 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
15 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
16 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
17 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
18 | Choinska Jagoda | Stocki Młyn | Polska | 600 m (11-13 lat) | Szkoła Podstawowa w Kulicach | |
19 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
20 | Chyła Mirosław | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | Urząd Miasta i Gminy Pelplin | opłacono on-line |
21 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | Bieg główny (5 km) | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
22 | CIAPKA MIŁOSZ | GOSZYN | Polska | 200 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa w Swarożynie | |
23 | Ciekliński Jakub | Jabłowo | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
24 | Ciosek Adam | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
25 | Ciosek Paulina | Gręblin | Polska | 400 m (9-10 lat) | Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie | |
26 | Ćwiklińska Iwona | Rokitki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
27 | ĆWIKLIŃSKA MAJA | ROŻENTAL | Polska | 400 m (9-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 2 | |
28 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
29 | Czapiewska Stefan | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
30 | Czarnecka Dorota | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (5 km) | AQ Bieg | opłacono |
31 | Czech Artur | Marki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
32 | Czech Stasio | Marki | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
33 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
34 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
35 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
36 | Delewska Marta | Rożental | Polska | 200 m (7-8 lat) | ZKiW Kulice | |
37 | Derheld Dorota | Gdynia | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
38 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
39 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
40 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg główny (5 km) | LLKS Ziemio Kociewskiej Skorcz | opłacono on-line |
41 | Dudek Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | 200 m (7-8 lat) | Rotmanka | |
42 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka | opłacono on-line |
43 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
44 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
45 | Etmański Filip | Kursztyn | Polska | 200 m (7-8 lat) | ||
46 | FASICZKA Mateusz | RAJKOWY | Polska | 200 m (7-8 lat) | ZKiW RAJKOWY | |
47 | FASICZKA MICHAŁ | RAJKOWY | Polska | 400 m (9-10 lat) | ZKiW RAJKOWY | |
48 | Flak Zuzanna | Polskie Gronowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP Polskie Gronowo | |
49 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
50 | Frankiewicz Miłosz | Tczew | Polska | 600 m (11-13 lat) | SP 11 Tczew | |
51 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Tczew | opłacono on-line |
52 | Frątczak Antoni | Pelplin | Polska | 100 m (do 6 lat) | ZKiW Kulice | |
53 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
54 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (5 km) | zbyszek biega | opłacono on-line |
55 | Gasińska Karolina | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
56 | Gałązka Jan | Rudno | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
57 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
58 | Gębczyk Bartosz | Międzyłęż | Polska | 400 m (9-10 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
59 | Gębczyk Blanka | Międzyłęż | Polska | 100 m (do 6 lat) | Sp Małe Walichnowy | |
60 | Gemba Hania | Dąbrówka | Polska | 100 m (do 6 lat) | PSP Dąbrówka | |
61 | Gemba Katarzyna | Dąbrówka | Polska | 600 m (11-13 lat) | PSP Dąbrówka | |
62 | Gemba Piotr | Dąbrówka | Polska | 200 m (7-8 lat) | PSP Dąbrówka | |
63 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
64 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | 100 m (do 6 lat) | Godlewski Runners | |
65 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Bieg główny (5 km) | Godlewski Runners | opłacono on-line |
66 | Goluch Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny (5 km) | Dla zdrowia | opłacono on-line |
67 | GÓRACZYŃSKI Bartek | Tczew | Polska | 100 m (do 6 lat) | Biegający Tczew | |
68 | Górski Jakub | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
69 | Górski Kamil | Gniew | Polska | Bieg główny (5 km) | domRustykalny.pl | opłacono on-line |
70 | Gort Filip | Lubichowo | Polska | 200 m (7-8 lat) | PsP Lubichowo | |
71 | Gort Marcin | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | PsP Lubichowo | |
72 | Gołąbek Agnieszka | Tczew | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
73 | Gołąbek Mariusz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
74 | Grabowska Katarzyna | Swarożyn | Polska | Bieg główny (5 km) | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
75 | Grenz Julia | Gręblin | Polska | 100 m (do 6 lat) | Przedszkole Lignowy Szlacheckie | |
76 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (5 km) | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
77 | Grzegorzewski Marcin | Otłowiec | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
78 | Grzelak Robert | Gardeja | Polska | Bieg główny (5 km) | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
79 | Grzelak Sylwia | Gardeja | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
80 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
81 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 600 m (11-13 lat) | Sp. 48 Gdańsk | |
82 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
83 | Hinc Kamil | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny (5 km) | Kawiarnia Słodka Kociewianka | opłacono on-line |
84 | Hinz Adam | Gniew | Polska | Bieg główny (5 km) | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
85 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny (5 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
86 | Hossa Barbara | Lubichowo | Polska | 600 m (11-13 lat) | ||
87 | Hrabski Oliwier | Lubichowo | Polska | 400 m (9-10 lat) | ||
88 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | CFMT | opłacono on-line |
89 | Janas Anna | Tczew | Polska | Bieg główny (5 km) | Sowiński Team/ Biegający Tczew | opłacono on-line |
90 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
91 | JANIA Małgorzata | Suchy Dąb | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
92 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg główny (5 km) | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
93 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono on-line | |
94 | Jedwabski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (5 km) | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line |
95 | Jesiołowska Żaneta | Rudno | Polska | Bieg główny (5 km) | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
96 | Józefiak Ania | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (5 km) | AQ BIEG | opłacono |
97 | Józefiak Gaja | Starogard Gdański | Polska | 100 m (do 6 lat) | ||
98 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | 400 m (9-10 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
99 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (5 km) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
100 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | 800 m (14-15 lat) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ |
Wyświetleń: 24289