Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pocztaljanowicz Andrzej Tczew Start opłacono on-line
2 Czechanowska Lucyna Tczew Start Biegający Tczew opłacono on-line
3 Czechanowski Piotr Tczew Start Biegający Tczew opłacono on-line
4 Góralski Marcin Gdynia Start opłacono on-line
5 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Start opłacono on-line
6 Strojnowski Sławomir Gdańsk Start opłacono on-line
7 Oller Jakub Tczew Start Dovista Active Team opłacono on-line
8 Hulewicz Grażyna Tczew Start opłacono on-line
9 Hulewicz Przemysław Tczew Start opłacono on-line
10 Czapiewski Wojciech Brzuśce Start opłacono on-line
11 Serafin Dorota Rokitki Start Biegający Tczew opłacono on-line
12 Syldatk KATARZYNA TCZEW Start Kontener Formy
13 Bzówka Tomasz Lisewo Malborskie Start thales opłacono on-line
14 Ruchlewicz Natalia Sztum Start opłacono on-line
15 Śrutkowski Sylwester Sztum Start opłacono on-line
16 Szymański Sebastian Szprudowo Start RulińskiRunningTeam opłacono on-line
17 Kuhn Rafał Starogard Gdański Start
18 Gładykowski Łukasz Gniew Start tRUNsformacja GNIEWU opłacono on-line
19 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Start
20 cymanowska karolina tczew Start opłacono on-line
21 Jesiołowska Żaneta Rudno Start opłacono on-line
22 Doczyk Adam Kościerzyna Start opłacono on-line
23 Zawłocki Daniel Tczew Start Jasio Team opłacono on-line
24 Pek Grzegorz Gniew Start opłacono on-line
25 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start opłacono on-line
26 Oller Joachim Pruszcz Gdański Start TRI Starogard Gdański opłacono on-line
27 Nowacki Mirosław Starogard Gd. Start opłacono on-line
28 Piekut Anna Tczew Start CrossElite
29 Dalke Jowita Gdańsk Start Zabiegane Dwie opłacono on-line
30 Borys Tomasz Tczew Start WOPR opłacono on-line
31 Szulc Arkadiusz Tczew Start CrossElite opłacono on-line
32 Skalska Anna Bytonia Start KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
33 Sosnowski Jarosław Tczew Start Biegający Tczew opłacono on-line
34 Oller Grzegorz Koteże Start TRI Starogard Gdański opłacono on-line
35 Nelke Aleksander Kamienica Start opłacono on-line
36 Ruchlewicz Urszula Sztum Start opłacono on-line
37 Wiernicka Paulina KWIDZYN Start Gmina Gardeja Biega
38 Kaiser Krzysztof Gniew Start opłacono on-line
39 Czech Dariusz Płotowo Start Ścigał Team opłacono on-line
40 Glazik Dariusz Bytów Start Ścigał Team opłacono on-line
41 Cich Patrycja Rotmanka Start Anatomówki opłacono on-line
42 Roman Krzysztof Tczew Start opłacono on-line
43 Łangowski Mateusz Chojnice Start ABCzersk opłacono on-line
44 Kwiatkowska Iwona Elbląg Start (kobiety 60+)
45 Zwolski Andrzej Bytów Start Ścigał Team opłacono on-line
46 Posmyk Łukasz Tczew Start opłacono on-line
47 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Start Żarta Wataha
48 Gibas Jacek Czarlin Start Biegający Tczew opłacono on-line
49 Mania Patryk Tczew Start Team Tapflo opłacono
50 Jaskot Jerzy Malbork Start niezrzeszony opłacono on-line
51 Grabkowski Andrzej Iława Start (mężczyźni 70 +)
52 Czechowski Dawid Subkowy Start Biegający Tczew opłacono on-line
53 Czechowska Dorota Subkowy Start Biegający Tczew opłacono on-line
54 Zacharek Piotr Tczew Start P&P-Team opłacono on-line
55 Jabłońska Magdalena Czersk Start ABCzersk opłacono on-line
56 Brzozowski Piotr Rokitki Start Biegający Tczew opłacono on-line
57 Januszewska Krystyna Śliwice Start Biegające Śliwice opłacono on-line
58 Szerszeń Michał Kwidzyn Start ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM opłacono on-line
59 Wicher Łucja Tczew Start Flex Runners opłacono
60 Fałkowski Jarosław Gardeja Start Gmina Gardeja Biega
61 Górska Anna Górska Tczew Start
62 Daszkiewicz Katarzyna Laski Start Biegające Śliwice
63 Orzechowska-Górska Karolina Tczew Start Flex Runners opłacono
64 Szczepańska Paula Rokitki Start Flex Runners opłacono
65 Niespodziński Lesław Tczew Start Biegający Tczew opłacono on-line
66 Patelczyk Sławomir Demlin Start opłacono on-line
67 Dering Marcin Demlin Start opłacono on-line
68 Olińska Marzena Gardeja Start GGB opłacono on-line
69 Narloch Tomasz Starogard Gdanski Start opłacono on-line
70 Mondrzejewski Rafał Cierzpice Start FLEX RUNNERS opłacono
71 Trzciński Krzysztof Tczew Start FLEX RUNNERS opłacono
72 Murawski Mariusz Tczew Start Apator Metrix S.A. opłacono on-line
73 Kwidziński Cezary Pelplin Start opłacono on-line
74 Rozkwitalska Izabela Pruszcz Gdański Start Flex Runners opłacono
75 Krawczak Anna Czersk Start ABCzersk opłacono on-line
76 Nieżurawska Ewa Czersk Start ABCzersk opłacono on-line
77 Rudnik Tomasz Pszczółki Start ZPS Tczew opłacono on-line
78 Skorek arkadiusz Kończewice Start MiłoRUN
79 Marczak Leszek Tczew Start Apator Metrix S.A. opłacono on-line
80 Szyca Katarzyna Gdańsk Start Flex Runners opłacono
81 Rutkowski Patryk Grudziądz Start AGK Coffee Riders opłacono on-line
82 Strzeszyński Wojciech Tczew Start Biegający Tczew / Pamir Team opłacono on-line
83 Urbaniak Marek Gdańsk Start SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono on-line
84 Ścisłowski Andrzej Tczew Start Biegający Tczew opłacono
85 Lidziński Adam Tczew Start PSP Tczew opłacono on-line
86 Maciejak Dariusz Śliwice Start opłacono on-line
87 lipkowska magdalena śliwice Start Biegające Śliwice opłacono on-line
88 Lipke Krzysztof Tczew Start CrossElite opłacono on-line
89 Gibas Lucyna Tczew Start opłacono on-line
90 Zieliński Maciej Tczew Start Biegający Tczew opłacono on-line
91 Czoske Aneta Pruszcz Gdański Start Flex Runners opłacono
92 Kornienko Viktoria Tczew Start PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
93 Dąbrowski Marcin Jaworzno Start PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
94 Hoppe Justyna Hoppe Śliwice Start Biegające Śliwice opłacono on-line
95 Rolińska Barbara Zblewo Start Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
96 Roliński Cezary Zblewo Start Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
97 Rytlewski Robert Śliwice Start Biegające Śliwice opłacono on-line
98 Mikuś Marcin Tczew Start opłacono on-line
99 ŻYWIECKI MAREK TCZEW Start opłacono on-line
100 Żywiecka Bożena Tczew Start opłacono on-line


Wyświetleń: 10811

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ