Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3athlete | |||||||||
1 | Lipkowski Paweł | Tczew | Start | 3athlete | opłacono on-line | ||||
2 | Liedtke Dariusz | Tczew | Start | 3athlete | opłacono on-line | ||||
ABCzersk | |||||||||
3 | Łangowski Mateusz | Chojnice | Start | ABCzersk | opłacono on-line | ||||
4 | Jabłońska Magdalena | Czersk | Start | ABCzersk | opłacono on-line | ||||
5 | Krawczak Anna | Czersk | Start | ABCzersk | opłacono on-line | ||||
6 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Start | ABCzersk | opłacono on-line | ||||
7 | Grefka Stefan | Łąg | Start | ABCzersk | opłacono on-line | ||||
AGK Coffee Riders | |||||||||
8 | Rutkowski Patryk | Grudziądz | Start | AGK Coffee Riders | opłacono on-line | ||||
ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | |||||||||
9 | Szerszeń Michał | Kwidzyn | Start | ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
ATP Adhesive Systems Running Team | |||||||||
10 | Szajkowski Bartek | Tczew | Start | ATP Adhesive Systems Running Team | opłacono on-line | ||||
Ada biega | |||||||||
11 | Skweres Adriana | PELPLIN | Start | Ada biega | opłacono on-line | ||||
Agros-TJ | |||||||||
12 | SZwarc-Walkowiak Małgorzata | Subkowy | Start | Agros-TJ | opłacono on-line | ||||
13 | Walkowiak Marcin | Subkowy | Start | Agros-TJ | opłacono on-line | ||||
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
14 | Fierek Leszek | Czersk | Start | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | ||||
15 | Fierek Bożena | Czersk | Start (kobiety 60+) | Aktywni Borowiacy Czersk | |||||
Anatomówki | |||||||||
16 | Cich Patrycja | Rotmanka | Start | Anatomówki | opłacono on-line | ||||
Apator Metrix S.A. | |||||||||
17 | Murawski Mariusz | Tczew | Start | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
18 | Marczak Leszek | Tczew | Start | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
19 | Grubich Marcin | Tczew | Start | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
20 | Nelke Eliasz | Tczew | Start | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
BBL Starogard Gd. | |||||||||
21 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Start | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
BELBAL TEAM | |||||||||
22 | Bzymek Rafał | Tczew | Start | BELBAL TEAM | opłacono | ||||
23 | Gołąbek Mariusz | Tczew | Start | BELBAL TEAM | opłacono | ||||
24 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Start | BELBAL TEAM | opłacono | ||||
25 | Nadolski Łukasz | Tczew | Start | BELBAL TEAM | opłacono | ||||
26 | Delewski Jacek | Tczew | Start | BELBAL TEAM | opłacono | ||||
27 | Dobrzyńska Marta | Gdynia | Start | BELBAL TEAM | opłacono | ||||
28 | Kryger Justyna | Tczew | Start | BELBAL TEAM | opłacono | ||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
29 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Start | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line | ||||
Biegacze Wolności | |||||||||
30 | Pepliński Marek | Elbląg | Start | Biegacze Wolności | opłacono on-line | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
31 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Start | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegające-Śliwice | |||||||||
32 | Pozorska Joanna | LIŃSK | Start | Biegające-Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegające Śliwice | |||||||||
33 | Januszewska Krystyna | Śliwice | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
34 | Daszkiewicz Katarzyna | Laski | Start | Biegające Śliwice | |||||
35 | lipkowska magdalena | śliwice | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
36 | Hoppe Justyna Hoppe | Śliwice | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
37 | Rytlewski Robert | Śliwice | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
38 | Bloch Przemysław | Czersk | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
39 | Rytlewska Dorota | Śliwice | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
40 | Rytlewski Michał | Śliwice | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
41 | Demirski Marek Demirski | Śliwice | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
42 | Sapalska Michalina | Lubiewo | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
43 | Cyron Bogumił | Śliwice | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegające Śliwice | |||||||||
44 | Pozorski Adam | Lińsk | Start | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegający Silgan | |||||||||
45 | Makowski Waldemar | Tczew | Start | Biegający Silgan | opłacono on-line | ||||
46 | Balcerowski Andrzej | Tczew | Start | Biegający Silgan | opłacono on-line | ||||
47 | Kleinschmidt Patryk | Miłobądz | Start | Biegający Silgan | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
48 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
49 | Czechanowski Piotr | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
50 | Serafin Dorota | Rokitki | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
51 | Sosnowski Jarosław | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
52 | Gibas Jacek | Czarlin | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
53 | Czechowski Dawid | Subkowy | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
54 | Czechowska Dorota | Subkowy | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
55 | Brzozowski Piotr | Rokitki | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
56 | Niespodziński Lesław | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
57 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono | ||||
58 | Zieliński Maciej | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
59 | Pijanowski Jan | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
60 | Macholl Adam | Rokitki Tczewskie | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
61 | Waruszewski Karol | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
62 | Sarach Karolina | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
63 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
64 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
65 | Tobiańska Hanna | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono | ||||
66 | Pióro Maria | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono | ||||
67 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
68 | Piekarska Anna | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
69 | Sobolewski Antoni | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
70 | Mrozek Marcin | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
71 | Dubiela Halina | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
72 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
73 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | Start | Biegający Tczew | |||||
74 | Kreja Łukasz | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
75 | ZIÓŁKOWSKI ALEKSANDER | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
76 | liban zygfryd | tczew | Start (mężczyźni 70 +) | Biegający Tczew | |||||
77 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
78 | Chabowski Tomasz | Tczew | Start | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew / Pamir Team | |||||||||
79 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Start | Biegający Tczew / Pamir Team | opłacono on-line | ||||
Biegamy i wspieramy Press Glass | |||||||||
80 | Horbach Bohdan | Tczew | Start | Biegamy i wspieramy Press Glass | opłacono on-line | ||||
81 | Botór Barbara | Kolonia Krępa | Start | Biegamy i wspieramy Press Glass | opłacono on-line | ||||
CFMT | |||||||||
82 | Jagodda Adam | Tczew | Start | CFMT | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
83 | Piekut Anna | Tczew | Start | CrossElite | |||||
84 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
85 | Lipke Krzysztof | Tczew | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
86 | Kuncewicz Szymon | Tczew | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
87 | Szoska Sławomir | Tczew | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
88 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskiie | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
89 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
90 | ziemann tomasz | tczew | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
91 | Bondar Dmytro | Tczew | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
92 | Walas Damian | Tczew | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
93 | Drząszcz Marek | Tczew | Start | CrossElite | opłacono on-line | ||||
Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka | |||||||||
94 | Dudziak Mateusz | Tczew | Start | Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
95 | Oller Jakub | Tczew | Start | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
96 | Narloch Michał Narloch | Starogard Gdański | Start | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
97 | Bernacki Michał | Tczew | Start | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
98 | Pawełek Marcin | Tczew | Start | Dovista Active Team | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
99 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Start | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
FC KNYBAWA | |||||||||
100 | Urbański Marcin | Knybawa | Start | FC KNYBAWA | opłacono on-line | ||||
101 | Urbański Marcin | Knybawa | Start | FC KNYBAWA | |||||
FLEX RUNNERS | |||||||||
102 | Mondrzejewski Rafał | Cierzpice | Start | FLEX RUNNERS | opłacono | ||||
103 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Start | FLEX RUNNERS | opłacono | ||||
104 | Sulawiak Anna | Tczew | Start | FLEX RUNNERS | opłacono | ||||
105 | Żmijewska Brygida | Tczew | Start | FLEX RUNNERS | opłacono | ||||
Flex Runners | |||||||||
106 | Wicher Łucja | Tczew | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
107 | Orzechowska-Górska Karolina | Tczew | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
108 | Szczepańska Paula | Rokitki | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
109 | Rozkwitalska Izabela | Pruszcz Gdański | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
110 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
111 | Czoske Aneta | Pruszcz Gdański | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
112 | Machnio Adam | Tczew | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
113 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
114 | Maciejewski Paweł | Tczew | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
115 | Jaworska Beata | Gdańsk | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
116 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | Start | Flex Runners | opłacono on-line | ||||
117 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
118 | Fryszka Błażej | Tczew | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
119 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
120 | Nowakowski Marcin | Tczew | Start | Flex Runners | opłacono | ||||
Flex Runners/ Biegający Tczew | |||||||||
121 | Piekarski Przemysław | Tczew | Start | Flex Runners/ Biegający Tczew | opłacono | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
122 | Hartuna zenon | Piece | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
GGB | |||||||||
123 | Olińska Marzena | Gardeja | Start | GGB | opłacono on-line | ||||
GK Gryf Tczew | |||||||||
124 | Rozinski Przemek | Rokitki | Start | GK Gryf Tczew | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
125 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Start | Gmina Gardeja Biega | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
126 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Start | Gmina Gardeja Biega | |||||
Grupa Malbork | |||||||||
127 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Start | Grupa Malbork | |||||
128 | Barnaś Agata | Malbork | Start | Grupa Malbork | |||||
Intel Runners | |||||||||
129 | Bzowski Przemysław | Tczew | Start | Intel Runners | opłacono on-line | ||||
Jasio Team | |||||||||
130 | Zawłocki Daniel | Tczew | Start | Jasio Team | opłacono on-line | ||||
KASIA | |||||||||
131 | Ryszkowska Katarzyna Ryszkowska | Pszczółki | Start | KASIA | opłacono on-line | ||||
KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |||||||||
132 | Waśniewski Edward | Pelplin | Start | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line | ||||
133 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Start | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line | ||||
KS SOKÓŁ ZBLEWO | |||||||||
134 | Skalska Anna | Bytonia | Start | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
135 | Grzonka Kamila | Bytonia | Start | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
136 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Start | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
137 | JANIK Roman | KWIDZYN | Start | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
138 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Start | Kontener Formy | |||||
Kołobrzeg biega | |||||||||
139 | Dudek Mateusz | Kołobrzeg | Start | Kołobrzeg biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
140 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Start | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
141 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Start | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
142 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Start | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
MiłoRUN | |||||||||
143 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Start | MiłoRUN | |||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
144 | Rolińska Barbara | Zblewo | Start | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
145 | Roliński Cezary | Zblewo | Start | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
146 | Fojut Beata | Zblewo | Start | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
147 | Fojut Marcin | Bytonia | Start | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
148 | Lempkowski Przemysław | Zblewo | Start | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
149 | Lempkowska Joanna | Zblewo | Start | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
150 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Start | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
151 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Start | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line | ||||
OSP JELEŃ | |||||||||
152 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | Start | OSP JELEŃ | opłacono on-line | ||||
OSP Nowe | |||||||||
153 | Czarnecki Janusz | Bochlin | Start | OSP Nowe | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
154 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Start | OSP POGRODZIE | opłacono on-line | ||||
P&P-Team | |||||||||
155 | Zacharek Piotr | Tczew | Start | P&P-Team | opłacono on-line | ||||
PACKMAN TEAM/ Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
156 | Sowiński Patryk | Tczew | Start | PACKMAN TEAM/ Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
157 | Dąbrowski Marcin | Jaworzno | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
158 | Wywiał Sebastian | Mazury | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
159 | Kuligowski Maksym | Nowogard | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
160 | Michalski Alan | Lędziny | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
161 | Oziębała Adam | Kobiele Wielkie | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
162 | Jabłoński Mateusz | Wikłów | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
163 | PORADA PRZEMYSŁAW PORADA | Teklinów | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
164 | Pestka Hanna | Tczew | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
165 | Szymański Patryk | Dębice | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
166 | Kaczmarek Dominika | Nowogard | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
167 | Wasilewski Marek Wasilewski | Nowogard | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
168 | Duda Jan | Siemianowice Śląskie | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
169 | Tadeusiak Paweł | Radomsko | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
170 | Rudzinska Ewa | Tychy | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
171 | GROLIK MAREK | TYCHY | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
172 | Kozok Jacek | Tychy | Start | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
173 | Skonieczny Patryk | KŁOMNICE | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
174 | Majcherek Marcin | Krzętów | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
175 | Majcherek Bartosz Majcherek | Krzętów | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
176 | Ficek Tomasz | Radziechowy-Wieprz | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
177 | Giemlik Tadeusz | Tychy | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
178 | Zaborska Wioletta | Żory | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||
179 | Goździelewski Przemek | Krąg | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
180 | Myślikowski Tomasz | Konopiska | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | |||||||||
181 | Kornienko Viktoria | Tczew | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
182 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / Sowiński Team | |||||||||
183 | Zabrocki Łukasz | Tczew | Start | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / Sowiński Team | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY i WSPIERAMY | |||||||||
184 | Barczyk-Strama Justyna | Poraj | Start | PRESS GLASS BIEGAMY i WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy | |||||||||
185 | Zogrodnik Andrzej | Lędziny | Start | PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy | |||||||||
186 | Babiarz Jacek | NOWOGARD | Start | PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
187 | Signarowski Dawid | Nowogard | Start | PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy | |||||||||
188 | Hubko Janina | Nowogard | Start | PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS Biegamy i wspieramy | |||||||||
189 | Kapała Paweł | częstochowa | Start | PRESS GLASS Biegamy i wspieramy | opłacono on-line | ||||
190 | Tatara Rafał | Radomsko | Start | PRESS GLASS Biegamy i wspieramy | opłacono on-line | ||||
191 | Szczelina Paweł | OŚWIĘCIM | Start | PRESS GLASS Biegamy i wspieramy | opłacono on-line | ||||
PSP Tczew | |||||||||
192 | Lidziński Adam | Tczew | Start | PSP Tczew | opłacono on-line | ||||
Polpharma RUN TEAM | |||||||||
193 | Czaplewska Anna | Tczew | Start | Polpharma RUN TEAM | opłacono on-line | ||||
Press-Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
194 | Łągiewka Daniel | Karczewice | Start | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
195 | Wolnik Maria | Czechowice-Dziedzice | Start | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
PressGlass - Biegamy i Wspieramy | |||||||||
196 | Pułkownik Iga | Częstochowa | Start | PressGlass - Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
197 | Kostrzewa Łukasz | Radomsko | Start | PressGlass - Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Press Glass-Sport and Support | |||||||||
198 | Kruk Grzegorz | czestochowa | Start | Press Glass-Sport and Support | opłacono on-line | ||||
199 | BAŁDOWSKI ŁUKASZ | Tczew | Start | Press Glass-Sport and Support | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy Wspieramy | |||||||||
200 | Jamski Tomasz | Częstochowa | Start | Press Glass Biegamy Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
201 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Start | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
202 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Start | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Reebok Run Crew | |||||||||
203 | Czapiewska Martyna | Brzuśce | Start | Reebok Run Crew | opłacono on-line | ||||
RulińskiRunningTeam | |||||||||
204 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Start | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | ||||
Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk | |||||||||
205 | Kempczyński Piotr | Reda | Start | Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk | opłacono on-line | ||||
SPRINT S.A. | |||||||||
206 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Start | SPRINT S.A. | opłacono on-line | ||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
207 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Start | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line | ||||
STOPA Słupsk Decathlon Słupsk | |||||||||
208 | Piotrkowski Tomasz | Słupsk | Start | STOPA Słupsk Decathlon Słupsk | opłacono on-line | ||||
Skl Filippides | |||||||||
209 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Start | Skl Filippides | opłacono on-line | ||||
TCSiR | |||||||||
210 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Start | TCSiR | opłacono | ||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
211 | Oller Joachim | Pruszcz Gdański | Start | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
212 | Oller Grzegorz | Koteże | Start | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
213 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Start | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
TWIsM23 | |||||||||
214 | Łosiak Mirosław | Czarlin | Start | TWIsM23 | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
215 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Start | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
216 | Ambroziak Adam | Kowale | Start | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA / TUMBOteam | |||||||||
217 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Start | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line | ||||
Team JK84 | |||||||||
218 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Start | Team JK84 | |||||
219 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Start (kobiety 60+) | Team JK84 | |||||
Team Tapflo | |||||||||
220 | Mania Patryk | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono | ||||
221 | Żurawski Mariusz | Tczew | Start | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
Trunsformacja Gniew | |||||||||
222 | Połomski Jarosław | Gniew | Start | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
VARD | |||||||||
223 | Ogonowski Rafał | Tczew | Start | VARD | opłacono on-line | ||||
WATAHA - łączy nas bieganie | |||||||||
224 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Start | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
WOPR | |||||||||
225 | Borys Tomasz | Tczew | Start | WOPR | opłacono on-line | ||||
Waniewski Coaching/Biegający Tczew | |||||||||
226 | Bollin Michał | Tczew | Start | Waniewski Coaching/Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Waćmierz Biega | |||||||||
227 | Ligęza Mateusz | Tczew | Start | Waćmierz Biega | opłacono on-line | ||||
228 | Rogowski Krzysztof | Tczew | Start | Waćmierz Biega | opłacono on-line | ||||
ZPS Tczew | |||||||||
229 | Rudnik Tomasz | Pszczółki | Start | ZPS Tczew | opłacono on-line | ||||
ZSP Nowe | |||||||||
230 | Szmeichel Marek | Nowe | Start | ZSP Nowe | opłacono on-line | ||||
Zabiegane Dwie | |||||||||
231 | Dalke Jowita | Gdańsk | Start | Zabiegane Dwie | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
232 | Pocztaljanowicz Andrzej | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
233 | Góralski Marcin | Gdynia | Start | opłacono on-line | |||||
234 | Jakimczuk Aleksandra | Braniewo | Start | opłacono on-line | |||||
235 | Strojnowski Sławomir | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
236 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
237 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
238 | Czapiewski Wojciech | Brzuśce | Start | opłacono on-line | |||||
239 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Start | opłacono on-line | |||||
240 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Start | opłacono on-line | |||||
241 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Start | ||||||
242 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Start | ||||||
243 | cymanowska karolina | tczew | Start | opłacono on-line | |||||
244 | Jesiołowska Żaneta | Rudno | Start | opłacono on-line | |||||
245 | Doczyk Adam | Kościerzyna | Start | opłacono on-line | |||||
246 | Pek Grzegorz | Gniew | Start | opłacono on-line | |||||
247 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Start | opłacono on-line | |||||
248 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Start | opłacono on-line | |||||
249 | Nelke Aleksander | Kamienica | Start | opłacono on-line | |||||
250 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Start | opłacono on-line | |||||
251 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Start | opłacono on-line | |||||
252 | Roman Krzysztof | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
253 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Start (kobiety 60+) | ||||||
254 | Posmyk Łukasz | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
255 | Grabkowski Andrzej | Iława | Start (mężczyźni 70 +) | ||||||
256 | Górska Anna Górska | Tczew | Start | ||||||
257 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Start | opłacono on-line | |||||
258 | Dering Marcin | Demlin | Start | opłacono on-line | |||||
259 | Narloch Tomasz | Starogard Gdanski | Start | opłacono on-line | |||||
260 | Kwidziński Cezary | Pelplin | Start | opłacono on-line | |||||
261 | Maciejak Dariusz | Śliwice | Start | opłacono on-line | |||||
262 | Gibas Lucyna | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
263 | Mikuś Marcin | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
264 | ŻYWIECKI MAREK | TCZEW | Start | opłacono on-line | |||||
265 | Żywiecka Bożena | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
266 | Krassowski Sławomir | Człuchów | Start | opłacono on-line | |||||
267 | Pijanowski Wojciech | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
268 | Nowakowska Magdalena | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
269 | Willma Piotr | Kwidzyn | Start | opłacono on-line | |||||
270 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Start | opłacono on-line | |||||
271 | OSTROWSKI MARIAN | ZŁOCIENIEC | Start | opłacono on-line | |||||
272 | Klugmann Magdalena | Starogard Gdański | Start | opłacono on-line | |||||
273 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Start | opłacono on-line | |||||
274 | Janka Maciej | Pelplin | Start | opłacono on-line | |||||
275 | Domke Patrycja | Starogard Gdański | Start | opłacono on-line | |||||
276 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
277 | Filarecka Katarzyna | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
278 | Polikowski Patryk | Sopot | Start | opłacono on-line | |||||
279 | Stankiewicz Paweł | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
280 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Start | opłacono on-line | |||||
281 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Start | ||||||
282 | Matyszewski Marcin | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
283 | Laskowski Marek | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
284 | Stalica Bogusława | Rychława | Start | ||||||
285 | Stalica Wiesław | Rychława | Start | opłacono on-line | |||||
286 | Szarafin Kamil Szarafin | Wysoka | Start | opłacono on-line | |||||
287 | Kulas Jan | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
288 | Michalak Marek | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
289 | Łukasik Natalia | Pszczółki | Start | opłacono on-line | |||||
290 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Start | opłacono on-line | |||||
291 | Ackermann Tomasz | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
292 | Czapiewski Stefan | Pelplin | Start | opłacono on-line | |||||
293 | GUZ Robert | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
294 | Gockowski Andrzej | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
295 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Start | opłacono on-line | |||||
296 | Bakuła Tomasz | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
297 | Korzeniak Jacek | Turka | Start | opłacono on-line | |||||
298 | Dywel Bogdan | Łąg | Start | opłacono on-line | |||||
299 | Lewalski Mateusz | Malbork | Start | opłacono on-line | |||||
300 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Start | opłacono on-line | |||||
301 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Start | opłacono on-line | |||||
302 | Siomak Michał | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
303 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Start | opłacono on-line | |||||
304 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
305 | Liegmann Mariusz | Lubiszewo | Start | opłacono on-line | |||||
306 | Kaźmierski Wojciech | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
307 | Liegmann Bożena | Lubiszewo | Start | opłacono on-line | |||||
308 | Neumann Tomasz | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
309 | Kosmaczewski Bartosz | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
310 | Kosmaczewska Anna | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
311 | Nowak Grzegorz | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
312 | Nowak Katarzyna | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
313 | Miszke Kazimierz | Czersk | Start | opłacono on-line | |||||
314 | Myrcik Rafał | Pruszcz Gdański | Start | opłacono on-line | |||||
315 | Dang Daria | Czarlin | Start | opłacono on-line | |||||
316 | Kolberg Jarosław | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
317 | Baczewski Robert | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
318 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
319 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | Start | opłacono on-line | |||||
320 | Szczukiewicz Krzysztof | Gdańsk | Start | opłacono on-line | |||||
321 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Start (kobiety 60+) | ||||||
322 | Pałasz Edmund | Rumia | Start (mężczyźni 70 +) | ||||||
323 | Brac Marian | Grudziądz | Start | opłacono on-line | |||||
324 | Brac Grażyna | Grudziądz | Start (kobiety 60+) | ||||||
325 | Malinowska Karolina | Gniew | Start | opłacono on-line | |||||
326 | Nowakowski Mateusz | Swarożyn | Start | opłacono on-line | |||||
327 | Rogocki Jarosław | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
328 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Start | opłacono on-line | |||||
329 | Żur Arkadiusz | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
330 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
331 | Babński Sebastian | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
332 | Zawacki Daniel | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
333 | Stanuch Damian | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
334 | Adamczyk Karol | Brzuśce | Start | ||||||
335 | Peter Zdzisław | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
336 | Pańka Marcin | Elbląg | Start | ||||||
337 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
338 | Zawistowski Mariusz | Tczew | Start | opłacono on-line | |||||
niezrzeszona | |||||||||
339 | Zaręba Beata | Kaliska | Start | niezrzeszona | |||||
niezrzeszony | |||||||||
340 | Jaskot Jerzy | Malbork | Start | niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
tRUNsformacja GNIEWU | |||||||||
341 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Start | tRUNsformacja GNIEWU | opłacono on-line | ||||
342 | Rezmer Ryszard | Gniew | Start | tRUNsformacja GNIEWU | opłacono on-line | ||||
thales | |||||||||
343 | Bzówka Tomasz | Lisewo Malborskie | Start | thales | opłacono on-line | ||||
344 | Markowski Szymon | Tczew | Start | thales | opłacono on-line | ||||
Ścigał Team | |||||||||
345 | Czech Dariusz | Płotowo | Start | Ścigał Team | opłacono on-line | ||||
346 | Glazik Dariusz | Bytów | Start | Ścigał Team | opłacono on-line | ||||
347 | Zwolski Andrzej | Bytów | Start | Ścigał Team | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
348 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Start | Żarta Wataha |
Wyświetleń: 25131