Pozostali uczestnicy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka opłacono
2 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Pozostali uczestnicy SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA
3 JELEŃ ANNA Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
4 Sokołowska Anita Katowice Pozostali uczestnicy Lecymy Durś opłacono
5 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
6 Przystolik Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA opłacono
7 Mieszczok Jolanta Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
8 Wrońska Monika Katowice Pozostali uczestnicy
9 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy
10 Puchała Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy
11 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
12 Holecki Paweł Katowice Pozostali uczestnicy
13 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy
14 Cisowski Kamil Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
15 Nowak Iwona Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
16 Bienek Lila Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki
17 Raszka Ewelina Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
18 Cekus Monika Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
19 Nowak Justyna Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
20 Czapiewski Janusz Bieruń Pozostali uczestnicy Przenosimy Góry opłacono
21 Cieskal Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Paderewa opłacono
22 Misztal Aleksandra Siemianowice Slaskie Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki opłacono
23 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
24 Rygulski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY opłacono
25 Stachowiak Beata Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
26 Gierok Beata KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
27 Usowicz Dawid Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
28 Ryguslski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY
29 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy opłacono
30 Kajca Mirosław Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY opłacono
31 Zdebel Kamil Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
32 Zdebel Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
33 Przyłudzki Janusz Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
34 Zyg Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy Katowice opłacono
35 Zyg Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy Katowice opłacono
36 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
37 JONEK Marek SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają
38 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
39 Sobczyk Dawid Brynek Pozostali uczestnicy Davids CamStudio opłacono
40 Depta Andrzej RUDA ŚLĄSKA Pozostali uczestnicy opłacono
41 Zawada Dawid Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
42 Cieśla Urszula Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice opłacono
43 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
44 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike
45 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
46 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
47 Wysocki Piotr Katowice Pozostali uczestnicy Bałtycka opłacono
48 Laksa Marlena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
49 Madejczyk Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
50 Pańczyk Władysław WYRY Pozostali uczestnicy Wyry opłacono
51 Goryczka Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
52 Adamoszek Daniel Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
53 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
54 Rolnik Bartosz MIKOŁÓW Pozostali uczestnicy opłacono
55 Dziewięcka Jadwiga Tychy Pozostali uczestnicy Paderewa opłacono
56 Szymkowski Kszysztof Czestochowa Pozostali uczestnicy opłacono
57 Żywica Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
58 Wysokinska Barbara Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
59 Latko Andrzej Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
60 Adamiec Natalia Adamiec Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
61 Matyjaszczyk Agata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
62 KRASOŃ ANNA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
63 Koszuta Justyna Przeczyce Pozostali uczestnicy opłacono
64 Kur Mariusz Zawiercie Pozostali uczestnicy opłacono
65 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
66 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
67 Domogała Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy
68 Langer Łukasz Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
69 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy
70 Domański Krzysztof Gliwice Pozostali uczestnicy
71 Furich Dariusz SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
72 Korchut Wojciech Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
73 Morys Agnieszka Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
74 Grabowski Piotr KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
75 Krajczy Ewa Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
76 Gałązka Marek Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
77 Kuczborski Jarosław Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan Sosnowiec opłacono
78 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
79 Osojca Damian Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
80 Ostrowska Justyna Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
81 Machajska Patrycja Katowice Pozostali uczestnicy AugusTeam opłacono
82 Saternus Iwona Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
83 Hermann Matthias Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
84 Wawro Małgorzata Wawro Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
85 Gałązka Adrian Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
86 Bożek Marlena Chrzanów Pozostali uczestnicy
87 Deka Patrycja Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
88 Szostok Natalia Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
89 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki opłacono
90 Gazda Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
91 Sobczyk Paweł Sarnów Pozostali uczestnicy opłacono
92 Kordon Anna Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
93 chrzanowski mariusz gliwice Pozostali uczestnicy KW GLIWICE opłacono
94 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
95 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
96 Kura Beata Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
97 Cebula Jadwiga Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
98 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
99 Sulejewski Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike
100 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy HURAGAN LIGOTA


Wyświetleń: 7949

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ