Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamaszek Iwona | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | Pani | opłacono |
2 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
3 | Adamiec Natalia Adamiec | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
4 | Adamoszek Daniel | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
5 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
6 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
7 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
8 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
9 | Bienek Lila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | |
10 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | |
11 | Bosiacka Marta | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Rebellion of Free Runners | |
12 | Bożek Marlena | Chrzanów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
13 | Brodzińska Kamila | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | |
14 | buchta marcin | ruda śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
15 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
16 | Cebula Jadwiga | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
17 | Cekus Monika | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
18 | chrzanowski mariusz | gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | KW GLIWICE | opłacono |
19 | Cieskal Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono |
20 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
21 | Cieślik Teresa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
22 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
23 | Czapiewski Janusz | Bieruń | Polska | Pozostali uczestnicy | Przenosimy Góry | opłacono |
24 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
25 | Czempik Aniela | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
26 | Czyż Szymon | Cieszyn | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
27 | Danek Grażyna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
28 | Deka Patrycja | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
29 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
30 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
31 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
32 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono |
33 | Domański Krzysztof | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
34 | Domogała Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
35 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Nordicus | opłacono |
36 | Dudek Przemyslaw | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
37 | Duży Aleksandra | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
38 | Dziewięcka Jadwiga | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono |
39 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
40 | Fijałkowska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
41 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
42 | Furich Dariusz | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
43 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
44 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
45 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
46 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | |
47 | Gierok Beata | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
48 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
49 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
50 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
51 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
52 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | opłacono |
53 | Goryczka Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
54 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
55 | Grobelny Edmund | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
56 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
57 | Hermann Matthias | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
58 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
59 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
60 | Jamróz Alex | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
61 | JELEŃ ANNA | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
62 | JONEK Marek | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | |
63 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
64 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
65 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
66 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
67 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | MK team | opłacono |
68 | Korchut Wojciech | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
69 | Korchut Wojciech | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
70 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
71 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
72 | Krajczy Ewa | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
73 | KRASOŃ ANNA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
74 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
75 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
76 | Kuder Beata | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
77 | Kulik Dominika | Siemianowice ŚL | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
78 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
79 | Kura Beata | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
80 | Kwapisz Kamil | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
81 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
82 | Langer Łukasz | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
84 | Maceluch Krystyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
85 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
86 | Machajska Patrycja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | AugusTeam | opłacono |
87 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
88 | Maciąg Justyna Maciąg | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE | opłacono |
89 | Madejczyk Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
90 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
91 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Energoprojekt-Katowice | opłacono |
92 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
93 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
94 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | opłacono |
95 | Mieszczok Jolanta | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
96 | Misztal Aleksandra | Siemianowice Slaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Rozbiegane frelki | opłacono |
97 | Morawska Aleksandra | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Pogoria Morsuje | |
98 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
99 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
100 | Nowak Justyna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 12334