Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
2 | Nowakowska Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA ( Nowakowscy ) | opłacono |
3 | Nowakowski Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA ( Nowakowscy ) | opłacono |
4 | JELEŃ ANNA | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
5 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
6 | Oberski Sławomir | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
7 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | opłacono |
8 | Stypka Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
9 | Stypka Artur | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
10 | Sokołowska Anita | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | opłacono |
11 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
12 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
13 | Pinkawa Marzena | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
14 | Przystolik Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADEA | opłacono |
15 | Mieszczok Jolanta | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
16 | Magielewski Sylwester | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
17 | Magielewska Joanna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
18 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
19 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
20 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
21 | Cekus Monika | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
22 | Nowak Justyna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
23 | Czapiewski Janusz | Bieruń | Polska | Pozostali uczestnicy | Przenosimy Góry | opłacono |
24 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Paderewa | opłacono |
25 | Cieskal Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono |
26 | Rembacz Zdzisław | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
27 | Rembacz Mirosława | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
28 | Rydzewska Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
29 | Rembacz Konrad | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
30 | Misztal Aleksandra | Siemianowice Slaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Rozbiegane frelki | opłacono |
31 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | opłacono |
32 | Dombrowska- Rola Renata | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | opłacono |
33 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
34 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
35 | Stachowiak Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
36 | Gierok Alicja | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
37 | Gierok Anna | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
38 | Gierok Beata | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
39 | Usowicz Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
40 | Piras Claudio | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
41 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
42 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
43 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
44 | Zdebel Kamil | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
45 | Zdebel Wojtek | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
46 | Zdebel Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
47 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
48 | Zyg Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
49 | Zyg Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
50 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
51 | Wysocki Dawid | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
52 | Wysocka Kinga | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
53 | Wysocki Mariusz | katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
54 | Wysocka Katarzyna | katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
55 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
56 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
57 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Pozostali uczestnicy | Davids CamStudio | opłacono |
58 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
59 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
60 | Zawada Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
61 | BUJOCZEK PIOTR | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
62 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
63 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
64 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
65 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
66 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
67 | Komuda Justyna | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
68 | Komuda Tomasz | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
69 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
70 | Stawowy Damian | Katowice | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
71 | Sidło-Stawowy Agata | Katowice | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
72 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
73 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Bałtycka | opłacono |
74 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
75 | Madejczyk Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
76 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
77 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | Wyry | opłacono |
78 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
79 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
80 | Liptak Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
81 | Goryczka Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
82 | Adamoszek Daniel | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
84 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
85 | Dziewięcki Karol | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Paderewa | opłacono |
86 | Dziewięcka Jadwiga | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono |
87 | Nowakowski Wojciech | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Paderewa | opłacono |
88 | Nowakowska Hanna | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Paderewa | opłacono |
89 | Nowakowska Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
90 | Szymkowski Kszysztof | Czestochowa | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
91 | Nowakowski Aleksander | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
92 | Żywica Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
93 | Wysokinska Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
94 | PAWLIK ANNA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
95 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
96 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
97 | Adamiec Natalia Adamiec | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
98 | Brzykcy Adam | Będzin | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
99 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
100 | KRASOŃ ANNA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 12311