Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka opłacono
2 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
3 Gałązka Adrian Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
4 Kura Beata Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
5 Cebula Jadwiga Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
6 Gałązka Marek Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
7 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
8 Berkowski Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
9 Kęska Arkadiusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
10 Smakosz Wojciech Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
11 Peter Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
12 Cieślak Dorota Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
13 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
14 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa opłacono
15 Rembacz Zdzisław Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
16 PETER MARCIN Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
17 Rembacz Mirosława Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
18 Rydzewska Anna Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
19 Rembacz Konrad Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
20 Famuła Ewa Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
21 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
22 Dejneka Jarosław Katowice Pozostali uczestnicy JARED TEAM opłacono
23 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
24 Wójcik Łukasz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
25 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
26 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa opłacono
27 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa Augusteam opłacono
28 Maciąg Justyna Maciąg Katowice Pozostali uczestnicy UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE opłacono
29 Świta Jarosław Wodzisław Śląski Pozostali uczestnicy opłacono
30 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
31 Pasterczyk Grzegorz Katowice Małżeństwa opłacono
32 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
33 Krzyżowski Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
34 Makos Adam Siemianowice Pozostali uczestnicy
35 Kuczek Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy
36 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
37 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
38 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
39 Stawowy Damian Katowice Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
40 Sidło-Stawowy Agata Katowice Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
41 Szopa Romuald Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
42 Czajor Kornelia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
43 Piasecki Lech Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
44 Famuła Marek Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
45 Gazda Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
46 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
47 Juda Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
48 Olszewski Piotr Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
49 Broncel Wiktoria Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
50 Broncel Agnieszka Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
51 Broncel Żaneta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
52 Gniadek Anna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
53 Matyjaszczyk Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
54 Matyjaszczyk Antonina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
55 Matyjaszczyk Agata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
56 Kulik Dominika Siemianowice ŚL Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
57 Życinski Dawid Katowice Pozostali uczestnicy Browar Domowy Garaż opłacono
58 Misztal Aleksandra Siemianowice Slaskie Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki opłacono
59 Rolnik Bartosz Mikokołów Pozostali uczestnicy opłacono
60 Rolnik Remigiusz MIKOŁÓW Pozostali uczestnicy opłacono
61 WYSOKINSKI PIOTR KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
62 Rydel Radosław Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
63 Rydel Alicja Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
64 Rydel Amelia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
65 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
66 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
67 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
68 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
69 Sobczyk Dawid Brynek Pozostali uczestnicy opłacono
70 Wysokińska Barbara Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
71 Latko Andrzej Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
72 Holecki Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
73 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
74 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
75 Morys Agnieszka Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
76 Szymura Maciej Bereldange Pozostali uczestnicy The Wooden Spoon opłacono
77 Gryglewski Mateusz Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
78 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
79 Osadnik Adam Bytom Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach opłacono
80 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa HURAGAN LIGOTA opłacono
81 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa HURAGAN LIGOTA opłacono
82 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
83 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy Rock Area Fans opłacono
84 Wojciechowski Michał ChorzówP Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
85 Wojciechowska Joanna Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
86 Komuda Maksymilian BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
87 Pałaży Nina Świętochłowice Pozostali uczestnicy Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
88 Komuda Oliwier BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
89 Komuda Justyna BYTOM Małżeństwa opłacono
90 Komuda Tomasz BYTOM Małżeństwa opłacono
91 Borchert Marcin Świętochłowice Pozostali uczestnicy Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
92 Barchanowska Lucyna Sosnowiec Małżeństwa Harpagan Sosnowiec opłacono
93 Barchanowski Wojciech Sosnowiec Małżeństwa Harpagan Sosnowiec opłacono
94 Lebioda Paweł Katowice Pozostali uczestnicy STADION ŚLĄSKI opłacono
95 Płaszczewska Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy STADION ŚLĄSKI opłacono
96 Bogusławska Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy STADION ŚLĄSKI opłacono
97 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
98 Kwiatek Ireneusz Będzin Pozostali uczestnicy IRU75 opłacono
99 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa opłacono
100 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa opłacono


Wyświetleń: 4269

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ