Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMIAK EDYTA | Skoczów | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
2 | Adamoszek Daniel | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
3 | Adamska Weronika | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
4 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Rock Area Fans | opłacono |
5 | Bednarska Bernadetta | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | LAKE RUNNERS TYCHY | opłacono |
6 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
7 | Berkowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
8 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
9 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
10 | Bieniok Jarosław | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Natura Biegu | opłacono |
11 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
12 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono |
13 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono |
14 | Bosiacka Marta | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Rebellion of Free Runners | |
15 | Brodzińska Kamila | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | |
16 | Broncel Żaneta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
17 | Buchta Marcin | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
18 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
19 | Cebula Jadwiga | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
20 | Chruściel Donata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
21 | Cichoń Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
22 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
23 | Cieślak Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
24 | Cieślik Teresa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
25 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
26 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
27 | Czapiewski Janusz | Bieruń | Polska | Pozostali uczestnicy | Przenosimy Góry | opłacono |
28 | Czekańska Bożena | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
29 | Dejneka Jarosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | JARED TEAM | opłacono |
30 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
31 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
32 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono |
33 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Nordicus | opłacono |
34 | Dudek Przemyslaw | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
35 | Duszyńska Marta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
36 | Faj Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
37 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
38 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
39 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
40 | Fijałkowska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
41 | Filipowicz Oskar | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
42 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
43 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
44 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
45 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
46 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
47 | Gniadek Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
48 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
49 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
50 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
51 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
52 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | opłacono |
53 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
54 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
55 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
56 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Slow Jogging Gliwice | opłacono |
57 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
58 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
59 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
60 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
61 | Juda Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
62 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
63 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
64 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
65 | Karwas Katarzyna | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
66 | Kęska Arkadiusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
67 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
68 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | MK team | opłacono |
69 | Kochman Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan - Sosnowiec | opłacono |
70 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
71 | Korchut Wojciech | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
72 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
73 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono |
74 | Krawczyk Danuta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
75 | KRZYMOWSKI DAREK | CHORZÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | Harciole Świony | opłacono |
76 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
77 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | R&R | opłacono |
78 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan - Sosnowiec | opłacono |
79 | Kuczek Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
80 | Kulik Dominika | Siemianowice ŚL | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
81 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
82 | Kura Beata | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Kurowski Witold | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
84 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | IRU75 | opłacono |
85 | Lachera Kamila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CSC Adventure Academy | opłacono |
86 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
87 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
88 | Lebioda Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
89 | Lesiak Patrycja | Bielsko- Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
90 | Linkiewicz Arkadiusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
91 | Liput Dawid | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Opel Active Team | opłacono |
92 | Liszka Monika | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
93 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
94 | Maciąg Justyna Maciąg | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE | opłacono |
95 | Mackiewicz Martyna | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
96 | Madej Klaudia | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
97 | Makos Adam | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
98 | Malinowska Katarzyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
99 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Energoprojekt-Katowice | opłacono |
100 | Marzec Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 12886