Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
2 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
3 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
4 | Kura Beata | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
5 | Cebula Jadwiga | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
6 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
7 | Cieślik Teresa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
8 | Berkowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
9 | Kęska Arkadiusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
10 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
11 | Peter Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
12 | Cieślak Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
13 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
14 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | opłacono |
15 | Rembacz Zdzisław | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
16 | PETER MARCIN | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
17 | Rembacz Mirosława | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
18 | Rydzewska Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
19 | Rembacz Konrad | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
20 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
21 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
22 | Dejneka Jarosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | JARED TEAM | opłacono |
23 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
24 | Wójcik Łukasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
25 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
26 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
27 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augusteam | opłacono |
28 | Maciąg Justyna Maciąg | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE | opłacono |
29 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
30 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
31 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
32 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
33 | Chruściel Donata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
34 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
35 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
36 | Stawowy Damian | Katowice | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
37 | Sidło-Stawowy Agata | Katowice | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
38 | Szopa Romuald | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
39 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
40 | Piasecki Lech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
41 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
42 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
43 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
44 | Juda Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
45 | Olszewski Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
46 | Broncel Wiktoria | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
47 | Broncel Agnieszka | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
48 | Broncel Żaneta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
49 | Gniadek Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
50 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
51 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
52 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
53 | Kulik Dominika | Siemianowice ŚL | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
54 | Życinski Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Browar Domowy Garaż | opłacono |
55 | Misztal Aleksandra | Siemianowice Slaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Rozbiegane frelki | opłacono |
56 | Rolnik Bartosz | Mikokołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
57 | Rolnik Remigiusz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
58 | WYSOKINSKI PIOTR | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
59 | Rydel Radosław | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
60 | Rydel Alicja | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
61 | Rydel Amelia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
62 | Wiater Tomasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
63 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
64 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
65 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
66 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
67 | Wysokińska Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
68 | Latko Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
69 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
70 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
71 | Holecka Kinga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
72 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
73 | Szymura Maciej | Bereldange | Luksemburg | Pozostali uczestnicy | The Wooden Spoon | opłacono |
74 | Gryglewski Mateusz | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
75 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
76 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | opłacono |
77 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | opłacono |
78 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | opłacono |
79 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
80 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Rock Area Fans | opłacono |
81 | Wojciechowski Michał | ChorzówP | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
82 | Wojciechowska Joanna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Komuda Maksymilian | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
84 | Pałaży Nina | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono |
85 | Komuda Oliwier | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
86 | Komuda Justyna | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
87 | Komuda Tomasz | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
88 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono |
89 | Barchanowska Lucyna | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
90 | Barchanowski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
91 | Lebioda Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
92 | Płaszczewska Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
93 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
94 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
95 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | IRU75 | opłacono |
96 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
97 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
98 | Sulejewski Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono |
99 | Puchała Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
100 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 12901