Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
102 | Witała Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
103 | Witała Marzena | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
104 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
105 | Stypka Maciej | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
106 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
107 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
108 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
109 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
110 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
111 | Wójtowicz Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
112 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
113 | Mroczek Danuta | Ruda Śl. | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
114 | Wiesner Stanisława | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
115 | Wiesner Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
116 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
117 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
118 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
119 | Osojca Damian | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
120 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
121 | Cichoń Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
122 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
123 | Kondziołka Zbigniew | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
124 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
125 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
126 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
127 | Szwarc Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
128 | Szwarc Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
129 | Dudek Przemyslaw | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
130 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
131 | Zgoda Joanna | Siemianowice śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
132 | Zdebel Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
133 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
134 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
135 | Nędza Jadwiga | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
136 | Krawczyk Danuta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
137 | Miedzińska Kamila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
138 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
139 | Skrzydło Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
140 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
141 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
142 | Ryk Łukasz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
143 | Kurowski Witold | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
144 | Buchta Marcin | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
145 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
146 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
147 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
148 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
149 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
150 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
151 | Śmietana Aneta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
152 | Wieczorek Michał Wieczorek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
153 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
154 | Wieczorek Patrycja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
155 | Kowal Anna | Olkusz | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
156 | Łączek Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
157 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
158 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
159 | Smołka Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
160 | Krajczy Ewa | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
161 | Krajczy Stefan | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
162 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
163 | Liszka Monika | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
164 | Kornas Edyta | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
165 | Kornas Alicja | Orzesze | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
166 | Kornas Jakub | Orzesze | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
167 | Saternus Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
168 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
169 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
170 | Faj Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
171 | WIĘCKOWSKA URSZULA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
172 | WIĘCKOWSKA ANNA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
173 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
174 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
175 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
176 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
177 | Puchała Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
178 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
179 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
180 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Małżeństwa | #czeladzbiega | opłacono |
181 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono |
182 | Pałaży Nina | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono |
183 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Amator | opłacono |
184 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | August time | opłacono |
185 | Langer Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AugusTeam | opłacono |
186 | Langer Jacek | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AugusTeam | opłacono |
187 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augusteam | opłacono |
188 | Adamoszek Bartosz | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | AZS AWF Katowice Judo | opłacono |
189 | Moskwa Karolina | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Batory Loto | opłacono |
190 | Ogórek Adam | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
191 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
192 | Życinski Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Browar Domowy Garaż | opłacono |
193 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
194 | MUCHOWSKA MARIA | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
195 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
196 | Ryszka Karol | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | |
197 | Lachera Kamila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CSC Adventure Academy | opłacono |
198 | Szymura Wojciech | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
199 | Szymura Izabela | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
200 | Szymura Kamil | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
Wyświetleń: 12883