Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Lubowiecki Adam Katowice Małżeństwa opłacono
202 Dendra Arnold Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
203 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
204 Wiesner Tomasz Katowice Małżeństwa opłacono
205 Wiesner Stanisława Katowice Małżeństwa opłacono
206 Mroczek Danuta Ruda Śl. Małżeństwa opłacono
207 Mroczek Jan Ruda Śl. Małżeństwa opłacono
208 Wójtowicz Marek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
209 Sidło-Józefiak Honorata Chorzów Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
210 Józefiak Paweł Chorzów Małżeństwa Drużyna Biegowa opłacono
211 Redzik Dorota Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
212 Marek Franciszek Katowice Pozostali uczestnicy Energoprojekt-Katowice opłacono
213 Osojca Mariusz Ornontowice Małżeństwa Zabiegani Nauczyciele opłacono
214 Paruzel-Osojca Joanna Ornontowice Małżeństwa Zabiegani Nauczyciele opłacono
215 Wyród Maciej Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
216 Wyród Justyna Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
217 Wyród Monika Tychy Małżeństwa opłacono
218 Wyród Karol Tychy Małżeństwa opłacono
219 Hilaszek Marzena Gliwice Pozostali uczestnicy Slow Jogging Gliwice opłacono
220 Nowakowski Wojciech Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
221 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Ohio Team opłacono
222 Stypka Anna Katowice Małżeństwa Ohio Team opłacono
223 Stypka Artur KATOWICE Małżeństwa Ohio Team opłacono
224 Rams-Stypka Katarzyna Siemianowice Śląskie Małżeństwa Master4u Maciej Stypka opłacono
225 Stypka Maciej Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
226 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team opłacono
227 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
228 Witała Marzena Katowice Małżeństwa opłacono
229 Witała Piotr Katowice Małżeństwa opłacono
230 KOBUS EWELINA KATOWICE Pozostali uczestnicy MK team opłacono
231 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
232 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
233 Kurek Beata Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
234 Kurek Adam Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
235 Malinowska Katarzyna Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
236 Czekańska Bożena Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
237 Wojcik Jakub Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
238 Adamoszek Bartosz Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 AZS AWF Katowice Judo opłacono
239 ADAMIAK EDYTA Skoczów Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
240 Adamoszek Daniel Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
241 Zielinski Rafał Jastrzębie-Zdrój Pozostali uczestnicy KB MOSIR JASTRZEBIE opłacono
242 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
243 Golly Arkadiusz Chorzów Pozostali uczestnicy
244 Starikova Anastazja Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki
245 Walkowski Dariusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy August time opłacono
246 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
247 Kotowska Karolina Gliwice Pozostali uczestnicy ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
248 Stolorz Arkadiusz Stolorz Mysłowice Pozostali uczestnicy
249 Sobol Jan Kraków Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
250 Sobol Pawel Kraków Pozostali uczestnicy opłacono
251 Sieka Maciej Mysłowice Małżeństwa opłacono
252 Sieka Magdalena MYSŁOWICE Małżeństwa opłacono
253 SODOWSKI MAREK Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
254 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
255 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
256 Kania Marcin Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
257 Kania Agnieszka Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
258 Tatuś Renata Chorzów Małżeństwa opłacono
259 Tatuś Sebastian Chorzów Małżeństwa Seba Lubi Lotać opłacono
260 Korchut Wojciech Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
261 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
262 Filipowicz Oskar Gliwice Pozostali uczestnicy
263 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do lat 18 Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
264 Szymura Izabela Rybnik Małżeństwa Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
265 Szymura Wojciech Rybnik Małżeństwa Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
266 Linkiewicz Arkadiusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
267 Górnik Jerzy katowice Pozostali uczestnicy Katowice 49 opłacono
268 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice opłacono
269 Staroszyński Dawid Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
270 Kwaśniak Kacper Sosnowiec Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem
271 Brodzińska Kamila Sosnowiec Pozostali uczestnicy W pogoni za duchem
272 Adamska Weronika Sosnowiec Pozostali uczestnicy
273 Kubiak Rafał Sosnowiec Pozostali uczestnicy R&R opłacono
274 Karwas Katarzyna Będzin Pozostali uczestnicy
275 Madej Klaudia Chorzów Pozostali uczestnicy
276 Marzec Janina Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
277 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki opłacono
278 Kochman Krzysztof Sosnowiec Pozostali uczestnicy Harpagan - Sosnowiec opłacono
279 Stolorz Arkadiusz Myslowice Pozostali uczestnicy opłacono
280 Białecki Aleksander Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
281 Antosiewicz Bogdan Czeladź Małżeństwa opłacono
282 Antosiewicz Bogusława Czeladź Małżeństwa #czeladzbiega opłacono
283 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Nordicus opłacono
284 Wcisło Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
285 Wcisło Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
286 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
287 Taisner Tymoteusz Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
288 Taisner Milena Ruda Slaska Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
289 Taisner Tomasz Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
290 Wodyński Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy Kuźnia Triathlonu
291 Mierzchała Ilona Mierzchała Katowice Pozostali uczestnicy Harciole Świętochłowice opłacono
292 KRZYMOWSKI DAREK CHORZÓW Pozostali uczestnicy Harciole Świony opłacono
293 Duszyńska Marta Katowice Pozostali uczestnicy
294 DZIEKAŃSKI Gustaw BĘDZIN Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem opłacono
295 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem opłacono
296 DZIEKAŃSKI Marcin BĘDZIN Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
297 Dziekańska Marta Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
298 Cieśla Urszula Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice opłacono
299 Liput Dawid Gliwice Pozostali uczestnicy Opel Active Team opłacono
300 Bosiacka Marta Świętochłowice Pozostali uczestnicy Rebellion of Free Runners


Wyświetleń: 4502

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ