Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Rams-Stypka Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | Master4u Maciej Stypka | opłacono |
202 | Redzik Dorota | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
203 | Rembacz Konrad | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
204 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | opłacono |
205 | Rembacz Mirosława | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
206 | Rembacz Zdzisław | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
207 | Rolnik Bartosz | Mikokołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
208 | Rolnik Remigiusz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
209 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
210 | Rydel Alicja | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
211 | Rydel Amelia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
212 | Rydel Radosław | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
213 | Rydzewska Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | opłacono |
214 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
215 | Ryk Łukasz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
216 | Ryszka Karol | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | |
217 | Saternus Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
218 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
219 | Sidło-Józefiak Honorata | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
220 | Sidło-Stawowy Agata | Katowice | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
221 | Sieka Maciej | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
222 | Sieka Magdalena | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
223 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
224 | Skrzydło Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
225 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
226 | Śmietana Aneta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
227 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
228 | Smołka Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
229 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
230 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
231 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
232 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
233 | Sobol Jan | Kraków | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
234 | Sobol Pawel | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
235 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
236 | Sojda Sylwia | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
237 | Stachowiak Beata | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | opłacono |
238 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
239 | Starikova Anastazja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | |
240 | Staroszyński Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
241 | Stawowy Damian | Katowice | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
242 | Stolorz Arkadiusz | Myslowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
243 | Stolorz Arkadiusz Stolorz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
244 | Stypka Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
245 | Stypka Artur | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
246 | Stypka Maciej | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
247 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ohio Team | opłacono |
248 | Sulejewski Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono |
249 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
250 | Szopa Romuald | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
251 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
252 | Szwarc Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
253 | Szwarc Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | ||
254 | Szymura Izabela | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
255 | Szymura Kamil | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
256 | Szymura Maciej | Bereldange | Luksemburg | Pozostali uczestnicy | The Wooden Spoon | opłacono |
257 | Szymura Wojciech | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
258 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
259 | Taisner Milena | Ruda Slaska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
260 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
261 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
262 | Tanistra - Słowik Katarzyna | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
263 | Tatuś Renata | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
264 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Seba Lubi Lotać | opłacono |
265 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
266 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
267 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
268 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
269 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | August time | opłacono |
270 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
271 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
272 | Wiater Tomasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
273 | WIĘCKOWSKA ANNA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
274 | WIĘCKOWSKA URSZULA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
275 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
276 | Wieczorek Michał Wieczorek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
277 | Wieczorek Patrycja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
278 | Wiesner Stanisława | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
279 | Wiesner Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
280 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
281 | Witała Marzena | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
282 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
283 | Witała Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
284 | Wodyński Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Kuźnia Triathlonu | |
285 | Wojciechowska Joanna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
286 | Wojciechowski Michał | ChorzówP | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
287 | Wojcik Jakub | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
288 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
289 | Wójcik Łukasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
290 | Wójtowicz Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
291 | Wolny Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
292 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
293 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
294 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
295 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
296 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
297 | Wysokińska Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
298 | WYSOKINSKI PIOTR | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
299 | Zdebel Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
300 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono |
Wyświetleń: 12900