Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Kondziołka Zbigniew | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
202 | Komuda Tomasz | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
203 | Komuda Oliwier | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
204 | Komuda Maksymilian | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
205 | Komuda Justyna | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
206 | Kochman Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan - Sosnowiec | opłacono |
207 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | MK team | opłacono |
208 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | opłacono |
209 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | opłacono |
210 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
211 | Kęska Arkadiusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
212 | Karwas Katarzyna | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
213 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
214 | Kania Michał | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
215 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
216 | Kania Jakub | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
217 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
218 | Kajzer Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
219 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
220 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
221 | Juda Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
222 | Józefiak Paweł | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
223 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
224 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
225 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
226 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
227 | Holecka Kinga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
228 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
229 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Slow Jogging Gliwice | opłacono |
230 | Gryglewski Mateusz | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
231 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
232 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
233 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | opłacono |
234 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
235 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
236 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
237 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
238 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
239 | Gniadek Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
240 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
241 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
242 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
243 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
244 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
245 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
246 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
247 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
248 | Filipowicz Oskar | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
249 | Fijałkowska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
250 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
251 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
252 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
253 | Faj Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
254 | DZIEKAŃSKI Marcin | BĘDZIN | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono |
255 | DZIEKAŃSKI Gustaw | BĘDZIN | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | W pogoni za duchem | opłacono |
256 | Dziekańska Marta | Będzin | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono |
257 | Dziekańska Maja | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | W pogoni za duchem | opłacono |
258 | Duszyńska Marta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
259 | Dudek Przemyslaw | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
260 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Nordicus | opłacono |
261 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono |
262 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
263 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
264 | Dejneka Jarosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | JARED TEAM | opłacono |
265 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ekipa Na Kijach | opłacono |
266 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
267 | Czekańska Bożena | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
268 | Czapiewski Janusz | Bieruń | Polska | Pozostali uczestnicy | Przenosimy Góry | opłacono |
269 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
270 | Cieślik Teresa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
271 | Cieślak Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
272 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
273 | Cichoń Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
274 | Chruściel Donata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
275 | Cebula Jadwiga | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
276 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
277 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
278 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
279 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
280 | Buchta Marcin | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
281 | Broncel Żaneta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
282 | Broncel Wiktoria | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
283 | Broncel Agnieszka | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
284 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
285 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
286 | Brodzińska Kamila | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | |
287 | Bosiacka Marta | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Rebellion of Free Runners | |
288 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
289 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono |
290 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono |
291 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
292 | Bieniok Jarosław | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Natura Biegu | opłacono |
293 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
294 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
295 | Berkowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
296 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
297 | Bednarska Bernadetta | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | LAKE RUNNERS TYCHY | opłacono |
298 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Rock Area Fans | opłacono |
299 | Barchanowski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
300 | Barchanowska Lucyna | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
Wyświetleń: 13040