Maraton na Orientację __  Jaszczur - Knyszyńskie Knieje
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dybul Magdalena Poznań TP 25km piesza (3 termin w bazie) +JT opłacono
2 Lisowska Agata Białystok TP 25km piesza (2 termin) Luzerki z Maderki opłacono
3 Bielawiec Magdalena Białystok TP 25km piesza (2 termin) Luzerki z Maderki opłacono
4 Kupczak Grzegorz Mroczeń TP 50km piesza (2 termin) PMnO, LPRO Kamikadze
5 Zaremba Marek Łęka Mroczeńska TP 50km piesza (2 termin) PMnO, LPRO Kamikadze
6 Wrona Michał Pruszcz Gdański TP 25km piesza (2 termin) Leśny Dziad opłacono
7 Wrona Maja Pruszcz Gdański TP 25km piesza (2 termin) Leśny Dziad opłacono
8 Wrona Małgorzata Pruszcz Gdański TP 25km piesza (2 termin) Leśny Dziad opłacono
9 Trafas Joanna Kicin TP 25km piesza (2 termin) opłacono
10 Nogalski Radosław Warszawa TP 25km piesza (2 termin) opłacono
11 Michalski Piotr Piaseczno TNP 50km nie-piesza (1 termin) LPRO opłacono
12 Wrona Marek Pruszcz Gdański TP 25km piesza (1 termin) Leśny Dziad opłacono
13 Toborek Katarzyna Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
14 Herbszt Wojciech Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
15 Herbszt Marta Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
16 Żeglińska Agnieszka Szczecin TP 25km piesza (1 termin) Samarama opłacono
17 Żegliński Grzegorz Szczecin TP 25km piesza (1 termin) Samarama opłacono
18 Stanek Robert Szczecin TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) PMnO, LPRO RUDY KOT opłacono
19 Toborek Michał Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
20 Porębski Marek Targowisko TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) PMnO, LPRO Dziewiąty opłacono
21 Duszak Liwia Brwinów TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) 2PU opłacono
22 Duszak Dorota Brwinów TP 25km piesza (1 termin) 2PU opłacono
23 Duszak Arkadiusz Brwinów TP 25km piesza (1 termin) 2PU opłacono
24 Malinowska Elżbieta Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
25 Michalski Adam Piaseczno TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Hałabała opłacono
26 Niedźwiecki Paweł Ełk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO GeoOrient Ełk opłacono
27 Siemieniuk Marta Dobrzyniewo Duże TP 25km piesza (1 termin) opłacono
28 Siemieniuk Krzysztof Dobrzyniewo Duże TP 25km piesza (1 termin) opłacono
29 Rogucka-Zambrowska Natalia Białystok TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO QWERTY opłacono
30 Łapanowska Kamila Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Dzika Czesia opłacono
31 Łapanowski Jacenty Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Dzika Czesia opłacono
32 Kiełpiński Krzysztof Białystok TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO QWERTY opłacono
33 Mikulski Łukasz Białystok TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO QWERTY opłacono
34 Kapustka Wojciech Żory TP 25km piesza (1 termin) ArsBona opłacono
35 Olbryś Stanisław Olbryś Nasielsk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO KB Legionowo opłacono
36 Kacprzycki Olaf Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Olo Solo
37 Pręcikowski Rysiek Wieliczka TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO opłacono
38 Kamińska Anna starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono
39 kamiński jarosław starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono
40 Prądzyńska Sylwia Ełk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO GeoOrient Ełk opłacono
41 Prądzyński Jarosław Ełk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO GeoOrient Ełk opłacono
42 Walczyna Dariusz Warszawa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Klub InO STOWARZYSZE opłacono
43 Szmyt Barbara Warszawa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Klub InO STOWARZYSZE opłacono
44 Skoczyński Adam Piasek TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO PKT Plessino Pszczyna opłacono
45 Gryszkalis Tymoteusz Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
46 Gryszkalis Marcin Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
47 Minniti Agnieszka Bielawa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Orientop Wrocław opłacono
48 Majkowska Ania Rzeszów TP 13km piesza (1 termin) Wataha Rzeszów opłacono
49 Trocha Roman Dzierżoniów TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Orientop Wrocław
50 Łazowska Sylwia Warszwa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Łaziki KInO Stowarzysze opłacono
51 Łazowski Krzysztof Warszwa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Łaziki KInO Stowarzysze opłacono
52 Zajączkowski Piotr Warszwa TP 25km piesza (1 termin) opłacono
53 Kosiorek Tymon Ełk TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) daleko jeszcze? opłacono
54 Kosiorek Małgorzata Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
55 Kosiorek Paweł Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
56 Pozorska Agnieszka Czersk TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) PMnO, LPRO STK LUKS opłacono


Wyświetleń: 1397

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ