Maraton na Orientację __  Jaszczur - Knyszyńskie Knieje
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mikulski Łukasz Białystok TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO QWERTY opłacono
2 Kiełpiński Krzysztof Białystok TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO QWERTY opłacono
3 Bielawiec Magdalena Białystok TP 25km piesza (2 termin) Luzerki z Maderki opłacono
4 Lisowska Agata Białystok TP 25km piesza (2 termin) Luzerki z Maderki opłacono
5 Rogucka-Zambrowska Natalia Białystok TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO QWERTY opłacono
6 Minniti Agnieszka Bielawa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Orientop Wrocław opłacono
7 Duszak Dorota Brwinów TP 25km piesza (1 termin) 2PU opłacono
8 Duszak Liwia Brwinów TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) 2PU opłacono
9 Duszak Arkadiusz Brwinów TP 25km piesza (1 termin) 2PU opłacono
10 Pozorska Agnieszka Czersk TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) PMnO, LPRO STK LUKS opłacono
11 Siemieniuk Krzysztof Dobrzyniewo Duże TP 25km piesza (1 termin) opłacono
12 Siemieniuk Marta Dobrzyniewo Duże TP 25km piesza (1 termin) opłacono
13 Trocha Roman Dzierżoniów TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Orientop Wrocław
14 Herbszt Marta Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
15 Herbszt Wojciech Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
16 Niedźwiecki Paweł Ełk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO GeoOrient Ełk opłacono
17 Kosiorek Paweł Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
18 Prądzyński Jarosław Ełk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO GeoOrient Ełk opłacono
19 Kosiorek Małgorzata Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
20 Prądzyńska Sylwia Ełk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO GeoOrient Ełk opłacono
21 Kosiorek Tymon Ełk TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) daleko jeszcze? opłacono
22 Trafas Joanna Kicin TP 25km piesza (2 termin) opłacono
23 Toborek Katarzyna Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
24 Toborek Michał Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
25 Malinowska Elżbieta Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
26 Zaremba Marek Łęka Mroczeńska TP 50km piesza (2 termin) PMnO, LPRO Kamikadze
27 Gryszkalis Tymoteusz Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
28 Gryszkalis Marcin Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
29 Kupczak Grzegorz Mroczeń TP 50km piesza (2 termin) PMnO, LPRO Kamikadze
30 Olbryś Stanisław Olbryś Nasielsk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO KB Legionowo opłacono
31 Michalski Piotr Piaseczno TNP 50km nie-piesza (1 termin) LPRO opłacono
32 Michalski Adam Piaseczno TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Hałabała opłacono
33 Skoczyński Adam Piasek TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO PKT Plessino Pszczyna opłacono
34 Dybul Magdalena Poznań TP 25km piesza (3 termin w bazie) +JT opłacono
35 Wrona Marek Pruszcz Gdański TP 25km piesza (1 termin) Leśny Dziad opłacono
36 Wrona Małgorzata Pruszcz Gdański TP 25km piesza (2 termin) Leśny Dziad opłacono
37 Wrona Maja Pruszcz Gdański TP 25km piesza (2 termin) Leśny Dziad opłacono
38 Wrona Michał Pruszcz Gdański TP 25km piesza (2 termin) Leśny Dziad opłacono
39 Majkowska Ania Rzeszów TP 13km piesza (1 termin) Wataha Rzeszów opłacono
40 kamiński jarosław starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono
41 Kamińska Anna starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono
42 Żegliński Grzegorz Szczecin TP 25km piesza (1 termin) Samarama opłacono
43 Żeglińska Agnieszka Szczecin TP 25km piesza (1 termin) Samarama opłacono
44 Stanek Robert Szczecin TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) PMnO, LPRO RUDY KOT opłacono
45 Porębski Marek Targowisko TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) PMnO, LPRO Dziewiąty opłacono
46 Kacprzycki Olaf Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Olo Solo
47 Łapanowski Jacenty Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Dzika Czesia opłacono
48 Łapanowska Kamila Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Dzika Czesia opłacono
49 Szmyt Barbara Warszawa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Klub InO STOWARZYSZE opłacono
50 Walczyna Dariusz Warszawa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Klub InO STOWARZYSZE opłacono
51 Nogalski Radosław Warszawa TP 25km piesza (2 termin) opłacono
52 Łazowski Krzysztof Warszwa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Łaziki KInO Stowarzysze opłacono
53 Łazowska Sylwia Warszwa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Łaziki KInO Stowarzysze opłacono
54 Zajączkowski Piotr Warszwa TP 25km piesza (1 termin) opłacono
55 Pręcikowski Rysiek Wieliczka TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO opłacono
56 Kapustka Wojciech Żory TP 25km piesza (1 termin) ArsBona opłacono


Wyświetleń: 6878

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ