Maraton na Orientację __  Jaszczur - Knyszyńskie Knieje
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gryszkalis Tymoteusz Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
2 Zajączkowski Piotr Warszwa TP 25km piesza (1 termin) opłacono
3 Trafas Joanna Kicin TP 25km piesza (2 termin) opłacono
4 Siemieniuk Krzysztof Dobrzyniewo Duże TP 25km piesza (1 termin) opłacono
5 Siemieniuk Marta Dobrzyniewo Duże TP 25km piesza (1 termin) opłacono
6 Toborek Katarzyna Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
7 Toborek Michał Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
8 Malinowska Elżbieta Lublin TP 25km piesza (1 termin) opłacono
9 Pręcikowski Rysiek Wieliczka TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO opłacono
10 Michalski Piotr Piaseczno TNP 50km nie-piesza (1 termin) LPRO opłacono
11 Nogalski Radosław Warszawa TP 25km piesza (2 termin) opłacono
12 Gryszkalis Marcin Łódź TP 25km piesza (1 termin) opłacono
13 Dybul Magdalena Poznań TP 25km piesza (3 termin w bazie) +JT opłacono
14 Duszak Dorota Brwinów TP 25km piesza (1 termin) 2PU opłacono
15 Duszak Liwia Brwinów TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) 2PU opłacono
16 Duszak Arkadiusz Brwinów TP 25km piesza (1 termin) 2PU opłacono
17 Kapustka Wojciech Żory TP 25km piesza (1 termin) ArsBona opłacono
18 Herbszt Marta Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
19 Herbszt Wojciech Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
20 Kosiorek Paweł Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
21 Kosiorek Małgorzata Ełk TP 25km piesza (1 termin) daleko jeszcze? opłacono
22 Kosiorek Tymon Ełk TP 25km piesza (1 termin+zniżka**) daleko jeszcze? opłacono
23 Porębski Marek Targowisko TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) PMnO, LPRO Dziewiąty opłacono
24 Łapanowski Jacenty Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Dzika Czesia opłacono
25 Łapanowska Kamila Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Dzika Czesia opłacono
26 Niedźwiecki Paweł Ełk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO GeoOrient Ełk opłacono
27 Prądzyński Jarosław Ełk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO GeoOrient Ełk opłacono
28 Prądzyńska Sylwia Ełk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO GeoOrient Ełk opłacono
29 Michalski Adam Piaseczno TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Hałabała opłacono
30 Zaremba Marek Łęka Mroczeńska TP 50km piesza (2 termin) PMnO, LPRO Kamikadze
31 Kupczak Grzegorz Mroczeń TP 50km piesza (2 termin) PMnO, LPRO Kamikadze
32 Olbryś Stanisław Olbryś Nasielsk TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO KB Legionowo opłacono
33 Szmyt Barbara Warszawa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Klub InO STOWARZYSZE opłacono
34 Walczyna Dariusz Warszawa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Klub InO STOWARZYSZE opłacono
35 Wrona Marek Pruszcz Gdański TP 25km piesza (1 termin) Leśny Dziad opłacono
36 Wrona Małgorzata Pruszcz Gdański TP 25km piesza (2 termin) Leśny Dziad opłacono
37 Wrona Maja Pruszcz Gdański TP 25km piesza (2 termin) Leśny Dziad opłacono
38 Wrona Michał Pruszcz Gdański TP 25km piesza (2 termin) Leśny Dziad opłacono
39 Bielawiec Magdalena Białystok TP 25km piesza (2 termin) Luzerki z Maderki opłacono
40 Lisowska Agata Białystok TP 25km piesza (2 termin) Luzerki z Maderki opłacono
41 Łazowski Krzysztof Warszwa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Łaziki KInO Stowarzysze opłacono
42 Łazowska Sylwia Warszwa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Łaziki KInO Stowarzysze opłacono
43 Kacprzycki Olaf Warszawa TP 25km piesza (1 termin) Olo Solo
44 Trocha Roman Dzierżoniów TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Orientop Wrocław
45 Minniti Agnieszka Bielawa TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO Orientop Wrocław opłacono
46 Skoczyński Adam Piasek TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO PKT Plessino Pszczyna opłacono
47 Mikulski Łukasz Białystok TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO QWERTY opłacono
48 Kiełpiński Krzysztof Białystok TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO QWERTY opłacono
49 Rogucka-Zambrowska Natalia Białystok TP 50km piesza (1 termin) PMnO, LPRO QWERTY opłacono
50 Stanek Robert Szczecin TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) PMnO, LPRO RUDY KOT opłacono
51 Żegliński Grzegorz Szczecin TP 25km piesza (1 termin) Samarama opłacono
52 Żeglińska Agnieszka Szczecin TP 25km piesza (1 termin) Samarama opłacono
53 Pozorska Agnieszka Czersk TP 50km piesza (1 termin+zniżka**) PMnO, LPRO STK LUKS opłacono
54 Majkowska Ania Rzeszów TP 13km piesza (1 termin) Wataha Rzeszów opłacono
55 kamiński jarosław starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono
56 Kamińska Anna starogard gdański TP 25km piesza (1 termin) zygzak opłacono


Wyświetleń: 6879

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ