Charytatywny Test Coopera 2019

NUMER NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ MIEJSCOWOŚĆ KLUB GODZINA DYSTANS WYNIK ILOŚĆ RUND DOMIAR [M]
12 KARCZEWSKI TOMASZ M SOPOT 11:00 TEST COOPERA 2270 5 20
10 KORTALLA MIKOLAJ M SOPOT 11:00 TEST COOPERA 2080 4 280
4 STOPA KRZYSZTOF M SWAROŻYN K&K 11:00 TEST COOPERA 2620 5 370
9 ŚWIĄTKOWSKI DARIUSZ M BOJANO 11:00 TEST COOPERA 2640 5 390
8 WITKIEWICZ ZUZANNA M GDAŃSK 11:00 TEST COOPERA 1680 3 330
6 DUŻYŃSKA AGATA K GDAŃSK SPORTEVO 11:00 TEST COOPERA 2780 6 80
2 POCHRANOWICZ ALEKSANDRA K GDAŃSK 11:00 TEST COOPERA 3240 7 90
1 BURDA ROBERT M GDAŃSK BALT-T AGENCY 11:30 TEST COOPERA 2760 6 60
17 CIECHANOWSKA-MYSZKA ANETA K ŻUKOWO MYCHY 11:30 TEST COOPERA 1810 4 10
3 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA K SWAROŻYN K&K 11:30 TEST COOPERA 2410 5 160
19 KALINOWSKI MARCIN M GDAŃSK 11:30 TEST COOPERA 2670 5 420
11 KORTALLA MAŁGORZATA K SOPOT 11:30 TEST COOPERA 2400 5 150
16 MYSZKA EDYTA K GDAŃSK MYCHY 11:30 TEST COOPERA 1890 4 90
18 MYSZKA NIKOLA K ŻUKOWO MYCHY 11:30 TEST COOPERA 2080 4 280
15 MYSZKA RAFAŁ M GDAŃSK MYCHY 11:30 TEST COOPERA 2285 5 35
5 PAWLUCZUK MIŁOSZ M GDAŃSK SP 76 11:30 TEST COOPERA 2830 6 130
13 GÓRECKA MAGDALENA K GDYNIA SCHIBSTED TECH POLSKA 11:30 TEST COOPERA 2010 4 210
20 PODMOKŁY WIKTORIA K GDAŃSK SP NR 8 GDAŃSK 12:00 TEST COOPERA 2260 5 10
21 CHOJNOWSKA MAJA K GDAŃSK 12:00 TEST COOPERA 2290 5 40
23 STANKIEWICZ-ŁATWIS ANNA K SOPOT 12:30 TEST COOPERA 2330 5 80
22 ŻÓŁCIWSKA MICHALINA K SOPOT SP-7 SOPOT 12:30 TEST COOPERA 2270 5 20
25 KUŹMIŃSKI JAN M GDYNIA PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE STONOGA 12:30 TEST COOPERA 450 1
29 KWIATKOWSKA ANNA K SOPOT 13:00 TEST COOPERA 1350 3
28 KWIATKOWSKI JAN M SOPOT 13:00 TEST COOPERA 1350 3
37 OLSZAK KRZYSZTOF M GDAŃSK 13:00 TEST COOPERA 2590 5 340
24 STEPIEN MONIKA K GDANSK 13:00 TEST COOPERA 2420 5 170
30 MACHOŃ JULIUSZ M GDYNIA 13:00 TEST COOPERA 1670 3 320
31 TARNOWSKA KALINA K GDYNIA 13:00 TEST COOPERA 1670 3 320
32 OWCZAREK HUBERT M GDAŃSK SP50 13:00 TEST COOPERA 2660 5 410
33 LAURITSEN LISA K GDAŃSK SP 42 13:00 TEST COOPERA 2560 5 310
34 KUJAT JOANNA K GDYNIA KONTENER FORMY 13:00 TEST COOPERA 2290 5 40
35 WERNER MAGDA K GDAŃSK 13:00 TEST COOPERA 2330 5 80
36 WERNER DAWID M GDAŃSK ASPOMORZE 13:00 TEST COOPERA 3000 6 300
26 KWIATKOWSKA IRENA K SOPOT 13:30 TEST COOPERA 900 2
27 KWIATKOWSKI JAKUB M SOPOT 13:30 TEST COOPERA 900 2
40 NAWRA ANNA K GDAŃSK 13:30 TEST COOPERA 1700 3 350
39 NAWRA STANISŁAW M GDAŃSK SP57 W GDAŃSKU 13:30 TEST COOPERA 1730 3 380
38 NAWRA PRZEMYSŁAW M GDAŃSK 13:30 TEST COOPERA 2000 4 200
41 KWIATKOWSKI RADOSŁAW JAN MAXYMILIAN M GDAŃSK CWZIU1 GDAŃSK 13:30 TEST COOPERA 1870 4 70
44 REDZIMSKI WOJCIECH M PĘPOWO 13:30 TEST COOPERA 3020 6 320
43 REDZIMSKI MATEUSZ M PĘPOWO 13:30 TEST COOPERA 2210 4 410
42 REDZIMSKI FILIP M PĘPOWO ZSE W GDAŃSKU 13:30 TEST COOPERA 2660 5 410
31 TARNOWSKA KALINA K GDYNIA 14:00 TEST COOPERA 2320 5 70
34 KUJAT JOANNA K GDYNIA KONTENER FORMY 14:00 TEST COOPERA 2170 4 370
47 GLINIANY OLIWER M GDYNIA SP 12 14:00 TEST COOPERA 1630 3 280
50 GLINIANY MONIKA K GDYNIA 14:00 TEST COOPERA 1630 3 280
48 SUBOCZ KLAUDIA K GDAŃSK 14:00 TEST COOPERA 1930 4 130
49 BIENIEWSKI KACPER M GDAŃSK SP79 GDAŃSK 14:00 TEST COOPERA 1940 4 140
46 GLINIANY KINGA K GDYNIA SP 12 14:00 TEST COOPERA 2150 4 350
45 KUJAT ALEKSANDER M GDYNIA PRZEDSZKOLE MALUTKOWO 14:00 TEST COOPERA 2170 4 370
51 MALKOV DENYS M SOPOT 14:00 TEST COOPERA 1770 3 420
54 KATA POLA K GDYNIA PODSTAWOWA 14:00 TEST COOPERA 1790 3 440
53 SKABARA BLANKA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 14:00 TEST COOPERA 1570 3 220
52 SKABARA IGOR M GDYNIA 14:00 TEST COOPERA 1570 3 220
56 MATERNIK MICHAŁ M GDAŃSK 14:30 TEST COOPERA 2580 5 330
57 MATERNIK STANISŁAW M GDAŃSK STDZ 14:30 TEST COOPERA 2820 6 120
59 CHALASCIAK MARIUSZ M GDAŃSK 14:30 TEST COOPERA 940 2 40
58 ZALEWSKI JAN M 14:30 TEST COOPERA 1350 3
60 OŻGA DASTIN M SŁUPSK 14:30 TEST COOPERA 1750 3 400
61 PLECKE NIKODEM M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 3 14:30 TEST COOPERA 1020 2 120
55 CABAN KATARZYNA K GDAŃSK 14:30 TEST COOPERA 1350 3
64 JAJUS JACEK M GDANSK 15:00 TEST COOPERA 2910 6 210
63 JAJUS ROBERT M GDAŃSK 15:00 TEST COOPERA 2790 6 90
62 JAJUS WERONIKA K GDAŃSK 15:00 TEST COOPERA 1920 4 120
68 SZCZEPAŃSKI ARTUR M GDAŃSK 15:00 TEST COOPERA 2510 5 260
69 SZCZEPAŃSKI GRACJAN M GDAŃSK 15:00 TEST COOPERA 2790 6 90
65 JAGODZIŃSKA ALICJA K GDAŃSK 15:00 TEST COOPERA 2150 4 350
66 KORENKIEWICZ AGNIESZKA K GDYNIA 15:00 TEST COOPERA 2420 5 170
67 ZWOLIŃSKA JOANNA K GDAŃSK 15:00 TEST COOPERA 1460 3 110
70 STYN WERONIKA K GDAŃSK 15:00 TEST COOPERA 1460 3 110
71 STYN ALICJA K GDAŃSK 15:00 TEST COOPERA 1460 3 110
74 GÓRZNY RAFAŁ M SOPOT 15:00 TEST COOPERA 1940 4 140
73 GÓRZNA KORNELIA K SOPOT SP 15:00 TEST COOPERA 1920 4 120
72 RUSEK PATRYK M GDAŃSK 15:00 TEST COOPERA 2460 5 210
75 GADAMSKA-KABATA PAULINA K GDAŃSK 15:30 TEST COOPERA 1590 3 240
76 KABATA JAN M GDAŃSK 15:30 TEST COOPERA 1590 3 240
14 DENERT JAN M AUGUSTÓW GOOD TIME 15:30 TEST COOPERA 2700 6
77 SHKURATAVA TATSIANA K GDYNIA 15:30 TEST COOPERA 1880 4 80
78 PIETRUCZUK MARYSIA K GDYNIA 15:30 TEST COOPERA 1260 2 360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ