Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jędyczek Marcin | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
2 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Pozostali uczestnicy | Davids CamStudio | opłacono |
3 | Hora Anna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
4 | Kuś Tomasz | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | MIRAZ RACE TEAM | |
5 | Kempny Arkadiusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
6 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
7 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
8 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
9 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | silesia running team | |
10 | Sojda Sylwia | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
11 | Rydel Radosław | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
12 | Rydel Alicja | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||
13 | Rydel Amelia | Katowice | Polska | Małżeństwa | ||
14 | Nocoń Klaudia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
15 | Madejczyk Jędrzej | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
16 | Stasiorek Natalia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono |
17 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
18 | Bienek Lila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono |
19 | Piasecki Lech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
20 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
21 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
22 | Żak Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
23 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
24 | Idzikowski Adam | Świętochłowice | Polska | Małżeństwa | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | |
25 | Idzikowska Angelika | Świętochłowice | Polska | Małżeństwa | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | |
26 | wesoły Piotr | katowice | Polska | Małżeństwa | Lubię Burpees'y | opłacono |
27 | Wójtowicz Szymon | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
28 | Wójtowicz Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
29 | Wójtowicz Teresa | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
30 | Wójtowicz Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
31 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
32 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
33 | Filipek Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Saint-Gobain SQUAD | |
34 | Janowski FRANCISZEK | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Team Pro | |
35 | Janowski Jan | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Team Pro | |
36 | BIAŁAS TOMEK | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
37 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
38 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
39 | Wochnik Ewa | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Lubię Burpees'y | opłacono |
40 | Wochnik Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
41 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
42 | Dolistowska Ewa | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
43 | Kaszewski Igor | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
44 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
45 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
46 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
47 | Student Ludmiła | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
48 | Krajczy Stefan | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
49 | Krajczy Ewa | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
50 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
51 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
52 | Budka Iwona | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
53 | Dziedzic Dorota | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
54 | Koziołek Ryszard | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
55 | Otoka Katarzyna | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
56 | Żylak Danuta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
57 | Przystolik Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADEA | opłacono |
58 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
59 | Zyg Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
60 | Zyg Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
61 | BUJOCZEK PIOTR | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
62 | Bujoczek MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
63 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
64 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani nauczyciele | opłacono |
65 | Paruzel-Osojca Joanna | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani nauczyciele | opłacono |
66 | Nowakowska Halina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono |
67 | Dziewięcka Jadwiga | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono |
68 | Nowakowska Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | opłacono |
69 | Nowakowska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono |
70 | Dziekański Gustaw | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Marta Dziekańska | opłacono |
71 | Dziekańska Maja | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | W pogoni za duchem | opłacono |
72 | Dziekański Marcin | Będzin | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono |
73 | Dziekańska Marta | Będzin | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono |
74 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ohio Team | opłacono |
75 | Stypka Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
76 | Stypka Artur | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono |
77 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | opłacono |
78 | Maceluch Krystyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
79 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
80 | Komar Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
81 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
82 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
83 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augusteam | opłacono |
84 | Faszczowy Marzena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
85 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
86 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
87 | Niedziela Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
88 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
89 | Ptasik Agnieszka | Koziegłowy | Polska | Pozostali uczestnicy | Uniwersytet Wrocławski | opłacono |
90 | Ptasik Izabela | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
91 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
92 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ekipa Na Kijach | opłacono |
93 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
94 | Moskwa Karolina | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Batory Loto | opłacono |
95 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
96 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
97 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
98 | Koziołek Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
99 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
100 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
Wyświetleń: 14757