Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#czeladzbiega | |||||||||
1 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Małżeństwa | #czeladzbiega | opłacono | ||||
ADEA | |||||||||
2 | Przystolik Magdalena | Katowice | Pozostali uczestnicy | ADEA | opłacono | ||||
AZS AWF Katowice Judo | |||||||||
3 | Adamoszek Karol | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | AZS AWF Katowice Judo | opłacono | ||||
4 | Adamoszek Bartosz | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | AZS AWF Katowice Judo | opłacono | ||||
Augusteam | |||||||||
5 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Małżeństwa | Augusteam | opłacono | ||||
August time | |||||||||
6 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | August time | opłacono | ||||
Ała Ała | |||||||||
7 | Alicja Krawczyk | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ała Ała | opłacono | ||||
8 | Krawczyk Danuta | Katowice | Małżeństwa | Ała Ała | opłacono | ||||
9 | Krawczyk Piotr | Katowice | Małżeństwa | Ała Ała | opłacono | ||||
10 | Nędza Jadwiga | Katowice | Pozostali uczestnicy | Ała Ała | opłacono | ||||
BWH | |||||||||
11 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Pozostali uczestnicy | BWH | |||||
Batory Loto | |||||||||
12 | Moskwa Karolina | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Batory Loto | opłacono | ||||
CHOMA SPORT TRENER | |||||||||
13 | Dudek Przemyslaw | Tychy | Pozostali uczestnicy | CHOMA SPORT TRENER | opłacono | ||||
Carbon OCR Racing Team | |||||||||
14 | Wochnik Marek | Katowice | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono | ||||
15 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono | ||||
Davids CamStudio | |||||||||
16 | Sobczyk Dawid | Brynek | Pozostali uczestnicy | Davids CamStudio | opłacono | ||||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
17 | Kotowska Karolina | Gliwice | Pozostali uczestnicy | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
18 | Dolistowska Ewa | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
19 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
20 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
21 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
22 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
23 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
24 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
25 | Kopala Marek | Ruda Śląksa | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
Ekipa na Kijach | |||||||||
26 | Osadnik Adam | Bytom | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | opłacono | ||||
Energoprojekt-Katowice | |||||||||
27 | Marek Franciszek | Katowice | Pozostali uczestnicy | Energoprojekt-Katowice | opłacono | ||||
Famuła Team | |||||||||
28 | Famuła Anna | Katowice | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono | ||||
29 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono | ||||
GBK Sarenki | |||||||||
30 | Stasiorek Natalia | Katowice | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono | ||||
31 | Bienek Lila | Katowice | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | opłacono | ||||
Grzybowa Biega | |||||||||
32 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono | ||||
33 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono | ||||
Harciole Świony | |||||||||
34 | KRZYMOWSKI DAREK | CHORZÓW | Pozostali uczestnicy | Harciole Świony | opłacono | ||||
Harciole Świętochłowice | |||||||||
35 | Mierzchała Ilona Mierzchała | Katowice | Pozostali uczestnicy | Harciole Świętochłowice | opłacono | ||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
36 | Barchanowska Lucyna | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
37 | Barchanowski Wojciech | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
38 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
39 | Żak Tomasz | Katowice | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono | ||||
40 | Kaszewski Igor | Katowice | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono | ||||
41 | Koziołek Iwona | Katowice | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono | ||||
42 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono | ||||
43 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono | ||||
44 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono | ||||
45 | Witała Marzena | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
46 | Witała Piotr | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
JAPOŃSKA | |||||||||
47 | WIĘCKOWSKA ANNA | KATOWICE | Dzieci i młodzież do lat 18 | JAPOŃSKA | opłacono | ||||
48 | WIĘCKOWSKA URSZULA | KATOWICE | Pozostali uczestnicy | JAPOŃSKA | opłacono | ||||
KS Forma Wodzisław | |||||||||
49 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Pozostali uczestnicy | KS Forma Wodzisław | opłacono | ||||
KS Victoria Trzebinia | |||||||||
50 | Kulawiak Julia | Trzebinia | Dzieci i młodzież do lat 18 | KS Victoria Trzebinia | |||||
KW GLIWICE | |||||||||
51 | chrzanowski mariusz | gliwice | Pozostali uczestnicy | KW GLIWICE | opłacono | ||||
Katowice | |||||||||
52 | Zyg Jolanta | Katowice | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono | ||||
53 | Zyg Mateusz | Katowice | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
54 | Górnik Jerzy | katowice | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | opłacono | ||||
Klub Biegaczy JYSK | |||||||||
55 | Siarczyński Sławomir Siarczyński | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | Klub Biegaczy JYSK | opłacono | ||||
Lake Runners Tychy | |||||||||
56 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Pozostali uczestnicy | Lake Runners Tychy | opłacono | ||||
Lubię Burpees'y | |||||||||
57 | wesoły Piotr | katowice | Małżeństwa | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
58 | Wochnik Ewa | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
59 | Goryczka Tomasz | Katowice | Małżeństwa | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
60 | Ciepiela Anna | Gródków | Małżeństwa | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
61 | Rymanowska Anna | Katowice | Małżeństwa | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
MIRAZ RACE TEAM | |||||||||
62 | Kuś Tomasz | Świętochłowice | Pozostali uczestnicy | MIRAZ RACE TEAM | |||||
MK team | |||||||||
63 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Pozostali uczestnicy | MK team | opłacono | ||||
Marta Dziekańska | |||||||||
64 | Dziekański Gustaw | Będzin | Dzieci i młodzież do lat 18 | Marta Dziekańska | opłacono | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
65 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Pozostali uczestnicy | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
Nordic Walking Stadion Śląski | |||||||||
66 | Wolny Barbara | Katowice | Małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | ||||
67 | Wolny Leszek | Katowice | Małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | ||||
Ohio Team | |||||||||
68 | Stypka Magdalena | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ohio Team | opłacono | ||||
69 | Stypka Anna | Katowice | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono | ||||
70 | Stypka Artur | KATOWICE | Małżeństwa | Ohio Team | opłacono | ||||
Paderewa | |||||||||
71 | Nowakowska Halina | Katowice | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono | ||||
72 | Dziewięcka Jadwiga | Tychy | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono | ||||
73 | Nowakowska Hanna | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | opłacono | ||||
74 | Nowakowska Katarzyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono | ||||
75 | Rembacz Michał | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | opłacono | ||||
76 | Rembacz Zdzisław | Katowice | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono | ||||
77 | Rydzewska Anna | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
78 | Rembacz Konrad | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
79 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | opłacono | ||||
80 | Nowakowski Aleksander | Katowice | Pozostali uczestnicy | Paderewa | opłacono | ||||
Rebellion of Free Runners | |||||||||
81 | Bosiacka Marta | Świętochłowice | Pozostali uczestnicy | Rebellion of Free Runners | opłacono | ||||
SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | |||||||||
82 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Pozostali uczestnicy | SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
83 | Płaszczewska Jolanta | Katowice | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
84 | Lebioda Paweł | Katowice | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
85 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
86 | Czempik Aniela | Chorzów | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
Saint-Gobain SQUAD | |||||||||
87 | Filipek Grzegorz | Katowice | Pozostali uczestnicy | Saint-Gobain SQUAD | |||||
88 | Kowal Dariusz | Olkusz | Małżeństwa | Saint-Gobain SQUAD | opłacono | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
89 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Małżeństwa | Seba Lubi Lotać | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
90 | Sojda Sylwia | Siemianowice | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
91 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono | ||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
92 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono | ||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
93 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | opłacono | ||||
Slow Jogging Gliwice | |||||||||
94 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Pozostali uczestnicy | Slow Jogging Gliwice | |||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
95 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
Stadion slaski | |||||||||
96 | Nieslony Ryszard | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Stadion slaski | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
97 | Czempik Kornelia | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono | ||||
98 | Gazda Dorota | Katowice | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono | ||||
TRUCHTACZ MYSŁOWICE | |||||||||
99 | Idzikowski Adam | Świętochłowice | Małżeństwa | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | |||||
100 | Idzikowska Angelika | Świętochłowice | Małżeństwa | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | |||||
Team Pro | |||||||||
101 | Janowski FRANCISZEK | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Team Pro | |||||
102 | Janowski Jan | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Team Pro | |||||
Trener personalny | |||||||||
103 | Gajerska Marta | Tarnowskie Góry | Pozostali uczestnicy | Trener personalny | |||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
104 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
105 | Cieśla Urszula | Katowice | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
Uniwersytet Wrocławski | |||||||||
106 | Ptasik Agnieszka | Koziegłowy | Pozostali uczestnicy | Uniwersytet Wrocławski | opłacono | ||||
Wojciech Smakosz | |||||||||
107 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Wojciech Smakosz | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
108 | Dziekańska Maja | Będzin | Dzieci i młodzież do lat 18 | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
109 | Dziekański Marcin | Będzin | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
110 | Dziekańska Marta | Będzin | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
Yellobike | |||||||||
111 | Sulejewski Dariusz | Katowice | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono | ||||
112 | Borek Paulina | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Yellobike | |||||
113 | Borek Joanna | Katowice | Pozostali uczestnicy | Yellobike | |||||
Zabiegani nauczyciele | |||||||||
114 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Małżeństwa | Zabiegani nauczyciele | opłacono | ||||
115 | Paruzel-Osojca Joanna | Ornontowice | Małżeństwa | Zabiegani nauczyciele | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
116 | Jędyczek Marcin | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
117 | Hora Anna | Chorzów | Pozostali uczestnicy | ||||||
118 | Kempny Arkadiusz | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
119 | Lara Tomasz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
120 | Lara Izabela | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
121 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
122 | Rydel Radosław | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
123 | Rydel Alicja | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
124 | Rydel Amelia | Katowice | Małżeństwa | ||||||
125 | Nocoń Klaudia | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
126 | Madejczyk Jędrzej | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
127 | Piasecki Lech | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
128 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
129 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
130 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
131 | Wójtowicz Szymon | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
132 | Wójtowicz Antoni | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
133 | Wójtowicz Teresa | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
134 | Wójtowicz Marek | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
135 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
136 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
137 | BIAŁAS TOMEK | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
138 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
139 | Gogolin Anna | Zabrze | Pozostali uczestnicy | ||||||
140 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
141 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
142 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
143 | Urlik Piotr | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
144 | Student Ludmiła | Rybnik | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
145 | Krajczy Stefan | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
146 | Krajczy Ewa | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
147 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
148 | Lubowiecki Adam | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
149 | Budka Iwona | Rybnik | Pozostali uczestnicy | ||||||
150 | Dziedzic Dorota | Rybnik | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
151 | Koziołek Ryszard | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
152 | Otoka Katarzyna | Rybnik | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
153 | Żylak Danuta | Rybnik | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
154 | BUJOCZEK PIOTR | BYTOM | Małżeństwa | opłacono | |||||
155 | Bujoczek MILENA | BYTOM | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
156 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Małżeństwa | opłacono | |||||
157 | Maceluch Krystyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
158 | Maceluch Marta | Rybnik | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
159 | Komar Aleksandra | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
160 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
161 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
162 | Faszczowy Marzena | Tychy | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
163 | Wyród Maciej | Tychy | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
164 | Wyród Justyna | Tychy | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
165 | Niedziela Krzysztof | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
166 | Ptasik Izabela | Koziegłowy | Małżeństwa | opłacono | |||||
167 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Małżeństwa | opłacono | |||||
168 | Przystolik Julia | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
169 | Barczyk Piotr | Chorzów | Pozostali uczestnicy | ||||||
170 | Przystolik Ewa | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
171 | Komuda Maksymilian | Bytom | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
172 | Komuda Oliwier | Bytom | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
173 | Komuda Justyna | Bytom | Małżeństwa | opłacono | |||||
174 | Komuda Tomasz | Bytom | Małżeństwa | opłacono | |||||
175 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
176 | Fijałkowska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
177 | Saternus Iwona | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
178 | Hermann Matthias | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
179 | Osojca Damian | Gliwice, śląskie | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
180 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
181 | Wysocki Piotr | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
182 | Skrzydło Marcin | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
183 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
184 | Śmietana Aneta | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
185 | Trześniowska Aleksandra | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
186 | Rams-Stypka Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
187 | Stypka Maciej | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
188 | Wojańczyk Bartosz | Toporowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
189 | Głodkowski Nikodem | Toporowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
190 | Skupień Olga | Toporowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
191 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
192 | Wójcik Jerzy | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
193 | Wysocki Mariusz | katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
194 | Wysocka Katarzyna | katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
195 | Adamaszek Iwona | Mikołów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
196 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
197 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
198 | Wiesner Tomasz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
199 | Wiesner Stanisława | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
200 | Łączek Patrycja | KAtowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
201 | Łączek Mateusz | KAtowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
202 | Łączek Jolanta | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
203 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
204 | Smołka Dominik | Mikołów | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
205 | Smołka Wojciech | Mikołów | Pozostali uczestnicy | ||||||
206 | Holecka Kinga | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
207 | Holecka Beata | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
208 | liszka monika | świętochłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
209 | Majek Krzysztof | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
210 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
211 | Kowal Anna | Olkusz | Małżeństwa | opłacono | |||||
212 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
213 | Świgoń Katarzyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
214 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
215 | Wiater Tomasz | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
216 | Mroczek Danuta | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
217 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Małżeństwa | opłacono | |||||
218 | Witała Oskar | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
219 | Kubacka Monika | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
220 | Krzyżowska Karolina | Orzesze | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
221 | Marzec Janina | Gliwice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
222 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Pozostali uczestnicy | ||||||
223 | Bażan Bożena | Rybnik | Małżeństwa | opłacono | |||||
224 | Bażan Piotr | Rybnik | Małżeństwa | opłacono | |||||
225 | Seweryn Angelika | Kobiór | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
226 | Cała Katarzyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
227 | Tatuś Renata | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
228 | Mazur Agnieszka | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
229 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
230 | Kondziołka Zbigniew | Mikołów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
231 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
232 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
233 | Sobol Jan | Kraków | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
234 | Sobol Pawel | Kraków | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
235 | Kania Jakub | Łaziska Górne | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
236 | Kania Michał | Łaziska Górne | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
237 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Małżeństwa | opłacono | |||||
238 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Małżeństwa | opłacono | |||||
239 | Wysota Michał | Sosnowiec | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
240 | Kośny Justyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
241 | Kurowski Witold | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
242 | Stypiński Ewa | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
243 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Małżeństwa | opłacono | |||||
244 | Madejczyk Ewa | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
245 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
246 | Milczarek Wiktor | MYSZKÓW | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
247 | Łukaszkiewicz Ewa | MYSZKÓW | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
248 | Zimoński Michał | MYSZKÓW | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
249 | Wcisło Piotr | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
250 | Wcisło Dariusz | Katowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
251 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | Pozostali uczestnicy | ||||||
252 | Łuszcz Zbigniew | Bytom | Małżeństwa | ||||||
253 | Stolorz Arkadiusz | Mysłowice | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
254 | Dejneka Jarosław | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
255 | Różycki Miłosz | Mikołów | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
256 | Różycka Lena | Mikołów | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
257 | Różycka Marta | Mikołów | Małżeństwa | ||||||
258 | Różycki Marek | Mikołów | Małżeństwa | ||||||
259 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Małżeństwa | ||||||
260 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
261 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ||||||
262 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Małżeństwa | ||||||
263 | Krawiec Sławek | Bobrowniki | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
264 | Piech Dawid | Chorzów | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
265 | Galicki Konrad | Zabrze | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
266 | Domagała Katarzyna | Katowice | Pozostali uczestnicy | ||||||
267 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
268 | HAŁASEK IZABELA | Siemianowice Śląskie | Pozostali uczestnicy | ||||||
269 | GABRYŚ ADRIAN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
270 | Kulawiak Emil | Trzebinia | Pozostali uczestnicy | ||||||
271 | Pietrzyńska-Flak Katarzyna | Chorzów | Pozostali uczestnicy | ||||||
272 | Dańczura Klaudia | KNURÓW | Pozostali uczestnicy | ||||||
273 | Betka Bartłomiej | Będzin | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
274 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |||||
byle do przodu MW | |||||||||
275 | MUCHOWSKA MARIA | TYCHY | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono | ||||
276 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono | ||||
silesia running team | |||||||||
277 | Duda Krzysztof | Mikołów | Pozostali uczestnicy | silesia running team | |||||
sp.nr 67 katowice | |||||||||
278 | Wysocka Kinga | katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | sp.nr 67 katowice | opłacono | ||||
279 | Wysocki Dawid | katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | sp.nr 67 katowice | opłacono | ||||
Łaziskie Łaziki | |||||||||
280 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Pozostali uczestnicy | Łaziskie Łaziki | opłacono | ||||
ŚWIRY STELA | |||||||||
281 | Adamiak Edyta | Skoczów | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
Wyświetleń: 14817