Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chrubasik Mariola | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
2 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | opłacono |
3 | Dombrowska-Rola Renata | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | opłacono |
4 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
5 | MAJDA ROBERT | ORZESZE | Polska | Pozostali uczestnicy | 1976 | opłacono |
6 | Kurowski Witold | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
7 | Zydroń Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono |
8 | Wójtowicz Szymon | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
9 | Wójtowicz Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
10 | Wójtowicz Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
11 | Wójtowicz Teresa | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
12 | Szczucki Krzysztof | Żory | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
13 | Wójtowicz Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
14 | Nowakowska Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota ( Nowakowscy ) | opłacono |
15 | Wójtowicz Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
16 | Nowakowski Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota ( Nowakowscy ) | opłacono |
17 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
18 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
19 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
20 | Binasik Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
21 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
22 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
23 | Skrzydło Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
24 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
25 | Leiszner Izabela Leiszner | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
26 | Gierok Alicja | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Biegam bo lubie | opłacono |
27 | Dudek Przemyslaw | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | CHOMA SPORT TRENER | opłacono |
28 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
29 | Gierok Anna | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Biegam bo lubie | opłacono |
30 | Gierok Beata | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam bo lubie | opłacono |
31 | Dzik Mirosław | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
32 | Stachowiak Beata | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
33 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | |
34 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
35 | Wysocki Dawid | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Sp67 katowice | opłacono |
36 | Wysocka Kinga | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Sp67 katowice | opłacono |
37 | Wysocki Mariusz | katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
38 | Wysocka Katarzyna | katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
39 | RYDEL Radosław | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
40 | RYDEL Alicja | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
41 | RYDEL Sławomir | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
42 | Rydel Amelia | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
43 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Amator | opłacono |
44 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
45 | Cieślik Teresa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
46 | Misztal Aleksandra | Siemianowice Slaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Rozbiegane frelki | opłacono |
47 | Puchała Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
48 | Barchanowski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
49 | Barchanowska Lucyna | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
50 | WIĘCKOWSKA ANNA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | JAPOŃSKA | opłacono |
51 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
52 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
53 | Sojda Sylwia | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
54 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
55 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono |
56 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
57 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ekipa Na Kijach | opłacono |
58 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
59 | Frelek Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PwC Service Delivery Center | opłacono |
60 | Miernik Piotr | Bielsko-Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
61 | Giermek Lucjan | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
62 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
63 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
64 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ekipa Na Kijach | opłacono |
65 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
66 | Osojca Mariusz | ORNONTOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
67 | Świgoń Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
68 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
69 | Saternus Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
70 | HERMANN Matthias | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
71 | Wawro Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
72 | Bednarska Bernadetta | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
73 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
74 | Kornas Edyta | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
75 | Kornas Patrycjusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
76 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
77 | Wiesner Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
78 | Wiesner Stanisława | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
79 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
80 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
81 | Szczypka Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
82 | Szczypka Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Zoran Henryk | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Panda Team | |
84 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
85 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
86 | Ślosarczyk Gabrysia | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
87 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | opłacono |
88 | Kania Jakub | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
89 | Kania Michał | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
90 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
91 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
92 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | KS Forma Wodzisław | opłacono |
93 | Adamiec Natalia Adamiec | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
94 | Zyg Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
95 | Zyg Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
96 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
97 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
98 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
99 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
100 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
Wyświetleń: 15784