Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chrubasik Mariola | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
2 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
3 | MAJDA ROBERT | ORZESZE | Polska | Pozostali uczestnicy | 1976 | opłacono |
4 | Kurowski Witold | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
5 | Zydroń Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono |
6 | Szczucki Krzysztof | Żory | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
7 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
8 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
9 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
10 | Binasik Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
11 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
12 | Skrzydło Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
13 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
14 | Leiszner Izabela Leiszner | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
15 | Dudek Przemyslaw | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | CHOMA SPORT TRENER | opłacono |
16 | Gierok Beata | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam bo lubie | opłacono |
17 | Dzik Mirosław | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
18 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | |
19 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Amator | opłacono |
20 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
21 | Cieślik Teresa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
22 | Misztal Aleksandra | Siemianowice Slaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Rozbiegane frelki | opłacono |
23 | Puchała Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
24 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
25 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
26 | Sojda Sylwia | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
27 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
28 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
29 | Frelek Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PwC Service Delivery Center | opłacono |
30 | Miernik Piotr | Bielsko-Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
31 | Giermek Lucjan | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
32 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
33 | Świgoń Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
34 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
35 | Saternus Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
36 | HERMANN Matthias | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
37 | Wawro Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
38 | Bednarska Bernadetta | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
39 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
40 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
41 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
42 | Szczypka Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
43 | Szczypka Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
44 | Zoran Henryk | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Panda Team | |
45 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
46 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
47 | Ślosarczyk Gabrysia | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
48 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | opłacono |
49 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | KS Forma Wodzisław | opłacono |
50 | Adamiec Natalia Adamiec | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
51 | Zyg Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
52 | Zyg Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
53 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
54 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
55 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
56 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
57 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
58 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
59 | Furich Dariusz | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
60 | Komar Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
61 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Bałtycka | opłacono |
62 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ROCK AREA FANS | opłacono |
63 | Więcek Magda | KAtowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
64 | Łączek Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
65 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
66 | Żak Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | opłacono |
67 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Rozbiegane Mysłowice | opłacono |
68 | Maceluch Krystyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
69 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
70 | Osojca Damian | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
71 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
72 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
73 | Wyrwich Angelika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
74 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
75 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
76 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
77 | Łopata Michał Łopata | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
78 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
79 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
80 | Wilk Sylwia | Paniówki | Polska | Pozostali uczestnicy | ABC Sylwia Wilk | opłacono |
81 | Lachera Kamila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CSC Adventure Academy | |
82 | Adamska Ewa Adamska | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
84 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
85 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
86 | Sobol Pawel | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
87 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
88 | Majek Zbigniew | CHORZÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
89 | Tulin Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
90 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
91 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono |
92 | Leszczyk Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
93 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
94 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
95 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | silesia running team | opłacono |
96 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
97 | Wiater Tomasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
98 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
99 | Krzemień Bartosz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
100 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 15828