Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczucki Krzysztof | Żory | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
2 | Stalmach MArek | Żory | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
3 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
4 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
5 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
6 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
7 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
8 | Chrubasik Mariola | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
9 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
10 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | KS Forma Wodzisław | opłacono |
11 | KUČERKA KATARZYNA | WISŁA | Polska | Małżeństwa | Kasia i Kuba | opłacono |
12 | Kučerka Jakub | Wisła | Czechy | Małżeństwa | Kasia i Kuba | opłacono |
13 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Lake Runners Tychy | opłacono |
14 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
15 | Bednarska Bernadetta | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
16 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
17 | Dudek Przemyslaw | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | CHOMA SPORT TRENER | opłacono |
18 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
19 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Amator | opłacono |
20 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | NORDICUS Strzybnica | opłacono |
21 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono |
22 | KOT Karina | TARNOWSKIE GORY | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
23 | Bosiacka Marta | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Rebellion of Free Runners | |
24 | PIERNIK RADOSŁAW | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | 6300 | |
25 | liszka monika | świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
26 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
27 | Pałaży Nina | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
28 | Idzikowska Angelika | Świętochłowice | Polska | Małżeństwa | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono |
29 | Idzikowski Adam | Świętochłowice | Polska | Małżeństwa | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
30 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
31 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
32 | KOT LESZEK | Strzybnica | Polska | Pozostali uczestnicy | NORDICUS | opłacono |
33 | Wysota Michał | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
34 | Balon Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
35 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
36 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
37 | Barchanowska Lucyna | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
38 | Barchanowski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
39 | Furich Dariusz | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
40 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
41 | Adamiec Natalia Adamiec | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
42 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | opłacono |
43 | Kurbiel Sylwia Kurbiel | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
44 | Herman Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
45 | Cichy Magda | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
46 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
47 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
48 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
49 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
50 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
51 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
52 | Kulik Dominika | Siemianowice ŚL | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
53 | Misztal Aleksandra | Siemianowice Slaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Rozbiegane frelki | opłacono |
54 | Sojda Sylwia | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
55 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
56 | Szymura Wojciech | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
57 | Szymura Kamil | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | opłacono |
58 | Bażan Piotr | Rybnik | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
59 | Bażan Bożena | Rybnik | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
60 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
61 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
62 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
63 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | opłacono |
64 | Zoran Henryk | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Panda Team | |
65 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
66 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ekipa Na Kijach | opłacono |
67 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
68 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
69 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
70 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Ekipa Na Kijach | opłacono |
71 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
72 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
73 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono |
74 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono |
75 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono |
76 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono |
77 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | August time | opłacono |
78 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
79 | Mroczek Danuta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
80 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
81 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
82 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
83 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
84 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
85 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
86 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
87 | Adamska Ewa Adamska | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
88 | Śmietana Aneta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
89 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
90 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
91 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | opłacono |
92 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
93 | Wilk Sylwia | Paniówki | Polska | Pozostali uczestnicy | ABC Sylwia Wilk | opłacono |
94 | Wilk Dawid | Paniówki | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | ABC Sylwia Wilk | opłacono |
95 | Krzyżowska Karolina | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
96 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
97 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
98 | Kornas Patrycjusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono |
99 | Kornas Edyta | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
100 | MAJDA ROBERT | ORZESZE | Polska | Pozostali uczestnicy | 1976 | opłacono |
Wyświetleń: 15969