Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Smołka Katarzyna Mikołów Kamionka Małżeństwa opłacono
202 Smołka Dominik Mikołów Kamionka Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
203 Smołka Wojciech Mikołów Kamionka Małżeństwa opłacono
204 Holecki Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
205 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
206 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
207 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Pozostali uczestnicy Daleko jeszcze? opłacono
208 Wysota Michał Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
209 Syrek Bogusław Katowice Małżeństwa opłacono
210 Syrek Elżbieta Katowice Małżeństwa opłacono
211 Łączek Mateusz Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
212 Łączek Patrycja Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
213 Łączek Bartłomiej Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
214 Krajczy Stefan Chorzów Małżeństwa opłacono
215 Krajczy Ewa Chorzów Małżeństwa opłacono
216 Lubowiecka Barbara Katowice Małżeństwa opłacono
217 Lubowiecki Adam Katowice Małżeństwa opłacono
218 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
219 Kurek Beata Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
220 Kurek Adam Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
221 Skrzypczyk Monika Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
222 Pałaży Nina Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
223 Borchert Marcin Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
224 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
225 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team opłacono
226 Cichy Magda Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
227 Kondziołka Zbigniew Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
228 Antosiewicz Bogdan Czeladź Małżeństwa opłacono
229 Antosiewicz Bogusława Czeladź Małżeństwa #czeladzbiega opłacono
230 Sobczyk Paweł Sarnów Pozostali uczestnicy opłacono
231 Adam Karolina Katowice Małżeństwa opłacono
232 SUCHODOLSKA KAMILA CZECHOWICE-DZIEDZICE Pozostali uczestnicy opłacono
233 liszka monika świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
234 KOT Karina TARNOWSKIE GORY Małżeństwa opłacono
235 Trocki Tomasz Czerwionka-Leszczyny Pozostali uczestnicy #biegambolubię opłacono
236 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do lat 18 Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
237 Szymura Wojciech Rybnik Pozostali uczestnicy Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
238 Stypiński Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
239 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
240 Dziemba Sonia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
241 Cieślak Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Paderewa opłacono
242 Rembacz Mirosława Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
243 Rembacz Zdzisław Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
244 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa opłacono
245 Rydzewska Anna Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
246 Rembacz Konrad Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
247 Nędza Jadwiga Katowice Pozostali uczestnicy Ała Ała opłacono
248 Ilska Bożena Ilska Katowice Pozostali uczestnicy Dom Kultury Zarzecze opłacono
249 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
250 Wolny Maciej Katowice Pozostali uczestnicy HURAGAN LIGOTA opłacono
251 GOSTYŃSKI MARCIN BIELSKO-BIAŁA Pozostali uczestnicy opłacono
252 Czapiewski Janusz Bieruń Pozostali uczestnicy Przenosimy góry opłacono
253 Kupibida Boguslawa Katowice Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team opłacono
254 Odias Dominika Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota
255 Kulik Dominika Siemianowice ŚL Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
256 Mieszczok Jolanta Mikołów Pozostali uczestnicy
257 Przechrzta Artur Łaziska Górne Pozostali uczestnicy
258 Hilaszek Marzena Gliwice Pozostali uczestnicy Slow Jogging Gliwice opłacono
259 Stalmach MArek Żory Pozostali uczestnicy
260 Herman Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
261 Madejczyk Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
262 Kurbiel Sylwia Kurbiel Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
263 Mroczek Danuta Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
264 Mroczek Jan Ruda Śl. Małżeństwa opłacono
265 Kluska Kazimierz Katowice Pozostali uczestnicy Katowicki Nordic Walking opłacono
266 Wiśniewski Sławomir Zabrze Małżeństwa opłacono
267 WIśniewska Marzanna Zabrze Małżeństwa opłacono
268 Tatuś Renata Chorzów Małżeństwa opłacono
269 Tatuś Sebastian Chorzów Małżeństwa Seba Lubi Lotać opłacono
270 Kotowska Karolina Gliwice Pozostali uczestnicy ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
271 Goryczka Tomasz Katowice Małżeństwa Lubię Burpees'y opłacono
272 Ciepiela Anna Gródków Małżeństwa Lubię Burpees'y opłacono
273 Mierzchała ILONA KATOWICE Pozostali uczestnicy Harciole Świony opłacono
274 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
275 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
276 PIERNIK RADOSŁAW Świętochłowice Pozostali uczestnicy 6300
277 Kwiatek Ireneusz Będzin Pozostali uczestnicy #byledomety opłacono
278 Sulejewski Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike opłacono
279 Kordon Anna Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
280 Gabor Aleksandra Chorzów Małżeństwa Żółwikersi opłacono
281 Przybylak Jakub Chorzów Małżeństwa opłacono
282 Krzyżowska Karolina Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
283 KOT LESZEK Strzybnica Pozostali uczestnicy NORDICUS opłacono
284 Dobras Marek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
285 Więczkowski Piotr Katowice Pozostali uczestnicy W Pogoni Za Duchem opłacono
286 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
287 Palczewski Przemek Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
288 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
289 KOBUS EWELINA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
290 Piasecki Lech Katowice Pozostali uczestnicy STADION ŚLĄSKI opłacono
291 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy NORDICUS Strzybnica opłacono
292 Płaszczewska Jokanta Katowice Pozostali uczestnicy STADION ŚLĄSKI opłacono
293 Zimoński Michał Myszków Pozostali uczestnicy
294 Lebioda Paweł Katowice Pozostali uczestnicy STADION ŚLĄSKI opłacono
295 Bogusławska Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy STADION ŚLĄSKI opłacono
296 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
297 chrzanowski mariusz gliwice Pozostali uczestnicy KW GLIWICE opłacono
298 Stolorz Arkadiusz Stolorz Mysłowice Pozostali uczestnicy opłacono
299 Walkowski Dariusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy August time opłacono
300 Słowik Katarzyna KATOWICE Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono


Wyświetleń: 6554

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ