Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Witkowska Eliza Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
2 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg główny (10 km) opłacono
3 Bacdorf Alicja Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking (6 km) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
4 Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking (6 km) LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
5 Szarszewski Stanisław Nowe Pieścirogi Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat
6 Szarszewski Tymoteusz Nowe Pieścirogi Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat
7 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi Bieg główny (10 km) Nasielsk Baszta Team opłacono
8 Podgórski Wacław Morgi Bieg główny (10 km) opłacono
9 Wroblewska Sylwia Nieporet Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
10 Ostrzeniewska Monika Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
11 Głowacka Monika Bodzanów Bieg główny (10 km) Sokół Bodzanów opłacono
12 Nowicka Monika Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
13 Michalak Oliwia Płońsk Bieg dzieci (600 m) 12-15 lat
14 Nowicki Jakub Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
15 Milczarek Agnieszka Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
16 Stasiak Ryszarda Płońsk Nordic Walking (6 km) opłacono
17 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
18 Gawlińska Alicja Strzegowo Bieg dzieci (600 m) 12-15 lat
19 Liszewski Piotr Plonsk Bieg główny (10 km) Płońscy Patrioci opłacono
20 Bogudał Dariusz Rzy Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
21 Malicka Monika Płońsk Nordic Walking (6 km) opłacono
22 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Nordic Walking (6 km) Biegam W Sfetsze opłacono
23 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Nordic Walking (6 km) Biegam W Sfetsze opłacono
24 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
25 Dobrowolski Antoni Warszawa Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat
26 Dziuba Edyta Ożarów Mazowiecki Nordic Walking (6 km) GRUPA WILKI opłacono
27 Anowski Adrian Drochowo Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
28 Dołęgowska Michalina Ojrzeń Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat
29 Dołęgowski Jakub Ojrzeń Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat
30 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg główny (10 km) opłacono
31 Gortat Igor Glinojeck Bieg główny (10 km) opłacono
32 Kujawska Anna Rzy Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
33 Młodecki Stanisław Warszawa Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat
34 Myszyńska Zofia Zawidz Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat
35 Kaźmierczak-Myszyńska Paulina Zawidz Bieg towarzyszący (3 km) TKKF Kubuś Sierpc opłacono
36 Szczęsny Józef Narzym Nordic Walking (6 km) opłacono
37 ŁUKASZEWICZ RYSZARD WARSZAWA Bieg towarzyszący (3 km) Warszawa Wola opłacono
38 Pawlak Robert Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
39 Tracz Krzysztof Nasielsk Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat NASIELSK BASZTA TEAM
40 Tracz Natalia Nasielsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat NASIELSK BASZTA TEAM
41 Tracz Karolina Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
42 Młodecka Alicja Warszawa Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat
43 Turalska Aneta Sierpc Bieg główny (10 km) Biegaj z Dymkiem opłacono
44 Ciosek Izabela Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
45 GOŁASZEWSKA WIOLETTA Płońsk Nordic Walking (6 km) PŁOŃSK opłacono
46 Bielec Karol Nowy Dwór Mazowiecki Bieg towarzyszący (3 km) RozbiegaMy Nowy Dwór opłacono
47 Pawelska Malgorzata Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
48 Szostak Iwona Strzembowo Bieg główny (10 km) Adidas Runners Warsaw opłacono
49 Skowrońska Ada Płońsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP 2 Płońsk
50 Leszczyński Oliwier Płońsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP 2 Płońsk
51 Niesłuchowski Sławomir Gąsocin Bieg główny (10 km) Gąsocin opłacono
52 Berkowska Marzena Zaborów Nordic Walking (6 km) ZSP Borzęcin Duży opłacono
53 Bendada Amina Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) Algieria opłacono
54 Zalewski Adam Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
55 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
56 Pietras Maja Nasielsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat NASIELSK BASZTA TEAM
57 Pietras Tomasz Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
58 Filip Bąkowski Sokolniki Nowe Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat
59 Bąkowski Jacek Płońsk Nordic Walking (6 km) opłacono
60 Witkowski Łukasz Nasielsk Bieg główny (10 km) Nasielsk Baszta Team opłacono
61 Grzegrzółka Jakub płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
62 Grzegrzółka BARTOSZ płońsk Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat
63 Grzegrzółka Michał Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
64 Pryba Grzegorz Warszawa Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
65 Pryba Maja Warszawa Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat
66 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
67 Gil Wojciech Warszawa Nordic Walking (6 km) NW Człapski Team
68 Śmigielski Julian Dębowo Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat
69 Śmigielski Jakub Dębowo Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat
70 Śmigielski Radosław Dębowo Bieg główny (10 km) opłacono
71 Kaniak Zbigniew Płońsk Nordic Walking (6 km) Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
72 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg główny (10 km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO opłacono
73 Jaworek Anna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny (10 km) opłacono
74 Szafrańska Aneta Ciechanów Bieg główny (10 km) KB TKKF PROMYK CIECHANÓW opłacono
75 Stradza Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny (10 km) RozbiegaMy Nowy Dwór opłacono
76 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg towarzyszący (3 km) Tkkf Kubuś Sierpc opłacono
77 Bielicka Oliwia Łódź Bieg dzieci (600 m) 12-15 lat
78 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
79 Ciepliński Rafał Załuski Nordic Walking (6 km) opłacono
80 Cieplińska Wioletta Warszawa Bieg główny (10 km) Naprzód Młociny opłacono
81 Ksyna Boguslaw Kamion Mały Bieg główny (10 km) opłacono
82 Piórkowski Marek Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
83 Maraszek Maciej Płońsk Bieg towarzyszący (3 km)
84 SuchodolskI Wiesław Ciechanów Nordic Walking (6 km) opłacono
85 Grabowski Jacek Dębowo Bieg główny (10 km) opłacono
86 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
87 Sękowska Natalia Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
88 Bajorek Jacek Wyszków Bieg towarzyszący (3 km)
89 Kowalski Jakub Piotrków Trybunalski Bieg główny (10 km) opłacono
90 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg główny (10 km) Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego w Płońsku opłacono
91 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP3 PŁOŃSK
92 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP3 PŁOŃSK
93 Bany Robert Sokołówek Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
94 Dobrowolski Sławomir Warszawa Bieg główny (10 km) opłacono
95 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg główny (10 km) opłacono
96 Jasińska Maja Sochocin Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat
97 Jasiński Bartłomiej Sochocin Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat
98 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
99 Kamiński Michał Warszawa Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP 222 Warszawa
100 Wieczorek Oliwia Płońsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat


Wyświetleń: 4447

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ