Bieg główny (10 km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg główny (10 km) opłacono
2 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi Bieg główny (10 km) Nasielsk Baszta Team opłacono
3 Podgórski Wacław Morgi Bieg główny (10 km) opłacono
4 Głowacka Monika Bodzanów Bieg główny (10 km) Sokół Bodzanów opłacono
5 Milczarek Agnieszka Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
6 Liszewski Piotr Plonsk Bieg główny (10 km) Płońscy Patrioci opłacono
7 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
8 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg główny (10 km) opłacono
9 Gortat Igor Glinojeck Bieg główny (10 km) opłacono
10 Turalska Aneta Sierpc Bieg główny (10 km) Biegaj z Dymkiem opłacono
11 Szostak Iwona Strzembowo Bieg główny (10 km) Adidas Runners Warsaw opłacono
12 Niesłuchowski Sławomir Gąsocin Bieg główny (10 km) Gąsocin opłacono
13 Zalewski Adam Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
14 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
15 Pietras Tomasz Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
16 Witkowski Łukasz Nasielsk Bieg główny (10 km) Nasielsk Baszta Team opłacono
17 Grzegrzółka Michał Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
18 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
19 Śmigielski Radosław Dębowo Bieg główny (10 km) opłacono
20 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg główny (10 km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO opłacono
21 Jaworek Anna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny (10 km) opłacono
22 Szafrańska Aneta Ciechanów Bieg główny (10 km) KB TKKF PROMYK CIECHANÓW opłacono
23 Stradza Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny (10 km) RozbiegaMy Nowy Dwór opłacono
24 Cieplińska Wioletta Warszawa Bieg główny (10 km) Naprzód Młociny opłacono
25 Ksyna Boguslaw Kamion Mały Bieg główny (10 km) opłacono
26 Piórkowski Marek Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
27 Grabowski Jacek Dębowo Bieg główny (10 km) opłacono
28 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
29 Kowalski Jakub Piotrków Trybunalski Bieg główny (10 km) opłacono
30 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg główny (10 km) Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego w Płońsku opłacono
31 Bany Robert Sokołówek Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
32 Dobrowolski Sławomir Warszawa Bieg główny (10 km) opłacono
33 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg główny (10 km) opłacono
34 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
35 Zajchowski Piotr Warszawa Bieg główny (10 km) opłacono
36 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
37 Opałka Jan Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
38 Piątek Marcin Warszae Bieg główny (10 km) opłacono
39 Krzyzanowska Zoja Warszawa Bieg główny (10 km) Vege Runners opłacono
40 Majkowski Łukasz Kuchary Żydowskie Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
41 FIRST Dorota PŁOŃSK Bieg główny (10 km) opłacono
42 First Piotr Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
43 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
44 Chyczewska Anna Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
45 Czeremański Rafał Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
46 KOWNACKI MARCIN WROCŁAW Bieg główny (10 km) opłacono
47 Piechna Andrzej Ciechanów Bieg główny (10 km) KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
48 Szarewicz Paweł Sochocin Bieg główny (10 km) opłacono
49 Podlecki Krzysztof Ciechanów Bieg główny (10 km) KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
50 Rybicki Robert Gąsewo Bieg główny (10 km) SOKÓŁ BODZANÓW
51 Maraszek Zbigniew Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
52 Wentykier Piotr Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
53 Rapacki Paweł Miączyn Duży Bieg główny (10 km)
54 Altman Jakub Płońsk Bieg główny (10 km)
55 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 Bieg główny (10 km) KB JOGGER opłacono
56 Milewska Martyna Mała Wieś Bieg główny (10 km) Sokół Bodzanów opłacono
57 Przybyszewski Jakub Płońsk Bieg główny (10 km) I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku opłacono
58 Buniak Piotr Warszawa Bieg główny (10 km) KLUB BIEGACZA AHA opłacono
59 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew Bieg główny (10 km) KM AKTYWNI Sochaczew opłacono
60 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
61 Bugajewska Anna Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
62 Fabiański Piotr Czerwińsk nad Wisłą Bieg główny (10 km) NO PAIN TEAM opłacono
63 Pawlak Andrzej Ciechanów Bieg główny (10 km) opłacono
64 Lewicki Adrian Płońsk Bieg główny (10 km)
65 Brzeziński Dariusz Płońsk Bieg główny (10 km) opłacono
66 Błaszczyk Radosław Czerwinsk nad Wisłą Bieg główny (10 km) NO PAIN TEAM opłacono
67 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą Bieg główny (10 km) NO PAIN TEAM opłacono
68 Gredke Robert Płońsk Bieg główny (10 km) Happy Dom Team - biegam i żyje w trzeźwości! opłacono
69 Kłosiński Paweł Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
70 Świercz Andrzej Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
71 Osial Mariusz Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono


Wyświetleń: 7390

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ