Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Witkowska Eliza Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
2 Wroblewska Sylwia Nieporet Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
3 Ostrzeniewska Monika Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
4 Nowicka Monika Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
5 Nowicki Jakub Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
6 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
7 Bogudał Dariusz Rzy Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
8 Anowski Adrian Drochowo Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
9 Kujawska Anna Rzy Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
10 Kaźmierczak-Myszyńska Paulina Zawidz Bieg towarzyszący (3 km) TKKF Kubuś Sierpc opłacono
11 ŁUKASZEWICZ RYSZARD WARSZAWA Bieg towarzyszący (3 km) Warszawa Wola opłacono
12 Pawlak Robert Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
13 Tracz Karolina Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) NASIELSK BASZTA TEAM opłacono
14 Ciosek Izabela Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
15 Bielec Karol Nowy Dwór Mazowiecki Bieg towarzyszący (3 km) RozbiegaMy Nowy Dwór opłacono
16 Pawelska Malgorzata Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
17 Bendada Amina Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) Algieria opłacono
18 Grzegrzółka Jakub płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
19 Pryba Grzegorz Warszawa Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
20 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg towarzyszący (3 km) Tkkf Kubuś Sierpc opłacono
21 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
22 Maraszek Maciej Płońsk Bieg towarzyszący (3 km)
23 Sękowska Natalia Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
24 Bajorek Jacek Wyszków Bieg towarzyszący (3 km)
25 Świercz Małgorzata Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
26 Warchoł Julianna Kuchary Królewskie Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
27 Żochowski Robert Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) BHP PARTNER opłacono
28 Kuczyński Dawid Ojrzeń Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
29 Kuczyński Mariusz Ojrzeń Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
30 Rybicka Agata Gąsewo Bieg towarzyszący (3 km) SOKÓŁ BODZANÓW
31 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg towarzyszący (3 km) nie zrzeszona opłacono
32 Marciniak Ilona Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
33 Draganiak Marta Czerwińsk nad Wisłą Bieg towarzyszący (3 km) NO PAIN TEAM opłacono
34 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk nad Wisłą Bieg towarzyszący (3 km) NO PAIN TEAM opłacono
35 Adamkiewicz Małgorzata Sochaczew Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
36 Gut Cezary Unieck Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
37 Gut Beata Unieck Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
38 Białołęcki Dariusz Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
39 Pielacińska KAROLINA Czerwińsk nad wisłą Bieg towarzyszący (3 km) opłacono
40 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg towarzyszący (3 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
41 Bednarek Paulina Czerwińsk nad Wisłą Bieg towarzyszący (3 km) NO PAIN TEAM
42 Zaborowski Łukasz Płock Bieg towarzyszący (3 km) Active Runners Płock opłacono


Wyświetleń: 6392

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ