3 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 87 KWASIBORSKI PATRYK M 1 M OPEN 1 NOWE ROŚCISZEWO 4 TKKF KUBUŚ SIERPC 3km 0:11:57 15.06 [km/h] 0:03:59 [min/km]
2 3 ANOWSKI ADRIAN M 2 M OPEN 2 DROCHOWO 3km 0:12:44 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
3 11 BIELEC KAROL M 3 M OPEN 3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 3km 0:12:57 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km]
4 175 ZABOROWSKI ŁUKASZ M 4 M OPEN 4 PŁOCK ACTIVE RUNNERS PŁOCK 3km 0:13:26 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
5 93 ŁUKASZEWICZ RYSZARD M 5 M OPEN 5 WARSZAWA WARSZAWA WOLA 3km 0:14:06 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
6 77 KOŁODZIEJCZYK KRZYSZTOF M 6 M OPEN 6 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 3km 0:15:02 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
7 154 SZMULEWICZ ALEKSANDRA K 1 K OPEN 1 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ NO PAIN TEAM 3km 0:15:08 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
8 63 GUT CEZARY M 7 M OPEN 7 UNIECK 3km 0:15:14 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
9 69 JAWOREK ANNA K 2 K OPEN 2 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 3km 0:15:23 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
10 194 DENKIEWICZ JACEK M 8 M OPEN 8 ZAWIDZ 3km 0:15:35 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
11 125 PAWLAK ROBERT M 9 M OPEN 9 PŁOŃSK 3km 0:15:47 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
12 29 CZEREMAŃSKI RAFAŁ M 10 M OPEN 10 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 3km 0:16:08 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
13 144 SĘKOWSKA NATALIA K 3 K OPEN 3 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 3km 0:16:11 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
14 35 DRAGANIAK MARTA K 4 K OPEN 4 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ NO PAIN TEAM 3km 0:16:32 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
15 7 BENDADA AMINA K 5 K OPEN 5 NASIELSK ALGIERIA 3km 0:16:47 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
16 226 RAMASZEWSKA KAROLINA K 6 K OPEN 6 KOL-SOCHOCIN 3km 0:16:47 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
17 96 MARCINIAK ILONA K 7 K OPEN 7 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 3km 0:17:01 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
18 162 TRACZ KAROLINA K 8 K OPEN 8 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 3km 0:17:05 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
19 9 BIAŁOŁĘCKI DARIUSZ M 11 M OPEN 11 PŁOŃSK 3km 0:17:31 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
20 27 CIOSEK IZABELA K 9 K OPEN 9 PŁOŃSK 3km 0:17:45 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
21 55 GORZĄCH ZBIGNIEW M 12 M OPEN 12 CIECHANÓW 3km 0:17:49 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km]
22 213 WITKOWSKA ELIZA K 10 K OPEN 10 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 3km 0:17:58 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
23 86 KUJAWSKA ANNA K 11 K OPEN 11 RZY 3km 0:18:10 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
24 122 PAWELSKA MALGORZATA K 12 K OPEN 12 PŁOŃSK 3km 0:18:18 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
25 85 KUCZYŃSKI MARIUSZ M 13 M OPEN 13 OJRZEŃ 3km 0:18:18 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
26 84 KUCZYŃSKI DAWID M 14 M OPEN 14 OJRZEŃ 3km 0:18:19 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
27 235 JANKIEWICZ ARTUR M 15 M OPEN 15 KUCHARY ŻYDOWSKIE 3km 0:18:31 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
28 300 KOZACZKIEWICZ SYLWESTER M 16 M OPEN 16 KUCHARY ŻYDOWSKIE 3km 0:18:32 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
29 215 OSTRZENIEWSKA MONIKA K 13 K OPEN 13 NASIELSK 3km 0:18:47 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
30 60 GRZEGRZÓŁKA JAKUB M 17 M OPEN 17 PŁOŃSK 3km 0:19:04 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
31 146 STRADZA KATARZYNA K 14 K OPEN 14 NOWY DWÓR MAZOWIECKI ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 3km 0:19:24 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
32 74 KAŹMIERCZAK-MYSZYŃSKA PAULINA K 15 K OPEN 15 ZAWIDZ TKKF KUBUŚ SIERPC 3km 0:19:36 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
33 66 JANUSZEWSKA EWA K 16 K OPEN 16 MAŁA WIEŚ NIE ZRZESZONA 3km 0:19:49 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
34 111 NOWICKI JAKUB M 18 M OPEN 18 PŁOŃSK 3km 0:20:07 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
35 167 WARCHOŁ JULIANNA K 17 K OPEN 17 KUCHARY KRÓLEWSKIE 3km 0:20:16 8.88 [km/h] 0:06:45 [min/km]
36 110 NOWICKA MONIKA K 18 K OPEN 18 PŁOŃSK 3km 0:20:20 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
37 138 PRYBA GRZEGORZ M 19 M OPEN 19 WARSZAWA 3km 0:20:39 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
38 187 WROBLEWSKA SYLWIA K 19 K OPEN 19 NIEPORET 3km 0:21:02 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
39 161 ŚWIERCZ MAŁGORZATA K 20 K OPEN 20 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 3km 0:21:02 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
40 24 BUGAJEWSKI JANUSZ M 20 M OPEN 20 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 3km 0:21:04 8.54 [km/h] 0:07:01 [min/km]
41 185 CZULINSKA MAGDALENA K 21 K OPEN 21 KRÓLEWO SP KRÓLEWO 3km 0:22:12 8.11 [km/h] 0:07:24 [min/km]
42 1 ADAMKIEWICZ MAŁGORZATA K 22 K OPEN 22 SOCHACZEW 3km 0:22:16 8.08 [km/h] 0:07:25 [min/km]
43 62 GUT BEATA K 23 K OPEN 23 UNIECK 3km 0:22:19 8.07 [km/h] 0:07:26 [min/km]
44 130 PIELACIŃSKA KAROLINA K 24 K OPEN 24 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ 3km 0:24:04 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
45 206 BOGUDAŁ DARIUSZ M 21 M OPEN 21 RZY 3km 0:26:26 6.81 [km/h] 0:08:49 [min/km]
46 244 JASZCZUR ALICJA K 25 K OPEN 25 PŁOŃSK KB PŁOŃSK 3km 0:27:57 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km]
47 243 JASZCZUR JOANNA K 26 K OPEN 26 PŁOŃSK KB PŁOŃSK 3km 0:28:04 6.41 [km/h] 0:09:21 [min/km]
48 241 JASZCZUR BARTOSZ M 22 M OPEN 22 PŁOŃSK KB PŁOŃSK 3km 0:28:04 6.41 [km/h] 0:09:21 [min/km]
49 240 JASZCZUR JADWIGA K 27 K OPEN 27 PŁOŃSK 3km 0:29:11 6.17 [km/h] 0:09:44 [min/km]
50 242 JASZCZUR MICHAŁ M 23 M OPEN 23 PŁOŃSK KB PŁOŃSK 3km 0:29:12 6.16 [km/h] 0:09:44 [min/km]

6 km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR.
1 143 RADOMSKI MARCIN M 1 M OPEN 1 PŁOCK BIEGAM W SFETSZE 6km NW 0:45:26 7.92 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:22:09
2 172 WIĘCKOWSKI JANUSZ M 2 M OPEN 2 SUŁOCIN TOWARZYSTWO BIEGAM W SFETSZE 6km NW 0:47:45 7.54 [km/h] 0:07:58 [min/km] 0:23:44
3 234 REJMENTOWSKA SYLWIA K 1 K OPEN 1 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 6km NW 0:48:12 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km] 0:24:01
4 168 WASILEWSKI SŁAWOMIR M 3 M OPEN 3 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 6km NW 0:48:20 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km] 0:24:09
5 147 SUCHODOLSKI WIESŁAW M 4 M OPEN 4 CIECHANÓW 6km NW 0:48:47 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km] 0:23:59
6 106 MUSIATOWICZ ALEKSANDRA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 6km NW 0:49:59 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km] 0:24:52
7 134 PIETRUSEWICZ JOANNA K 3 K OPEN 3 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 6km NW 0:50:14 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km] 0:24:54
8 246 TOMCZAK WIOLETA K 4 K OPEN 4 PRZEPITKI 6km NW 0:52:29 6.86 [km/h] 0:08:45 [min/km] 0:25:56
9 65 JANKOWSKA EDYTA K 5 K OPEN 5 WARSZAWA 6km NW 0:52:55 6.80 [km/h] 0:08:49 [min/km] 0:26:07
10 126 PELUCH KATARZYNA K 6 K OPEN 6 WARSZAWA POKĄTNA TEAM 6km NW 0:53:15 6.76 [km/h] 0:08:53 [min/km] 0:26:03
11 50 GLEGOCIŃSKA JOANNA K 7 K OPEN 7 SUŁOCIN TOWARZYSTWO BIEGAM W SFETSZE 6km NW 0:53:30 6.73 [km/h] 0:08:55 [min/km] 0:26:16
12 192 WESOŁOWSKI KRZYSZTOF M 5 M OPEN 5 GOŁUTCZYZNA 6km NW 0:53:42 6.70 [km/h] 0:08:57 [min/km] 0:26:41
13 109 NOWICKA HANNA K 8 K OPEN 8 JANUSZEWO 6km NW 0:54:21 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km] 0:27:01
14 49 GAWRON MONIKA K 9 K OPEN 9 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 6km NW 0:55:16 6.51 [km/h] 0:09:13 [min/km] 0:27:03
15 13 BIELSKA ANNA K 10 K OPEN 10 PŁOŃSK UWOLNIONE ENDORFINY PŁOŃSK 6km NW 0:55:39 6.47 [km/h] 0:09:17 [min/km] 0:27:12
16 6 BĄKOWSKI JACEK M 6 M OPEN 6 PŁOŃSK 6km NW 0:55:50 6.45 [km/h] 0:09:18 [min/km] 0:27:54
17 19 BUGAJEWSKA ANNA K 11 K OPEN 11 PŁOŃSK 6km NW 0:55:52 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km] 0:27:58
18 52 GOCEJNA BEATA K 12 K OPEN 12 PŁOŃSK 6km NW 0:55:57 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km] 0:27:32
19 53 GOŁASZEWSKA WIOLETTA K 13 K OPEN 13 PŁOŃSK PŁOŃSK 6km NW 0:55:58 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km] 0:28:29
20 153 SZCZĘSNY JÓZEF M 7 M OPEN 7 NARZYM 6km NW 0:57:07 6.30 [km/h] 0:09:31 [min/km] 0:27:50
21 89 LASKOWSKI JAN M 8 M OPEN 8 PŁOŃSK NORDIC WALKING PŁOŃSK 6km NW 0:58:07 6.19 [km/h] 0:09:41 [min/km] 0:28:31
22 189 SZELIGA JUSTYNA K 14 K OPEN 14 GRODZISK MAZOWIECKI LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 6km NW 0:58:58 6.11 [km/h] 0:09:50 [min/km] 0:30:08
23 73 KANIAK ZBIGNIEW M 9 M OPEN 9 PŁOŃSK GRUPA NORDIC WALKING PŁOŃSK 6km NW 0:59:03 6.10 [km/h] 0:09:51 [min/km] 0:27:32
24 237 CIEPLIŃSKI RAFAŁ M 10 M OPEN 10 ZAŁUSKI 6km NW 0:59:21 6.07 [km/h] 0:09:54 [min/km] 0:29:46
25 38 DZIUBA EDYTA K 15 K OPEN 15 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 6km NW 0:59:57 6.01 [km/h] 0:10:00 [min/km] 0:29:46
26 92 ŁUKASZENKO AGNIESZKA K 16 K OPEN 16 WARSZAWA 6km NW 1:00:26 5.96 [km/h] 0:10:04 [min/km] 0:29:51
27 47 GASIŃSKI JANUSZ M 11 M OPEN 11 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 6km NW 1:01:48 5.83 [km/h] 0:10:18 [min/km] 0:29:45
28 214 POKWICKA JANINA K 17 K OPEN 17 PŁOŃSK 6km NW 1:02:35 5.75 [km/h] 0:10:26 [min/km] 0:30:03
29 101 MILEWSKA JADWIGA K 18 K OPEN 18 MAŁA WIEŚ 6km NW 1:03:00 5.71 [km/h] 0:10:30 [min/km] 0:31:55
30 190 BACDORF ALICJA K 19 K OPEN 19 GRODZISK MAZOWIECKI LIDER GRODZISK MAZOWIECKI 6km NW 1:03:27 5.67 [km/h] 0:10:35 [min/km] 0:31:30
31 141 PRZYBYSZEWSKA WIOLETA K 20 K OPEN 20 PŁOŃSK 6km NW 1:03:43 5.65 [km/h] 0:10:37 [min/km] 0:32:04
32 46 GASIŃSKA HALINA K 21 K OPEN 21 OŻARÓW MAZOWIECKI GRUPA WILKI 6km NW 1:05:50 5.47 [km/h] 0:10:58 [min/km] 0:32:19
33 80 KOZAK ANNA K 22 K OPEN 22 PODGÓRZE PARCELE 6km NW 1:05:52 5.47 [km/h] 0:10:59 [min/km] 0:33:00
34 30 DŁUGOKĘCKI KRZYSZTOF M 12 M OPEN 12 CIECHANÓW TEAM NW CIECHANÓW 6km NW 1:05:52 5.47 [km/h] 0:10:59 [min/km] 0:32:03
35 178 ZARAKO-ZARAKOWSKA JADWIGA K 23 K OPEN 23 PŁOŃSK NW PŁOŃSK 6km NW 1:09:22 5.19 [km/h] 0:11:34 [min/km] 0:36:34
36 228 STASIAK RYSZARDA K 24 K OPEN 24 PŁOŃSK 6km NW 1:12:00 5.00 [km/h] 0:12:00 [min/km] 0:35:07
37 230 NIESŁUCHOWSKA MAŁGORZATA K 25 K OPEN 25 PŁOŃSK 6km NW 1:12:00 5.00 [km/h] 0:12:00 [min/km] 0:35:08
38 229 URNAŃSKA ANNA K 26 K OPEN 26 PŁOŃSK 6km NW 1:12:00 5.00 [km/h] 0:12:00 [min/km] 0:35:08
39 20 BUGAJEWSKA JADWIGA K 27 K OPEN 27 PŁOŃSK 6km NW 1:16:42 4.69 [km/h] 0:12:47 [min/km] 0:36:50

10 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria Kategoria OPEN M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Dawca DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 37 DZIĘGIELEWSKI MAREK M 1 M OPEN w OPEN M 1 DŁUŻNIEWO KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:36:39 16.37 [km/h] 0:03:40 [min/km]
2 177 ZALEWSKI ADAM M 2 M OPEN w OPEN M 2 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM Dawca 10km 0:38:44 15.49 [km/h] 0:03:52 [min/km]
3 128 PIECHNA ANDRZEJ M 3 M OPEN w OPEN M 3 CIECHANÓW KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 10km 0:41:04 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km]
4 136 PODLECKI KRZYSZTOF M 4 M OPEN w OPEN M 4 CIECHANÓW KB TKKF PROMYK CIECHANÓW Dawca 10km 0:41:41 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
5 5 BANY ROBERT M 5 M OPEN w OPEN M 5 SOKOŁÓWEK MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW Dawca 10km 0:43:03 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
6 108 NIESŁUCHOWSKI SŁAWOMIR M 6 M OPEN w OPEN M 6 GĄSOCIN GĄSOCIN 10km 0:44:22 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
7 165 TURALSKA ANETA K 1 K OPEN w OPEN K 1 SIERPC BIEGAJ Z DYMKIEM 10km 0:44:28 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
8 186 CZULIŃSKI BOGDAN M 7 M OPEN w OPEN M 7 KRÓLEWO 10km 0:44:46 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
9 54 GORTAT IGOR M 8 M OPEN w OPEN M 8 GLINOJECK 10km 0:45:24 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
10 198 MALUCHNIK MAREK M 9 M OPEN w OPEN M 9 NASIELSK 10km 0:45:26 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
11 32 DOBROWOLSKI SŁAWOMIR M 10 M OPEN w OPEN M 10 WARSZAWA 10km 0:45:31 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
12 78 KOWALSKI JAKUB M 11 M OPEN w OPEN M 11 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Dawca 10km 0:45:59 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
13 148 SZAFRAŃSKA ANETA K 2 K OPEN w OPEN K 2 CIECHANÓW KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 10km 0:46:07 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
14 39 FABIAŃSKI PIOTR M 12 M OPEN w OPEN M 12 CZERWIŃSK NAD WISŁĄ NO PAIN TEAM 10km 0:46:27 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
15 4 BANIAK JACEK M 13 M OPEN w OPEN M 13 PŁOŃSK KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 10km 0:46:41 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
16 182 SŁOMCZEWSKI SZYMON M 14 M OPEN w OPEN M 14 PŁOŃSK KB PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:47:34 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km]
17 91 LUBIŃSKA ANETA K 3 K OPEN w OPEN K 3 CIECHANÓW 10km 0:47:52 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
18 225 ZEMBRZUSKI ŁUKASZ M 15 M OPEN w OPEN M 15 SZCZYTNO 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
19 173 WITKOWSKI ŁUKASZ M 16 M OPEN w OPEN M 16 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM Dawca 10km 0:48:08 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
20 56 GRABOWSKI JACEK M 17 M OPEN w OPEN M 17 DĘBOWO 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
21 202 SZARSZEWSKI MARCIN M 18 M OPEN w OPEN M 18 NOWE PIEŚCIROGI NASIELSK BASZTA TEAM 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
22 70 KACZMARSKI PATRYK M 19 M OPEN w OPEN M 19 PŁOŃSK Dawca 10km 0:48:10 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
23 160 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 20 M OPEN w OPEN M 20 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:48:10 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
24 82 KSYNA BOGUSLAW M 21 M OPEN w OPEN M 21 KAMION MAŁY 10km 0:48:17 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
25 156 SZPAKIEWICZ ZBIGNIEW M 22 M OPEN w OPEN M 22 STRZEMBOWO KLUB BIEGACZA IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU 10km 0:48:24 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
26 142 PRZYBYSZEWSKI JAKUB M 23 M OPEN w OPEN M 23 PŁOŃSK I LO IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PŁOŃSKU 10km 0:48:47 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
27 115 OPAŁKA JAN M 24 M OPEN w OPEN M 24 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Dawca 10km 0:48:47 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
28 61 GRZELAK MAŁGORZATA K 4 K OPEN w OPEN K 4 PŁOŃSK MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW 10km 0:48:51 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km]
29 169 WENTYKIER PIOTR M 25 M OPEN w OPEN M 25 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO Dawca 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
30 102 MILEWSKA MARTYNA K 5 K OPEN w OPEN K 5 MAŁA WIEŚ SOKÓŁ BODZANÓW 10km 0:49:48 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
31 211 RACHOCKI ZBIGNIEW M 26 M OPEN w OPEN M 26 PŁOŃSK KB PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:50:23 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
32 72 KAMIŃSKI WIESŁAW M 27 M OPEN w OPEN M 27 WARSZAWA NASIELSK BASZTA TEAM 10km 0:50:31 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
33 94 MAJKOWSKI ŁUKASZ M 28 M OPEN w OPEN M 28 KUCHARY ŻYDOWSKIE KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:50:37 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
34 2 ADAMKIEWICZ MIROSŁAW M 29 M OPEN w OPEN M 29 SOCHACZEW KM AKTYWNI SOCHACZEW 10km 0:50:42 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
35 159 ŚMIGIELSKI RADOSŁAW M 30 M OPEN w OPEN M 30 DĘBOWO 10km 0:50:48 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
36 238 RAPACKI PAWEŁ M 31 M OPEN w OPEN M 31 MIĄCZYN DUŻY 10km 0:50:50 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
37 247 PODGÓRSKI WACŁAW M 32 M OPEN w OPEN M 32 MORGI 10km 0:51:02 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
38 57 GREDKE ROBERT M 33 M OPEN w OPEN M 33 PŁOŃSK HAPPY DOM TEAM - BIEGAM I ŻYJE W TRZEŹWOŚCI! 10km 0:52:32 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
39 14 BŁASZCZYK RADOSŁAW M 34 M OPEN w OPEN M 34 CZERWINSK NAD WISŁĄ NO PAIN TEAM 10km 0:52:57 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
40 75 KIELKIEWICZ ZBYSZEK M 35 M OPEN w OPEN M 35 GLINOJECK 10km 0:53:48 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
41 135 PIÓRKOWSKI MAREK M 36 M OPEN w OPEN M 36 PŁOŃSK 10km 0:53:52 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
42 129 PIEKUT ANDRZEJ M 37 M OPEN w OPEN M 37 05-101 NOWY DWÓR MAZ., UL. OKULICKIEGO 6/18 KB JOGGER 10km 0:53:55 11.13 [km/h] 0:05:24 [min/km]
43 166 WARCHOŁ ARTUR M 38 M OPEN w OPEN M 38 KUCHARY KRÓLEWSKIE KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
44 118 OSIAL MARIUSZ M 39 M OPEN w OPEN M 39 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:55:01 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
45 133 PIETRAS TOMASZ M 40 M OPEN w OPEN M 40 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 10km 0:55:12 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
46 26 CHYCZEWSKA ANNA K 6 K OPEN w OPEN K 6 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:55:19 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
47 191 MARASZEK ZBIGNIEW M 41 M OPEN w OPEN M 41 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:55:19 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
48 59 GRZEGRZÓŁKA MICHAŁ M 42 M OPEN w OPEN M 42 PŁOŃSK Dawca 10km 0:56:22 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
49 218 LISZEWSKI PIOTR M 43 M OPEN w OPEN M 43 PLONSK PŁOŃSCY PATRIOCI 10km 0:56:36 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
50 216 DALECKI ŁUKASZ M 44 M OPEN w OPEN M 44 NOWE PIEŚCIROGI 10km 0:56:41 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
51 76 KŁOSIŃSKI PAWEŁ M 45 M OPEN w OPEN M 45 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 0:56:48 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
52 236 CIEPLIŃSKA WIOLETTA K 7 K OPEN w OPEN K 7 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 10km 0:58:10 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
53 199 KOSTUN PAWEŁ M 46 M OPEN w OPEN M 46 PŁOŃSK 10km 0:58:17 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
54 51 GŁOWACKA MONIKA K 8 K OPEN w OPEN K 8 BODZANÓW SOKÓŁ BODZANÓW 10km 0:59:54 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
55 43 FIRST DOROTA K 9 K OPEN w OPEN K 9 PŁOŃSK 10km 1:02:17 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
56 18 BUGAJEWSKA ANNA K 10 K OPEN w OPEN K 10 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10km 1:03:04 9.51 [km/h] 0:06:18 [min/km]
57 100 MILCZAREK AGNIESZKA K 11 K OPEN w OPEN K 11 PŁOŃSK 10km 1:03:24 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
58 81 KRZYZANOWSKA ZOJA K 12 K OPEN w OPEN K 12 WARSZAWA VEGE RUNNERS 10km 1:15:35 7.94 [km/h] 0:07:34 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ