Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dziedzic Anna Rybnik Dzieci i młodzież do lat 18 Słowiański Dream Team opłacono
2 Mental Katarzyna Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
3 Otoka Katarzyna Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
4 Budka Iwona Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
5 Student Ludmiła Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
6 Żylak Danuta Rybnik Pozostali uczestnicy Słowiański Dream Team opłacono
7 Noras Alina Imielin Pozostali uczestnicy opłacono
8 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
9 Cieślak Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Paderewa opłacono
10 Rembacz Mirosława Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
11 Rembacz Zdzisław Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
12 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa opłacono
13 Rydzewska Anna Katowice Małżeństwa Paderewa opłacono
14 Komar Aleksandra Chorzów Pozostali uczestnicy
15 Rembacz Konrad Katowice Małżeństwa Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
16 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do lat 18 MSP 11 Piekary Śląskie opłacono
17 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
18 WIĘCKOWSKA ANNA KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 JAPOŃSKA opłacono
19 Więckowska Urszula Katowice Pozostali uczestnicy JAPOŃSKA opłacono
20 Wójtowicz Szymon Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
21 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Euvic opłacono
22 Wójtowicz Antoni Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
23 Wójtowicz Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
24 Wójtowicz Teresa Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
25 Wójtowicz Marek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
26 Ciepiela Jan Gródków Pozostali uczestnicy Lubię Burpees'y opłacono
27 Zydroń Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono
28 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
29 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
30 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
31 Gierok Alicja KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 Biegam bo lubie opłacono
32 Gierok Beata KATOWICE Pozostali uczestnicy Biegam bo lubie opłacono
33 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
34 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
35 Sokołowska Anita Katowice Pozostali uczestnicy Lecymy Durś opłacono
36 Wywalec Wojciech Myslowice Małżeństwa opłacono
37 Wywalec Irena Myslowice Małżeństwa opłacono
38 Bober Tomasz Mysłowice Małżeństwa opłacono
39 Wywalec-Bober Katarzyna Mysłowice Małżeństwa opłacono
40 Skrzypiec Nicolas Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
41 Szczypka Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
42 Skrzypiec Sebastian Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
43 Szczypka Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
44 JELEŃ ANNA Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
45 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
46 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa opłacono
47 Bujoczek Ewa BYTOM Małżeństwa opłacono
48 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
49 Sobczyk Dawid Brynek Pozostali uczestnicy Davids CamStudio opłacono
50 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
51 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
52 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa opłacono
53 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa Augusteam opłacono
54 Hartel Jolanta Chorzów Małżeństwa opłacono
55 Hartel Henryk Chorzów Małżeństwa opłacono
56 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka opłacono
57 Wójcik Dariusz Żory Pozostali uczestnicy RUNwDAL opłacono
58 Puszkarski Marek Katowice Pozostali uczestnicy Griswold team opłacono
59 Koziołek Iwona Katowice Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
60 SZAJBEL JOANNA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
61 Koziołek Ryszard Katowice Małżeństwa opłacono
62 Kudzia Stanisław Olza Pozostali uczestnicy opłacono
63 Krzyżowska Karolina Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
64 Dzida Tomasz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Bieg z Chrystusem opłacono
65 Borzyk Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
66 Przystolik Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA opłacono
67 Zawada Dawid Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
68 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
69 Kwiatek Ireneusz Będzin Pozostali uczestnicy #byledomety opłacono
70 PIŁAT JAROSŁAW Ruda Śląska Pozostali uczestnicy KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłacono
71 Kot Karina Tarnowskie Góry Małżeństwa
72 KOT LESZEK Strzybnica Małżeństwa NORDICUS
73 Dzik Mirosław Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
74 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
75 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
76 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
77 Majek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy Augusteam opłacono
78 Zasucha Danuta Katowice Małżeństwa opłacono
79 Zasucha Grzegorz Katowice Małżeństwa Stowarzyszenie Puls Slaska opłacono
80 Peter Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
81 Saternus Iwona Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
82 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
83 Chodzidło Joanna Chorzów Małżeństwa opłacono
84 Chodzidło Rafał Chorzów Małżeństwa opłacono
85 Urlik Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
86 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega opłacono
87 Urbańczyk Ewa Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega opłacono
88 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
89 Nitka Artur Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Bieg z Chrystusem opłacono
90 Giermek Lucjan Kraków Pozostali uczestnicy opłacono
91 Matyjaszczyk Antonina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
92 Matyjaszczyk Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
93 Matyjaszczyk Agata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
94 Mazur Kamil Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
95 Piechota Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
96 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
97 Wiener Marcin Katowice Pozostali uczestnicy
98 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostali uczestnicy - opłacono
99 Lara Jakub Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
100 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono


Wyświetleń: 13511

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ