Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jakubowska Paulina Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 SMS Tychy opłacono
2 Jakubowska Weronika Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 SMS Tychy opłacono
3 Jakubowska Klaudia Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 SMS Tychy opłacono
4 Sowa Wojtek Chorzow Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
5 Taisner Milena Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Team Ruda Śląska opłacono
6 Taisner Tymoteusz Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Team Ruda Śląska opłacono
7 Ufel Marcelina Czeladź Dzieci i młodzież do lat 18 Mosir TKKF Saturn Czeladź opłacono
8 Marekwica Jakub Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Mk team opłacono
9 Wyród Justyna Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
10 Wyród Maciej Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
11 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Ohio Team opłacono
12 Cupał Michał świętochłowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
13 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do lat 18 Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
14 Gazda Olivia Imielin Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
15 Bażan Wiktoria Rybnik Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
16 Bażan Paulina Rybnik Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
17 Piotrowska Joanna Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 CSC Adventure Academy opłacono
18 Nowakowski Wojciech Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
19 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do lat 18 Harpagan Sosnowiec opłacono
20 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
21 Adamska Antonina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
22 Adamska Kalina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
23 Adamoszek Bartosz Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 AZS AWF Katowice Judo opłacono
24 Sobol Jan Kraków Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
25 Švach Krzysztof Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
26 Švach Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
27 Liptak Antoni Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Lubię Burpees'y opłacono
28 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
29 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Yellobike opłacono
30 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem opłacono
31 Dziekański Gustaw Będzin Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem opłacono
32 Wysocki Dawid Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 sp.nr 67 katowice opłacono
33 Wysocka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 sp.nr 67 katowice opłacono
34 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
35 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
36 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
37 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
38 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 Ekipa Na Kijach opłacono
39 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
40 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
41 RYDEL Radosław Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
42 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 Ekipa Na Kijach opłacono
43 Barczyk Magda Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 ROCK AREA FANS opłacono
44 Dutkiewicz Helena Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 SP 9 Katowice opłacono
45 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
46 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
47 Lara Jakub Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
48 Matyjaszczyk Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
49 Matyjaszczyk Antonina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
50 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
51 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
52 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
53 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
54 Skrzypiec Nicolas Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota opłacono
55 Gierok Alicja KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 Biegam bo lubie opłacono
56 Wójtowicz Teresa Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
57 Wójtowicz Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
58 Wójtowicz Antoni Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
59 Wójtowicz Szymon Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
60 WIĘCKOWSKA ANNA KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 JAPOŃSKA opłacono
61 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do lat 18 MSP 11 Piekary Śląskie opłacono
62 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa opłacono
63 Dziedzic Anna Rybnik Dzieci i młodzież do lat 18 Słowiański Dream Team opłacono
64 Sowa Andrzej Chorzow Małżeństwa opłacono
65 Sowa Ilona Chorzów Małżeństwa opłacono
66 Taisner Tomasz Ruda Śląska Małżeństwa Nordic Team Ruda Śląska opłacono
67 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Małżeństwa Nordic Team Ruda Śląska opłacono
68 Czepiga Jan Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
69 Czepiga Bożena Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
70 Rymanowska Anna Katowice Małżeństwa Lubię Burpees'y opłacono
71 Wyród Karol Tychy Małżeństwa opłacono
72 Wyród Monika Tychy Małżeństwa opłacono
73 Stypka Artur KATOWICE Małżeństwa Ohio Team opłacono
74 Stypka Anna Katowice Małżeństwa Ohio Team opłacono
75 Tatuś Sebastian Chorzów Małżeństwa Seba Lubi Lotać opłacono
76 Tatuś Renata Chorzów Małżeństwa opłacono
77 Wesoły Piotr Katowice Małżeństwa Lubię Burpees'y opłacono
78 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Małżeństwa Robert alkoholik
79 Ziaja Edyta Siemianowice Śląskie Małżeństwa
80 Skrzątek Lucyna Tarnowskie Góry Małżeństwa opłacono
81 Skrzątek Piotr Tarnowskie Góry Małżeństwa opłacono
82 KUCERKA KATARZYNA WISŁA Małżeństwa Kasia i kuba opłacono
83 Kučerka Jakub Wisła Małżeństwa Kasia i kuba opłacono
84 Gerle-Kotula Anna Katowice Małżeństwa Ania i Kuba opłacono
85 Kotula Jakub Katowice Małżeństwa Ania i Kuba opłacono
86 Cyprian Anita Tarnowskie Góry Małżeństwa 1978
87 Cyprian Dominik Tarnowskie Góry Małżeństwa 03.01.1979r
88 ŁUSZCZ ZBIGNIEW bytom Małżeństwa opłacono
89 ŁUSZCZ MAGDALENA bytom Małżeństwa BTM Runners opłacono
90 Stochnij Katarzyna Chorzów Małżeństwa opłacono
91 Cupał Magdalena Jarosław Świętochłowice Małżeństwa opłacono
92 KANIA DAMIAN Agnieszka MYSLOWICE Małżeństwa opłacono
93 Wiszniewska Magdalena Tychy Małżeństwa opłacono
94 Wiszniewski Dariusz Tychy Małżeństwa opłacono
95 Roczniok Robert Gostyń Małżeństwa Wydział Zarządzania AWF Katowice opłacono
96 Szymura Wojciech Rybnik Małżeństwa Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
97 Szymura Izabela Rybnik Małżeństwa Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
98 Sieka Magdalena MYSŁOWICE Małżeństwa Rozbiegane Mysłowice opłacono
99 Sieka Maciej Mysłowice Małżeństwa Rozbiegane Mysłowice opłacono
100 Wolny Leszek Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski opłacono


Wyświetleń: 11847

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ