Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Tulin Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
402 | Adamoszek Daniel | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
403 | Sojda Sylwia | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
404 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
405 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
406 | Maceluch Krystyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
407 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Etisoft Running Team | opłacono |
408 | Krasoń Anna | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
409 | Nowak Piotr | Bielsko Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
410 | Sobol Pawel | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
411 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
412 | LATKOWSKA BEATA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
413 | Widera Roman | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
414 | Widera Roman | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
415 | Liptak Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
416 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
417 | Kuś Tomasz Kuś | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | MIRAZ RACE TEAM | opłacono |
418 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
419 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
420 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
421 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Amator | opłacono |
422 | Osojca Damian | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
423 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
424 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
425 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
426 | Rencz Małgorzata | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
427 | liszka monika | świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
428 | Holecki Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
429 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
430 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono |
431 | Nieslony Ryszard | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion slaski | opłacono |
432 | Czempik Kornelia | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion slaski | opłacono |
433 | Furich Dariusz | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
434 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
435 | Zyg Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
436 | Zyg Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | opłacono |
437 | Kubacka Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
438 | Leszczyk Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
439 | Rams Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
440 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
441 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
442 | Papież Jacek | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
443 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Wydział Zarządzania AWF Katowice | opłacono |
444 | Czempik Aniela | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | STADION ŚLĄSKI | opłacono |
445 | Skupień Olga | Toporowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
446 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
447 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
448 | Szopa Romuald | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Wydział Zarządzania AWF Katowice | opłacono |
449 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
450 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
451 | Puchała Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
452 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
453 | Gałązka Adrian | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
454 | Woźniak Ewelina | Siemianowice slaskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegaja | opłacono |
455 | Słota Justyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | opłacono |
456 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
457 | Hajnce Jadwiga | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
458 | Szewczyk Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
459 | Kondziołka Zbigniew | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
460 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | KS Forma Wodzisław | opłacono |
461 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
462 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ROCK AREA FANS | opłacono |
463 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
464 | Dutkiewicz Bartek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
465 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | BWH | opłacono |
466 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | - | opłacono |
467 | Wiener Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
468 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
469 | Piechota Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
470 | Mazur Kamil | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
471 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
472 | Giermek Lucjan | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
473 | Nitka Artur | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Bieg z Chrystusem | opłacono |
474 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
475 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
476 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
477 | Saternus Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
478 | Peter Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 20305