Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
2 Czepiga Jan Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
3 Rewiuk-Kocur Anna Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
4 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
5 Skórzańska Agnieszka Rokitno Szlacheckie Pozostali uczestnicy opłacono
6 Lara Jakub Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
7 Czepiga Bożena Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
8 WIśniewska Marzanna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
9 Skrzątek Lucyna Tarnowskie Góry Małżeństwa opłacono
10 Skrzątek Piotr Tarnowskie Góry Małżeństwa opłacono
11 Wiener Marcin Katowice Pozostali uczestnicy
12 Depta Andrzej RUDA ŚLĄSKA Pozostali uczestnicy opłacono
13 Papież Jacek Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
14 Borzyk Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
15 Nowakowska Alina Żory Pozostali uczestnicy opłacono
16 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
17 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy
18 Krzyżowska Karolina Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
19 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy opłacono
20 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
21 Kudzia Stanisław Olza Pozostali uczestnicy opłacono
22 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
23 Skorupa Adam Katowice Pozostali uczestnicy
24 Szymczewski Włodzimierz Szymczewski Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
25 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Pozostali uczestnicy
26 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
27 ŁUSZCZ ZBIGNIEW bytom Małżeństwa opłacono
28 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
29 Wyrwich Angelika Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
30 Gazda Olivia Imielin Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
31 Gazda Grzegorz Imielin Małżeństwa opłacono
32 Keller-Gazda Anna Imielin Małżeństwa opłacono
33 Wawro Małgorzata Wawro Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
34 Piotrowski Slawomir Siemianowice slaskie Pozostali uczestnicy opłacono
35 HERMANN Matthias Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
36 Koziołek Ryszard Katowice Małżeństwa opłacono
37 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
38 SZAJBEL JOANNA KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
39 Topolnicki Eugeniusz Zielona Góra Pozostali uczestnicy opłacono
40 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
41 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy opłacono
42 Ziaja Edyta Siemianowice Śląskie Małżeństwa
43 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
44 Tuleja Aleksandra Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
45 Kowal Anna Olkusz Małżeństwa opłacono
46 Dutkiewicz Magdalena Siemianowice Pozostali uczestnicy
47 matusiak lukasz matusiak Katowice Pozostali uczestnicy
48 Adamska Ewa Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
49 Adamska Antonina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
50 Adamska Kalina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
51 Hartel Henryk Chorzów Małżeństwa opłacono
52 Tyka Edward Tyka świetochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
53 Adamski Michal Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
54 Hartel Jolanta Chorzów Małżeństwa opłacono
55 Szostok Natalia Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
56 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
57 Wieczorek Michał Ruda Śląska Pozostali uczestnicy opłacono
58 Piechota Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
59 Tulin Jacek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
60 Adamoszek Daniel Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
61 Mazur Kamil Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
62 Kania Agnieszka Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
63 Holecki Paweł Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
64 Kania Marcin Łaziska Górne Małżeństwa opłacono
65 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
66 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
67 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
68 Stypiński Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
69 Pańczyk Władysław WYRY Pozostali uczestnicy opłacono
70 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa opłacono
71 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
72 Osojca Damian Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
73 Matyjaszczyk Agata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
74 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
75 Matyjaszczyk Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
76 Balon Wojciech Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
77 Przystolik Julia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
78 Matyjaszczyk Antonina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
79 Cupał Magdalena Jarosław Świętochłowice Małżeństwa opłacono
80 Ostrowska Justyna Gliwice Pozostali uczestnicy opłacono
81 Cupał Michał świętochłowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
82 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
83 Rencz Małgorzata Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
84 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
85 Giermek Lucjan Kraków Pozostali uczestnicy opłacono
86 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
87 Bujoczek Ewa BYTOM Małżeństwa opłacono
88 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa opłacono
89 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
90 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa opłacono
91 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
92 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
93 Świgoń Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
94 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa opłacono
95 Puchała Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
96 liszka monika świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
97 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
98 Wcisło Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
99 Nowak Robert Andrzejów Pozostali uczestnicy opłacono
100 Wcisło Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono


Wyświetleń: 11845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ