Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
202 | Śmietana Aneta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
203 | Siejda Maria | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
204 | Siejda Jozef | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
205 | Langer Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AUGUSTEAM | opłacono |
206 | Langer Jacek | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AUGUSTEAM | opłacono |
207 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
208 | Liptak Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Lubię Burpees'y | opłacono |
209 | Liptak Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
210 | Widera Roman | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
211 | Widera Roman | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
212 | LATKOWSKA BEATA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
213 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
214 | Švach Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
215 | Švach Krzysztof | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
216 | Švach Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
217 | Švach Janusz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Browar Domowy Garaż | opłacono |
218 | Sobol Jan | Kraków | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
219 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
220 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
221 | Sobol Pawel | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
222 | Nowak Piotr | Bielsko Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
223 | Krasoń Anna | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
224 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Etisoft Running Team | opłacono |
225 | Maceluch Krystyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
226 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
227 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i przyjaciele biegają | opłacono |
228 | Sojda Sylwia | Siemianowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono |
229 | Adamoszek Bartosz | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | AZS AWF Katowice Judo | opłacono |
230 | Adamoszek Daniel | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
231 | Tulin Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
232 | Adamski Michal | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
233 | Adamska Kalina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
234 | Adamska Antonina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
235 | Adamska Ewa | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
236 | Tuleja Aleksandra | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
237 | Opiłek Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Euvic / Stadion Śląski | opłacono |
238 | Ciepiela Anna | Gródków | Polska | Małżeństwa | Lubię Burpees'y | opłacono |
239 | HERMANN Matthias | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
240 | Wawro Małgorzata Wawro | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
241 | Goryczka Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Lubię Burpees'y | opłacono |
242 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
243 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
244 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
245 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
246 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
247 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
248 | Nowakowska Halina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
249 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
250 | Nowakowska Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
251 | Nowakowski Aleksander | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
252 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
253 | Piotrowska Joanna | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | CSC Adventure Academy | opłacono |
254 | Sobczyk Paweł | Sarnów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
255 | Kopala Marek | Ruda Śląksa | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | opłacono |
256 | Tkocz Adam | Ruda Śląksa | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
257 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
258 | Nizar Wioletta | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
259 | Nędza Jadwiga | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Ała Ała | opłacono |
260 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
261 | Bażan Paulina | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
262 | Bażan Wiktoria | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
263 | Bażan Bożena | Rybnik | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
264 | Bażan Piotr | Rybnik | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
265 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
266 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
267 | Matysek Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
268 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
269 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
270 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
271 | PIERNIK RADOSŁAW PIERNIK | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | 6300 | opłacono |
272 | Keller-Gazda Anna | Imielin | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
273 | Gazda Grzegorz | Imielin | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
274 | Gazda Olivia | Imielin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
275 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
276 | Krajczy Stefan | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
277 | Krajczy Ewa | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
278 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
279 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
280 | Kurbiel Sylwia Kurbiel | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
281 | KARLIK DARIA | KOBIÓR | Polska | Pozostali uczestnicy | Karlik Team | opłacono |
282 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
283 | Tyka Edward Tyka | świetochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
284 | Ucherek Mateusz | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | SEA STAR PREMIUM | |
285 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
286 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | opłacono |
287 | Maniak Karina | Wyry | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
288 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Pozostali uczestnicy | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
289 | Kowal Anna | Olkusz | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
290 | Kowal Dariusz | Olkusz | Polska | Małżeństwa | Saint-Gobain SQUAD | opłacono |
291 | Nowak Piotr Nowak | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
292 | Wiater Tomasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
293 | Syrek Elżbieta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
294 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
295 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Małżeństwa | #czeladzbiega | opłacono |
296 | Ptasik Izabela | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
297 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
298 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
299 | SUCHODOLSKA KAMILA | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
300 | Mroczek Danuta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono |
Wyświetleń: 20500