Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Slow Jogging Gliwice | opłacono |
402 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Łaziskie Łaziki | opłacono |
403 | Chuchro Michał | Oświęcim | Polska | Pozostali uczestnicy | Rebellion of Free Runners | opłacono |
404 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
405 | Machajska Patrycja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Augusteam | opłacono |
406 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
407 | Grzesica Paweł | Lędziny | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
408 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
409 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono |
410 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono |
411 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono |
412 | Taisner Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Nordic Team Ruda Śląska | opłacono |
413 | Nowakowska Alina | Żory | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
414 | Topolnicki Eugeniusz | Zielona Góra | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
415 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | August time | opłacono |
416 | Sowa Ilona | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
417 | Sowa Andrzej | Chorzow | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
418 | Sowa Wojtek | Chorzow | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
419 | Sowa Mateusz Sowa | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
420 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
421 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono |
422 | Pałaży Nina | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono |
423 | Siarczyński Sławomir | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Klub Biegaczy JYSK | opłacono |
424 | Bąk Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
425 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | opłacono |
426 | Marzec Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
427 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | opłacono |
428 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | opłacono |
429 | Dejneka Jarosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | JARED TEAM | opłacono |
430 | Staroszyński Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
431 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SMS Tychy | opłacono |
432 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SMS Tychy | opłacono |
433 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SMS Tychy | opłacono |
434 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
435 | Bosiacka Marta | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Rebellion of Free Runners | opłacono |
436 | Lisiecka Izabela | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
437 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
438 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 20321