Wielki Finał Run Beach Morning 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
2 Żuchowski Paweł Toruń 5 km opłacono on-line
3 Dura Marta Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
4 Czarnocki Robert Gdańsk 5 km opłacono on-line
5 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
6 Prokopiuk Andrzej Gdańsk 5 km opłacono on-line
7 Dykier Grzegorz Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
8 Oldi Paweł Gdańsk 5 km
9 Osińska Alicja Gdańsk 5 km opłacono on-line
10 Olejnik Tomasz Włocławek 5 km opłacono on-line
11 Stankiewicz Paulina Gdańsk 5 km opłacono on-line
12 Boniewska Urszula Żukowo 5 km opłacono on-line
13 Grubba Krzysztof Wejherowo 5 km opłacono on-line
14 Szmidt Barbara Anna Borkowo 5 km opłacono on-line
15 Piotrowska Mirka Gdańsk 5 km opłacono on-line
16 Mrozewski Krystian Gdansk 5 km opłacono on-line
17 Lis Daniel Gdańsk 5 km opłacono on-line
18 Gładyś Cezary Gdańsk 5 km opłacono on-line
19 Wawro Małgorzata Wawro Katowice 5 km opłacono on-line
20 Ludwiczak Emilia Gdańsk 5 km opłacono on-line
21 Hermann Matthias Katowice 5 km opłacono on-line
22 Malecka Natalia Banino 5 km opłacono on-line
23 Świątkowski Dariusz Bojano 5 km opłacono on-line
24 Dębicki Artur Gdynia 5 km opłacono on-line
25 Tokarski Andrzej Gdańsk 5 km opłacono on-line
26 Kurajk Marian Gdańsk 5 km opłacono on-line
27 Suchorak Maja Sopot 5 km opłacono on-line
28 Nadolski Marcin Gdańsk 5 km opłacono on-line
29 Sagolewski Waldemar Gdansk 5 km opłacono on-line
30 Damps Katarzyna Skrzeszewo 5 km opłacono on-line
31 Mierska Elżbieta Żukowo 5 km opłacono on-line
32 Damps Jacek Skrzeszewo 5 km opłacono on-line
33 Kogut Monika Tczew 5 km opłacono on-line
34 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK 5 km opłacono on-line
35 Majcher Michał Gdańsk 5 km opłacono on-line
36 Elwertowska Agnieszka Gdynia 5 km opłacono on-line
37 Sągolewski Tomasz Gdańsk 5 km opłacono on-line
38 Malinowska Katarzyna Gdańsk 5 km opłacono on-line
39 Ryta Krzysztof Gdańsk 5 km opłacono on-line
40 Szymaniuk Małgorzata Sopot 5 km opłacono on-line
41 Chełmiński Mateusz Chełmiński Gdańsk 5 km opłacono on-line
42 Styczynska Katarzyna Styczynska Gdynia 5 km opłacono on-line
43 Syldatk KATARZYNA TCZEW 5 km opłacono on-line
44 Aubrecht Paweł Gdańsk 5 km opłacono on-line
45 Gorząd Alina Gdańsk 5 km opłacono on-line
46 Mózgowska Karolina Gdańsk 5 km opłacono on-line
47 Schwan Agnieszka Rumia 5 km opłacono on-line
48 Sągolewska Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono on-line
49 Aleksiejuk Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono on-line
50 Plichta Beata Gdansk 5 km opłacono on-line
51 Sińczuk Patrycja Tczew 5 km opłacono on-line
52 Smosarska Marta Barczewo 5 km opłacono on-line
53 Stoltmann Paulina Gdańsk 5 km opłacono on-line
54 Opalewska Iwona Gdańsk 5 km opłacono on-line
55 Sinczuk Patryk Tczew 5 km opłacono on-line
56 Piątek Justyna Gdańsk 5 km opłacono on-line
57 Lorenc Krzysztof Gdansk 5 km
58 Schmidt Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono on-line
59 Samsonov Sergey Gdańsk 5 km opłacono on-line
60 Pieprz Iga Gdańsk 5 km 49 blot opłacono on-line
61 Pieprz Piotr Gdańsk 5 km 49 blot opłacono on-line
62 Torbicz Piotr Gdansk 5 km 666 opłacono on-line
63 Krasowski Andrzej Dębogórze 5 km Aplitt opłacono on-line
64 Kulas Marcin Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
65 Kulas Wiktor Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
66 Barańska Alicja Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
67 Kulas Beata Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
68 Barańska Aleksandra Sztum 5 km Beata & Marcin Forever
69 Łubkowska Grażyna Gdańsk 5 km Biegaj z głową opłacono on-line
70 Wasilewski Marcin Gdynia 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
71 Bąk Sybilla Iława 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
72 Zielińska Malwina GDANSK 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
73 Zieliński Tomasz GDANSK 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
74 Brokos Tomasz Gdańsk 5 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
75 Kuźniar Wojciech Rumia 5 km Dream Tri Team opłacono on-line
76 Piasecka Agata Gdańsk 5 km Iron Team opłacono on-line
77 Przygoda Urszula przygoda łowicz 5 km JUST HERO TEAM opłacono on-line
78 Tomaszkiewicz Łukasz Łowicz 5 km JUST HERO TEAM opłacono on-line
79 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo 5 km MJG Sport - pomagam przez sport opłacono on-line
80 Targońska Marta Gdańsk 5 km PADŁ NA RYJ TEAM opłacono on-line
81 Bagrowski Tomasz Gdańsk 5 km Radość Biegania opłacono on-line
82 Malinowska Monika Gdańsk 5 km RBM opłacono on-line
83 Bluma Tomasz Gdańsk 5 km RBM opłacono on-line
84 Kurzyński Paweł Gdańsk 5 km RBM opłacono on-line
85 Wysocka Natalia Gdansk 5 km RBM opłacono on-line
86 Jachimek Ewelina Gdańsk 5 km RBM opłacono on-line
87 Stasiński Adam Gdańsk 5 km RBM Team opłacono on-line
88 Żywicka Roma Sarnowy 5 km Regatta Koscierzyna opłacono
89 Żywicka Kinga Sarnowy 5 km Regatta Koscierzyna opłacono
90 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa 5 km ROZBIEGANI z PCz opłacono on-line
91 Kluge Wiktoria Gdynia 5 km Różowe Tygryski opłacono on-line
92 Olszewski Mateusz Rogale 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
93 Piankowski Piotr Bobowo 5 km Run Beach Morning
94 Siuda Lukasz BORKOWO 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
95 Cirocka Bogumiła Cirocka Banino 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
96 Zagórski Adam Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
97 Meger Anita Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
98 Czerwińska Paulina Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
99 Porzeżyński Maciej Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono on-line
100 Pankowski Zygmunt Gdansk 5 km Run Beach Morning opłacono on-line


Wyświetleń: 6187

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ