Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ardziewicz Andrzej | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
2 | Tokarewicz Paweł | Sokółka | Polska | Bieg - 10 km | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
3 | Grabala Dariusz | Białystok | Polska | Bieg - 5 km | 3T Białystok | opłacono |
4 | Zieziula Sebastian | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
5 | Łupiński Piotr | Łapy | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
6 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | Bieg - 10 km | ||
7 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Polska | Bieg - 5 km | NAREW | |
8 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg - 2 km | ||
9 | Wysocka Ewa | Czarna Białostocka | Polska | Bieg - 10 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
10 | Stępniak Janusz | Wasilków | Polska | Bieg - 10 km | opłacono | |
11 | Baranowska Beata | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | ||
12 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | Polska | Bieg - 5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
13 | Zawistowski Łukasz | Białystok | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
14 | Falkowska Martyna | Białystok | Polska | Bieg - 5 km | 3T Białystok | opłacono |
15 | Tomaszewski Tomasz | Augustów | Polska | Bieg - 10 km | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | opłacono |
16 | Wielgat Artur | Netta Folwark | Polska | Bieg - 10 km | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | opłacono |
17 | Andruszkiewicz Mateusz | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | Sp 1 w Sokółce | opłacono |
18 | Repucha Kacper | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | Sp 1 w Sokółce | opłacono |
19 | Malewicz Kornelia | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
20 | Doroszczyk Adam | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | ||
21 | Oleksza Natalia | Białystok | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
22 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg - 5 km | Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy | opłacono |
23 | Repucha Ewa | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | opłacono | |
24 | Zajkowski Szymon | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | Szkoła Podstawowa nr 1 Sokółka | opłacono |
25 | Zajkowski Piotr | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | Szkoła Podstawowa nr 1 Sokółka | opłacono |
26 | Mutwicki Jerzy | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | PC Park | opłacono |
27 | Jankowska Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg - 10 km | KS Podlasie Białystok | |
28 | Fiedosik Damian | Białystok | Polska | Bieg - 10 km | opłacono | |
29 | Rećko Ewa | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | opłacono | |
30 | Rećko Mateusz | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | opłacono | |
31 | Rećko Tomasz | Sokółka | Polska | Bieg - 10 km | opłacono | |
32 | Supiński Adam | Protasy | Polska | Bieg - 10 km | Pędziwiatr Białystok | |
33 | Bykowicz Katarzyna | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
34 | Boćkowska Maria | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
35 | Mojsiuszko Maja | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
36 | Piskurewicz Angelika | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
37 | Rećko Kamil | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
38 | Rećko Jakub | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
39 | Andruszkiewicz Magdalena | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
40 | Bałakier Kamila | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
41 | Puszko Kacper | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
42 | Dziewiątkowski Dawid | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
43 | Rudź Damian | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
44 | Rudź Magdalena | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
45 | Michalska Paulina | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
46 | Dziewiątkowska Maja | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
47 | Minkowska Wiktoria | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
48 | Bochenko Oliwia | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 2 w Sokółce | opłacono |
49 | Rećko Kamila | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 3 w Sokółce | opłacono |
50 | Ancypo Agnieszka | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 3 w Sokółce | opłacono |
51 | Żygieło Dawid | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 3 w Sokółce | opłacono |
52 | Uściłko Jakub | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 3 w Sokółce | opłacono |
53 | Piskurewicz Antoni | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 3 w Sokółce | opłacono |
54 | Bakun Wiktor | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 3 w Sokółce | opłacono |
55 | Trochim Kacper | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | SP 3 w Sokółce | opłacono |
56 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | Bieg - 10 km | ATP AUGUSTÓW | opłacono |
57 | Pacuk Monika | Kuźnica | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
58 | Kucharewicz Paulina | Orliki Stara Kamionka | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Orliki Stara Kamionka | opłacono |
59 | Sołowiej Elżbieta | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
60 | Czabatorowicz Ewelina | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
61 | Mozolewska Wioleta | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
62 | Szomko Monika | Orliki Stara Kamionka | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Orliki Stara Kamionka | opłacono |
63 | Fiedorec Natalia | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
64 | Rećko Kamila | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
65 | Rećko Ewa | Orliki Stara Kamionka | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Orliki Stara Kamionka | opłacono |
66 | Czeremcha Weronika | Orliki Stara Kamionka | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Orliki Stara Kamionka | opłacono |
67 | Zajczyk Julia | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
68 | Reszuta Weronika | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
69 | Ignatowicz Magdalena | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
70 | Kiszkiel Kornelia | Orliki Stara Kamionka | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Orliki Stara Kamionka | opłacono |
71 | Czabatorowicz Zuzanna | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
72 | Rećko Katarzyna | Orliki Stara Kamionka | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Orliki Stara Kamionka | opłacono |
73 | Łowczecka Elżbieta | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
74 | Nowak Dominika | Orliki Stara Kamionka | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Orliki Stara Kamionka | opłacono |
75 | Borys Maria | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
76 | Borys Oliwia | Start Malawicze | Polska | Wyścig na nartorolkach - 2km | Start Malawicze | opłacono |
77 | Moskaluniec Witold Moskaluniec | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
78 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | Bieg - 5 km | ||
79 | Gintowt Jerzy | Białystok | Polska | Bieg - 2 km | opłacono | |
80 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg - 10 km | PROCAR Gdynia | opłacono |
81 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | Bieg - 10 km | opłacono | |
82 | Dziedzik Patrycja | Siemianówka | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
83 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | Bieg - 2 km | opłacono | |
84 | Breczko Beata | Sokółka | Polska | Bieg - 10 km | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
85 | Lewicka Magdalenka | Ostrowie | Polska | Bieg - 10 km | opłacono | |
86 | Skowroński Łukasz | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
87 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | Bieg - 2 km | 3T Białystok | opłacono |
88 | Namankiewicz Wojciech Namankiewicz | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
89 | Gudowska Justyna | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | opłacono | |
90 | Wysocki Wojciech | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | PC Park | opłacono |
91 | Kamiński Bartosz | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | PC Park | opłacono |
92 | Pleskowicz Paweł | Narew | Polska | Bieg - 2 km | NAREW | opłacono |
93 | Olszewski Tomasz | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | PC Park | opłacono |
94 | Rećko Piotr | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | Sokólska Grupa Biegowa | |
95 | Rećko Edyta | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | Sokólska Grupa Biegowa | |
96 | Sienkiewicz Justyna | Sokółka | Polska | Bieg - 5 km | Sokólska Grupa Biegowa | |
97 | Taudul Dariusz | Czarna Białostocka | Polska | Bieg - 5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
98 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | Bieg - 5 km | Białystok Biega Team | opłacono |
99 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Polska | Bieg - 5 km | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono |
100 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | Bieg - 10 km | POW |
Wyświetleń: 10901